Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie

agniecha973 09:51, 01 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Kupiłam Stadt Rom. Ale w doniczkach, bo nie wiem kiedy posadzę.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
grupa_trzyma... 09:59, 01 kwi 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Stadt Rom jest śliczna. Zaczynają mi się podobać pojedyncze róże. Aga, kupowałaś przez Internet?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Pszczelarnia 10:00, 01 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mnie się zawsze podobały.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
grupa_trzyma... 10:01, 01 kwi 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Tess napisał(a)
Bo boćki przyleciały w ostatnim tygodniu.
U mojej siostry pod W-wą też już jest.

Wczesne boćki. Ja też widziałam już dwa.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
grupa_trzyma... 10:03, 01 kwi 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Pszczelarnia napisał(a)
Mnie się zawsze podobały.

A mnie jakoś nie. No, chyba, że takie polne, dzikie. One zawsze mi się podobały, bo są takie niepozorne.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
agniecha973 10:12, 01 kwi 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Stadt Rom jest śliczna. Zaczynają mi się podobać pojedyncze róże. Aga, kupowałaś przez Internet?


Tak, przez internet. Mam sprawdzone 2 miejsca, z których do tej pory kupowałam róże. Ale wczoraj zajechałam do mrówki pod Bolesławcem i byłam zaskoczona zaopatrzeniem. Nasza mrówa w porównaniu z tą, to bieda straszna! Mają spory wybór, choć dla czowieka z ogrodowiska jeszcze za skromy, he he. ALe dobrze rokują. Wczoraj było bardzo dużo powojników ze znanej polskiej szkółki i widać, że to świeży towar, więc podejrzewam, że jeśli prężnie działają, to co chwilę mają coś nowego. Pewnie za chwilę dwoiozą rh a może i róże, choć i te były, ale nie w dużym wyborze. Jak masz w okolicy mrówę, to sprawdź co to za jedna. Kupiłam wczoraj 3 cisy Repandens, co na moim terenie graniczy z cudem!!! Były też różne buki odmianowe, platany, tulipanowce, nawet wiąz Camperdowni! Ale klonów Red Sunset niestety nie było. Szukam dalej.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
grupa_trzyma... 10:27, 01 kwi 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Cis ładny. Nie rośnie wzwyż tylko wszerz. Moja mrówka do tej pory nie grzeszyła obfitością towaru zielonego. Muszę zajrzeć, może mnie zaskoczą?
Możesz mi podać namiary na sklep z różami?
Też będę potrzebowała red sunsetów. Ale jeszcze nie teraz, bo teren nie jest przygotowany. Na razie chcę obsadzić murki przed domem i murki wokół altany. To mogę.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
jambosana 14:43, 01 kwi 2014


Dołączył: 26 sie 2011
Posty: 585
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Kto ma różę 'Bassino" albo jakie róże miniaturowe polecacie do murków z łupka?
Aga, przycięłam limki, ale nie wiem, czy nie za mocno. Ale miały albo takie witki albo splątane gałązki. Nie podobało mi się to. Zrobię zdjęcie, popatrzysz później? Lub jutro - wiesz jak ja lubię aparat


Agnieszko, ja mam Bassino, będzie już czwarty sezon, zimuje bez problemu, jest bardzo zwarta (większość okrywowych puszcza takie długie pojedyncze badyle w górę, a ta nie), niezwykle żywotna i nigdy na nic nie chorowała. Nie pachnie w ogóle. Bieneweide Rot posadziłam tydzień temu, więc wiem o niej tylko to co z katalogu. Skusiłam się na to, że jest przyjazna pszczołom i pachnie. Bassino wg mnie dała by radę w murkach. Podobnie Sunny Rose, tylko ta żółta. Ja będziesz zainteresowana, to u siebie dam foto tej Bassino.
____________________
Pozdrawiam Beata http://www.ogrodowisko.pl/watek/3676-gdzies-wsrod-lak
grupa_trzyma... 17:46, 01 kwi 2014

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Dzięki, Beata. Oczywiście, że chcę zdjęcia. Jak gęsto trzeba sadzić, żeby ładnie zarosło? Okrywasz na zimę jakoś specjalnie?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
jotka 17:52, 01 kwi 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Sprawdzam czy grabie jeszcze w lesie, bo nie chcialabym tracic czasu na ich szukanie, gdy coś sie zmieni ...
Jakby co to proszę o wyraźne ogloszenie o zmianie adresu
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies