Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie

an_tre 20:57, 15 cze 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Wpadłam żeby zobaczyć kwitnące w twoim ogrodzie a załapałam się na piękne pomidorki
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Beka 21:20, 15 cze 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)


Udało się! Na początek klonik palmowy. Tak sobie wygląda. Rosnie w otoczeniu tui i świerków srebrnych. Do twarzy mu z nimi, co?

A teraz pomidory. Bardzo proszę o wyrozumiałość w kwestii chwastów...no, nie mam czasu!!!



Jestem u Ciebie i podziwiam klonik i wdycham zapach pomidorków. Mój klonik zmarzł i go wyrzuciłam a Twój się odrodził? O kurczę to może swojego pogrzebałam za życia.... W kwestii chwastów ja niczego nie widzę. I tak trzymać. Pozdrawiam i trzymaj się
____________________
Ogródek z psem
grupa_trzyma... 16:39, 16 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Mój klonik rok w rok przemarzał, ale w tym postanowił dalej rosnąć. Baardzo mnie to cieszy, bo go lubię...ale jego dni też były policzone.
Dzięki, Beka że nie widzisz chwastów...to chyba przez te pomidory na pierwszym planie

Dzięki za odwiedziny!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Milka 15:47, 18 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
I ja też...ech! Dlatego gram w totka!

Ja też, ale z mizernym skutkiem
dziś puszczę, bo ostatnio zrobiłam sobie przerwę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
grupa_trzyma... 15:49, 18 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
To tak jak ja.
A dziś jakaś kumulacja chyba, co?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
betysia 12:13, 19 cze 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witaj Agnieszko...jestej jedna z kilku oson, ktore bardzo zapadly mi w pamieci i sparwily,ze serce szyciej i mocniej bije...
Bardzo, ale to bardzo dziekuje za mile wizyty i komentarze...uwielbiam i uwielbiac bede!
Klon...hmmm przepiekny!!!! a pomidorki fantastyczne!!!!
p.s nie patrz na chwasty, ...w towarzystwie zawsze razniej, juz ja cos o tym wiem
Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia...
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
grupa_trzyma... 12:53, 19 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Cieszę się, że do mnie zawitałaś. Z chwastami jest jak z kurzem...wg mojej córki kurz mniej rzuca się w oczy, gdy leży wszędzie.
U mnie nie ma takich ciekawostek jak u Ciebie...mój ogród jest jeszcze przez jakiś czas w stanie spoczynku...organizuję tylko warzywniak. W przyszłym roku z wiosną mamy nadzieję ruszyć z pracami. Ale najpierw pewnie będzie wielka demolka. W zasadzie to już jest...Mimo to zawsze serdecznie zapraszam do odwiedzin! Będzie mi bardzo miło!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Zajaczek_82 12:54, 19 cze 2012


Dołączył: 21 maj 2012
Posty: 26
Witam,

klonik przepiękny! Ja dopiero w tym roku posadziłam i prawie cały obmarzł, ale daję mu jeszcze szansę, bo puścił nowe listki.
____________________
Ogród Asi
grupa_trzyma... 12:58, 19 cze 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Dziekuję Asiu,
Daj mu szansę, mój obmarzał co roku i zawsze na wiosnę musiałam wycinać suche gałązki...ale teraz zmężniał. Muszę tylko wyszarpnąć spod niego tę wstrętną czarną szmatę...i zasilić go porządnie.
Powodzenia!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Zajaczek_82 13:05, 19 cze 2012


Dołączył: 21 maj 2012
Posty: 26
A czymś konkretnym będziesz zasilać??
____________________
Ogród Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies