Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 18:04, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No to jeszcze pochalę się moimi juniorkami bukszpanowymi. Kiedyś (za jakieś 10 lat) będą z nich bukszpaniory a na razie miniatrurki, ale te najwieksze które mam w ogrodzie tez kiedyś takie były... więc jest nadzieja dla maluczkich
Jest szansa, że ta zdublowana kuleczka dostanie pod nóżki żwirek do końca tygodnia....
Szafirki zostały przekopane i dookoła bukszpanka rozrzucone, z tyłu 15 szt dzwonak karpackiego posadzone. Jeszcze tylko floksy i wymiana wymarźniętych carex frosted (jak frosted mogło zmarznąć????) curls i gotowy skalniak!!!


A ta juniorka kiedyś stanie przed drzwiami w donicy (obok tej wielkiej tak samo hodowanej od miniaturki)

Na razie spokojnie się rozrasata
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 18:07, 03 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzenko cięcie super Ci wyszło już się nie mogę doczekać cięcia u mnie !!! ...z panem od bukszpanów miałam dogadane w maju , że na początek czerwca potrzebuję dla teściowej i we wtorek jadę odebrać ... myślę, że ze względu że jesteś stałą klientką wykopie dla Ciebie ...
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 18:11, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
coli napisał(a)
Profesjonalne cięcie


Coli dziękuję starałam się do zdjęć Miałam motywację.... Przede mną 37 kul do przycięcia. Miałam dzisiaj odcisk o sekatora po 5 kulach... a kiedy reszta???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:13, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Marzenko cięcie super Ci wyszło już się nie mogę doczekać cięcia u mnie !!! ...z panem od bukszpanów miałam dogadane w maju , że na początek czerwca potrzebuję dla teściowej i we wtorek jadę odebrać ... myślę, że ze względu że jesteś stałą klientką wykopie dla Ciebie ...


Madzia o której jedziesz? Bo ja też jeśli mi wykopią jadę we wtorek bo w środę muszą wyjechać do Shrekola do Łodzi
Będę negocjować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 18:15, 03 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Jadę po pracy ... umówiłam się na 17-18tą ... do odbioru mam 22 sztuki
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 18:16, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Jadę po pracy ... umówiłam się na 17-18tą ... do odbioru mam 22 sztuki


Madzia to ja jutro negocjuję i razem pojedziemy - ja odbieram dla siebie 12 a dla Shrokola 10 więc dokłądnie tak samo!!!! Jeszcze Agi się muszę spytac ile chce, bo jak negocjowac to porządnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 18:17, 03 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzenko przeszkolisz mnie jak się hoduje takiego bukszpana na nóżce ? śliczne są te maleństwa ... kurka siwa nie ma gdzie sadzić u mnie !!! ale chce takiego maluszka
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 18:18, 03 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
juniorka fajna ... otoczenie tarasu musi być piękne ... karmnik w tle jak kawał rozmytego szczęścia ... Marzenka jak to jest żyć w raju ? ... pamiętam jak po raz pierwszy obejrzałam "Pożegnanie z Afryką" ... potem "Marzyłam o Afryce" i jeszcze sporo kolejnych ... wszędzie był wspólny mianownik ... trudna ale urodzajna ziemia ... mozół pracy i poczucie spełnienia i szczęścia ... wtedy zrozumiałam co tak silnie wiąże ludzi z tym lądem wydawałoby się niewdzięcznym i kapryśnym ... teraz patrzę na twój ogród ... i widzę, że masz tam ... gdzieś pod Wrocławiem (jak nie pomeliłam ) swój kawałek Afryki ... Marzenka serio ... cholernie podziwiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
noemi 18:24, 03 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)

Jadę po pracy ... umówiłam się na 17-18tą ... do odbioru mam 22 sztuki


Madzia to ja jutro negocjuję i razem pojedziemy - ja odbieram dla siebie 12 a dla Shrokola 10 więc dokłądnie tak samo!!!! Jeszcze Agi się muszę spytac ile chce, bo jak negocjowac to porządnie


Marzenko jadę z koleżanką bo ma większy samochód poprosiłam już ją i wszystko ustalone ... ale bardzo chętnie się zobaczę z Tobą przy okazji
____________________
ogród magdalenka
Konstancja30 18:27, 03 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

Jadę po pracy ... umówiłam się na 17-18tą ... do odbioru mam 22 sztuki


Madzia to ja jutro negocjuję i razem pojedziemy - ja odbieram dla siebie 12 a dla Shrokola 10 więc dokłądnie tak samo!!!! Jeszcze Agi się muszę spytac ile chce, bo jak negocjowac to porządnie


kusi żeby się dołączyć do negocjacji ... tylko jak je teleportować do Kielc ? wysyłałaś kiedyś kurierem? to możliwe? ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies