Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Syla 11:41, 03 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Marzena2007 napisał(a)
A ja się chciałam z Wami wczoraj podzielic niesamowitym widokiem, który mnie zaskoczył
Po powrocie z ogrodu zastałam dekorację stojaka na drewno przy kominku.... Dom wysprzątany przed wizytą gości a tu niespodzianka...Ryby suszące sie na stojaku na drewno.... Myślałam, że zamorduję M, ale zrobiłam zdjęcie....


Wkład do wędzarni przygotowany

i sama sprawczyni zamieszania czyli wędzarnia chluba M!!!



ps U mnie w google chrome nie działa ale w internet explolerze przy edytowaniu działa dodawanie zdjęć



Zaje...fajna wędzareczka ...... Zrobiłaś fotkę przed czy po zamordowaniu M ? Oszczędź następnym razem gościa bo więcej pysznych wędzonych rybek nie przyrządzi a tak to się najesz nie brudząc przy tym paluchów ..... pysznie pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 11:42, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK napisał(a)
Lał, ale wędzarnia.



M w necie wyszukał bo miał polecenie, źe musi być ze stali nierdzewnej I znalazł. Takie same czarne stoją w castoramie

I jeszcze konsultował wybór pod względem estetycznym bo parametry to już sam weryfikowal
Inna jeszcze fajniejsza była ale wielka a tę można łatwo przestawiać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:44, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Ale elegancka wędzarnia szok!!! ... a rybki bardzo smakowicie się prezentują na stojaku mniam mniam

Aż tak bardzo się na niego nie zdenrowałam tylko rybami śmierdziało/pachniało ( ????) srasznie w ogrodzie zimowym... NO cóż muszą być suche przed wsadzeniem do wędzarni sposób opatentował już sie tej dekoracji nie pozbędę...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 11:47, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)



Zaje...fajna wędzareczka ...... Zrobiłaś fotkę przed czy po zamordowaniu M ? Oszczędź następnym razem gościa bo więcej pysznych wędzonych rybek nie przyrządzi a tak to się najesz nie brudząc przy tym paluchów ..... pysznie pozdrawiam


Sylwia taka głupia to nie jestem, po zamordowaniu sama bym z głodu umarła.....
A i tak się wyedukowal bo na grafitowej podłodze nawe jednej kropli z ryb nie było, miski poustawial i ręczniki papierowe
Ale ja już mam dosyć ryb wędzonych bo od 1 maja ciągle wędzi...... Ale nic nie mówię bo głodem będę przymierać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aga_pe 11:47, 03 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Marzena2007 napisał(a)

ja tu myślę gdzie zamówić wędzone karpie na zjazd, a wystarczy przywieźć surowe odrobinę wcześniej

Aga wędzarnia będzie na 100 % na zjeździe wykorzystana, tylko strasznie długo się wędzą, chyba o 6:00 zaczniemy aby na 13 były gotowe.....
A my mamy świeże pstrągi u nas na wsi


pstrągi też dobre , jeszcze się dogadamy co do jedzonka
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Syla 11:50, 03 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
aga_pe napisał(a)


ja tu myślę gdzie zamówić wędzone karpie na zjazd, a wystarczy przywieźć surowe odrobinę wcześniej

Aga wędzarnia będzie na 100 % na zjeździe wykorzystana, tylko strasznie długo się wędzą, chyba o 6:00 zaczniemy aby na 13 były gotowe.....
A my mamy świeże pstrągi u nas na wsi


pstrągi też dobre , jeszcze się dogadamy co do jedzonka



A przypomnisz Marzenko kiedy ten zjazd ??? i gdzie ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 11:53, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziewczyny no właśnie kiedy robimy naradę przed zjazdem???
W Następny weekend mam mega imprezę w domu to nie dam rady a w środę jeszcze inną mega imprezę zaliczam u znajomych. Moźe dam radę u Madzi wykulkować bukszpany w Czwartek ale boję się źe mi elipsy wyjdą..... Moźe w niedzielę byśmy się spotkały??? A Może Madzia kulkowanie u Ciebie w niedzielę i omówienie szczegółów spotkania???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aga_pe 11:57, 03 cze 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
to wstępnie zapisuję niedzielę w kalendarzu
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Madzenka 12:08, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)



ja tu myślę gdzie zamówić wędzone karpie na zjazd, a wystarczy przywieźć surowe odrobinę wcześniej

Aga wędzarnia będzie na 100 % na zjeździe wykorzystana, tylko strasznie długo się wędzą, chyba o 6:00 zaczniemy aby na 13 były gotowe.....
A my mamy świeże pstrągi u nas na wsi


A przypomnisz Marzenko kiedy ten zjazd ??? i gdzie ???

Sylwia 23-24 czerwca. 23 u Pszczółki i Finki a 24 u mnie Plan spotkania będzie na:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1424-spotkanie-dolny-slask?page=13
I z dużym wyprzedzeniem można lot z oltexpress za 99 zł do Wroclawia zarezerwować !!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 12:10, 03 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
(...) Sylwia taka głupia to nie jestem, po zamordowaniu sama bym z głodu umarła.....
A i tak się wyedukowal bo na grafitowej podłodze nawe jednej kropli z ryb nie było, miski poustawial i ręczniki papierowe
Ale ja już mam dosyć ryb wędzonych bo od 1 maja ciągle wędzi...... Ale nic nie mówię bo głodem będę przymierać


nie mogę się nie uśmiechnąć bo wyobrażam sobie ... wypucowany domek - goście - rybki ... bezcenne ... no ale małż stanął na wysokości zadania ... ani kropelki ... aż się chce powiedzieć ... lata ........ edukacji
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies