Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 21:29, 01 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)
Ja za 10 lat mogę jedynie byc honorowym prezesem.

Bożenko fotel przewodniczącej Rady Nadzorczej niebsadzony Możesz nas kontrolować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
shrekol 21:38, 01 cze 2012


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Marzena2007 napisał(a)

Halo halo czy jeszcze jakieś miejsce w spółce jest?? ja za hydraulika w ogrodach będę robić


Shrekol to się edukuj w nawadnianiu !!!!


Marzenko cały czas to robie kilka realizacji mam za soba właśnie nad kolejną siedzę i robie projekt
____________________
nika 21:39, 01 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Ja też! Ja też chcę!.... Chociaż do zaparzania kawy mnie weźcie... pliiiiiiiisssss
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
GabiK 22:00, 01 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
A jakaś posada dla mnie? Sekretarka zarządu?

Ana, Iza, czy Wy nie możecie być bliżej? Potrzebuję kogoś, kto by mi meble w sypialni przerobił. Są nowe, nigdy tego nie robiłam, więc się boją sama tykać. A marzy mi się jakieś odlot, a nie taki stateczny drewniany kolor. Zresztą za rudy jest do reszty wystroju. Chcę białe przecierane. Pliss, może któraś sobie urlopik w pobliżu zrobi i mi przemaluje? Kwatera i wyżywienie zapewnione.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Konstancja30 22:05, 01 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
GabiK napisał(a)
A jakaś posada dla mnie? Sekretarka zarządu?

Ana, Iza, czy Wy nie możecie być bliżej? Potrzebuję kogoś, kto by mi meble w sypialni przerobił. Są nowe, nigdy tego nie robiłam, więc się boją sama tykać. A marzy mi się jakieś odlot, a nie taki stateczny drewniany kolor. Zresztą za rudy jest do reszty wystroju. Chcę białe przecierane. Pliss, może któraś sobie urlopik w pobliżu zrobi i mi przemaluje? Kwatera i wyżywienie zapewnione.


musimy to z Aną przedyskutować ... mam tylko nadzieję, że Marzenka nie zawoła za wynajmowanie biura ... skoro byznesy to ubijamy ... nawiasem mówiąc wklej gdzieś możę być u mnie ... tam i tak nikt roślin nie oczekuje ... to i wyrko nie zdziwi
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ircia 22:10, 01 cze 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
No to ja kibicuję projektowi i firmie Z takim potencjałem sukces gwarantowany
____________________
Ogród Irci
ana_art 22:12, 01 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dziewczyny potencjał widzę wielki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ell 22:21, 01 cze 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
No to jak już taką spółkę otwieracie, to pewnie księgowego też szukacie.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
noemi 22:41, 01 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzenko jakie plany ogródkowe masz na jutro ??? Z Wieloszką jedziemy na opolską ... może będzie coś ciekawego ...
____________________
ogród magdalenka
Wieloszka 23:57, 01 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)

Ewciu, ja odpowiem, bo Marzenka w dzień się pewnie nie pojawi.
Ja brałam te bukszpany u Bogdzi. 5 dla mnie, 8 dla Anuli i 4 dla Boćka. Wszystkie chwalimy. Są wielkie, gęste. U mnie zdjęć jeszcze nie ma, ale Anula wstawiała i Bociek też. Są kopane, owinięte w jutę.
U Marzenki leżały tydzień, przeschły trochę, zniosły podróż w upale przez całą Polskę, u mnie dostały kąpiel i jeszcze poczekały na właścicielki i pięknie się pozbierały.
To są te z pola, wczoraj Marzena podawała namiary.
Marzenka mówiła u Bogdzi, że kopią cały czas, a wczoraj ktoś pisał, że już nie kopią.


dziekuję za pomoc
Na zdrówko bukszpanom
Obiecuję założyć plantację bukszpanową jak wygram w totka bukszpany i cisy będą w promocyjnych cenach dla ogrodowiska !!!!

GabiK, to ja pisałam, że już nie kopią bukszpanów. Dzwoniłam do właściciela i takiej informacji mi udzielił, że następna tura dopiero w II połowie sierpnia lub początkiem września. Marzenka więcej u niego kupowała, to może ma lepsze wtyki i dla niej wykopie Ale skoro teraz nie wolno już przesadzać roślin, to nie wiem, czy takie duże okazy dobrze zniosą zmianę adresu
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies