Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

ana_art 06:53, 03 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konstancja30 napisał(a)
u Ani pojawiał się pusty post i dopiero po jakimś czasie były zdjęcia ... nawet ja człek niecierpliwy martwiłam się, że Ronin ją wytipeksował

Bożenka poddała mi pomysła puscila pusty post potem go edytowała i pojawiły się zdjęcia dziwnym trafem w edycji można załadować ....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 06:56, 03 cze 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ooo Ania mnie uprzedziła ale ja z powiadomień pisałam w w tym czasie Ania jeszcze dodatkowo edytowała
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 10:13, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)

Jutro pokombinuje dziewczyny i strzelę fotę

Małgosia znalazla sposób na wgrywanie zdjęć..... wiec go sprzedaję....
1. puszczach pustego posta, albo posta tylko z tekstem.
2. klikasz na edycję wysłanego posta i wstawiasz foty.... działą , z każdej przeglądarki,


To taka teoria spiskowa, o tipeksowaniu.....
Ale faktem jet, że serwer działa często do niczego.... chyba naszego Roninka przerosło zadanie...i nie pomyśłał że forum się rozrośnie i będą takie czarownice jak my, co robią za duzy ruch... i zmulą serwer... Z tego powodu trzeba było ograniczyć możliwosć czasu do edycji postów... bo taka ilość informacji która przechodzi przez serwer i musi być zapamiętana......zmuli każdy serwer... Z tego powodu ciągle się coś zacina i wiesza.... Z jednej strony denerwujące, a z drugiej strony świadczy o tym, że forum się rozrasta, jest coraz bardziej popularne.. Super że wogle jest
Jednak ze strony Ronina powinno czasami paść słowo przepraszamy z usterki...... a nie mącenie wody o innych przeglądarkach. Nawet w komunie pojawiał sie w telewizorni napis "Przepraszamy za usterki" . Traktuję forum bardzo rodzinnie, mam dużo wyrozumiałosci..ale tem razem sie z lekka obraziłam... i też strzeliałm focha...
Rozum mam i wcale nie malutki... udział (może statystyka stara. .....ale wiele sie to nie zmienia) i tak kształtuje sie udział w przeglądarek w Polsce...Jeżeli Eksplorer i Firefox nie działa na ogrodowisku.. to forum nie obsługuje ponad 60% forumowiczów...... W takiej sytuacji nie każe sie zmiany przegladarki (zwłaszcza, ze nie obrażajac są tu osoby które pojęcie o komputerach maja więcej niż mgliste) tylko się coś robi z tym serwerem.. wystawiająć tablice "przepraszamy za usterki" .
1.Internet Explorer – 38,64%
2.Google Chrome – 27,27%
3.Mozilla Firefox – 25,29%
4.Safari – 6,08%
5.Opera – 1,98%
]


Aniu napiszę kolejny raz jesteś wielka!!!! Obserwuję sytuacje gdy widać, że z powodu liczby aktywnych użytkowników wyrzuca mnie z ogrodowiska, nie mogę sie do niego dostać , etc. Kocham ogrodowisko ale martwi mnie że z powodu problemów z nadmiarem aktynwości forumowiczów przestanie działac, lub utracę historię mojego ogrodu... Ożesz coś trzeba z tym zrobić !!!
A teraz pracuję na przeglądarce, której nie obsługuje ogrodowisko więc nie wstawię zdjęcia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:15, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)

u Ani pojawiał się pusty post i dopiero po jakimś czasie były zdjęcia ... nawet ja człek niecierpliwy martwiłam się, że Ronin ją wytipeksował

Bożenka poddała mi pomysła puscila pusty post potem go edytowała i pojawiły się zdjęcia dziwnym trafem w edycji można załadować ....


Aniu dziękuję za podpowiedź. Swoją drogą dobrze, że chociaż możliwość oglądania relacji ze spotakania u dAnusi była to sobie Ciebie obejrzałam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:52, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja się chciałam z Wami wczoraj podzielic niesamowitym widokiem, który mnie zaskoczył
Po powrocie z ogrodu zastałam dekorację stojaka na drewno przy kominku.... Dom wysprzątany przed wizytą gości a tu niespodzianka...Ryby suszące sie na stojaku na drewno.... Myślałam, że zamorduję M, ale zrobiłam zdjęcie....


Wkład do wędzarni przygotowany

i sama sprawczyni zamieszania czyli wędzarnia chluba M!!!



ps U mnie w google chrome nie działa ale w internet explolerze przy edytowaniu działa dodawanie zdjęć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GabiK 11:31, 03 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Lał, ale wędzarnia.

____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
aga_pe 11:37, 03 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
e..no wędzarnia szał ! Ja to tylko spotykałam takie murowane z cegieł, jeszcze w XXI wiek nie weszłam hehehehehe
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 11:39, 03 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
ja tu myślę gdzie zamówić wędzone karpie na zjazd, a wystarczy przywieźć surowe odrobinę wcześniej
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
noemi 11:41, 03 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Ale elegancka wędzarnia szok!!! ... a rybki bardzo smakowicie się prezentują na stojaku mniam mniam
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 11:41, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
aga_pe napisał(a)
ja tu myślę gdzie zamówić wędzone karpie na zjazd, a wystarczy przywieźć surowe odrobinę wcześniej

Aga wędzarnia będzie na 100 % na zjeździe wykorzystana, tylko strasznie długo się wędzą, chyba o 6:00 zaczniemy aby na 13 były gotowe.....
A my mamy świeże pstrągi u nas na wsi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies