Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Wieloszka 00:02, 02 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Ło matko tu się jakieś biznesy otwierają, a mi też by sie lepsza praca przydała Hmmmm, pomyślmy, księgowa już jest, sekretarka też i dziewczyna od zaparzania kawy... A prawej ręki prezesa nie ma, to ja się zgłaszam!

Udanej imprezy jutro, a właściwie już dzisiaj Mam nadzieję, że choć na chwilę zaświeci Wam słoneczko

Potwierdzam, że jutro z Madzią na poprawę humorów wybieramy się (za namową Irenki) na zakupy na Opolską. Mam nadzieję, że coś upolujemy
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
GabiK 00:10, 02 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
To udanych zakupów. Ja też chcę na zakupy.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Wieloszka 00:12, 02 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
GabiK napisał(a)
To udanych zakupów. Ja też chcę na zakupy.

Ty moja droga, to masz jutro inne atrakcje, a my te zakupy wymyśliłyśmy w ramach poprawy humoru, bo właśnie te najatrakcyjniejsze atrakcje (czyt. Święto Róż) nas ominęły
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Ana 07:16, 02 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
GabiK napisał(a)
A jakaś posada dla mnie? Sekretarka zarządu?

Ana, Iza, czy Wy nie możecie być bliżej? Potrzebuję kogoś, kto by mi meble w sypialni przerobił. Są nowe, nigdy tego nie robiłam, więc się boją sama tykać. A marzy mi się jakieś odlot, a nie taki stateczny drewniany kolor. Zresztą za rudy jest do reszty wystroju. Chcę białe przecierane. Pliss, może któraś sobie urlopik w pobliżu zrobi i mi przemaluje? Kwatera i wyżywienie zapewnione.


eeee....a dlaczego twgo wcześniej nie napisalaś?? Ja bym się bez pardonu na weekend wprosiła i jeszcze imprezkę u Danusi zaliczyła Hihihihihi....zartuję oczywiście...ale wklej wyrko to coś pomyślimy!

Ostatnio bieliłam sypialnię sasiadów - i nieskromnie powiem, że zaprojektowalam im całe wnętrze - zrobiam do tego instruktaż bielenia na skrzyni i dalej "lecieli" sami...cały sosnowy komplet ze zdobieniami po bieleniu wygląda obłędnie (łoże, szafki, szafa, skrzynia, stolik tv)! Dali radę! Pomarańczowe ściany zamieniliśmy na szare z pasami srebrnej metalicznej tapety, do tego nowoczesna toaletka w kontraście do bielonych mebli, biały żyrandol i lampki nocne o klasycznej formie, ale z nowoczesnej stali, baldachim nad głową....i ...jest fajnie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Madzenka 08:21, 02 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziewczyny i Shrekolu to już mammy skompletowany staff do naszej firmy. Mamy od przewodniczącej rady nadzorczej, przez prawą rękę prezesa az po specjalistów od stali i nawadniania. Zatem ruszamy za 10 lat a teraz czekamy w starterach. Zdobywamy kompetencje

Aga i Noemi niestety z Wami dzisiaj niepojadę bo czynię przygotowania do małego spotkania + festyn firmowy + goscie wieczorkiem. Zatem buziaki i tylko będę przelotnie zerkać czy foty ze święta róż sie pojawiają.
Miłego dnia wszystkim ogrodowiczanom życzę i oczywiście zaglądającym.
Jutro obfocę ogród bo potrzebuję porady
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 09:39, 02 cze 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ależ sie rozkręciło.... jeden wieczór i cały biznes plan ..... obsada stanowisk.... My to umiemy sięszybko zorganizować
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
stychaz 09:45, 02 cze 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Marzena2007 napisał(a)


Jakieś dobre ceny, nie takie jak chcialam ale może kogoś zainteresuje
http://www.salon-natur.pl/22-donice-wlokno-szklane


No właśnie od Nich kupiłam swoje. I jeszcze stoją


Stychaz jak masz na imię???
I jak wyglądają w realu, dobrze???


Na imię mam Justyna. A w realu wyglądają tak :http://www.ogrodowisko.pl/watek/1017-wersja-mini-mini?page=10

Nie są idealnie gładkie ale mi odpowiadają w takiej postaci. Od środka wyłozyłam je styropianem i folią. Mam nadzieję, że bukszpany przetrwają.

____________________
Justyna - Wersja mini mini
stychaz 09:46, 02 cze 2012


Dołączył: 18 wrz 2011
Posty: 2468
Niestety link nie działa 10 strona na moim wątku.
____________________
Justyna - Wersja mini mini
Milka 11:50, 02 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wow, ale się działo prawie wszystko już zajęte, więc w biznesie jest potrzebny dobry negocjator, może mnie Marzenko przyjmiesz
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
seliza 13:52, 02 cze 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 400
No ale jeszcze brakuje lewej ręki Prezesa (no bo jak to jednoręki? - cięzko by było) więc ja się chętnie piszę
____________________
Kule, kulki i kuleczki.....kiedyś będę miała
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies