Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Milka 18:29, 03 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Obejrzałam, poczytałąm
wędzarnia wspaniała, tak z XXI wieku; kulki cudnie ci wychodzą wszystko pięknie sie rozrasta, aż nie mogę się doczekać, jak na żywo to zobaczę
u mnie też lało od 17 i leje!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
butterfly 18:39, 03 cze 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Super kuleczki !!!!

Zdjęcia zapisałam, może mój M. zrobi mi taki stelaż...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Sebek 18:43, 03 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
I z wczorajszej wizyty gości taka oto pamiątka - żurawka w ilości szt 10 cudnego koloru. czy ktoś pomoże mi zidentyfikować ten gatunek?



Dostałam jeszcze pięknie wyrośnięty powojnik Multi Blue (ANIA ASC się ucieszy ) Zatem powojniki do stelaży skompletowane. Gdy całą rabatę podsypię korą (aby nie było widać chwaściorów) ta ją obfocę...
W środę ma przyjechać kolejne 100 worków.............


To jest chyba midnight rose?

Kolejne 100 worków - zazdroszczę Ci tego rozmachu - pomyśleć, że masz mniej powierzchni ode mnie, a wysypałaś kilkadziesiąt razy więcej worów ode mnie - jak to możliwe?


A kuleczki - na 6 - i to z plusem i wykrzyknikiem! Ciekawe jak mi wyjdzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 18:45, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
noemi napisał(a)
Marzenko przeszkolisz mnie jak się hoduje takiego bukszpana na nóżce ? śliczne są te maleństwa ... kurka siwa nie ma gdzie sadzić u mnie !!! ale chce takiego maluszka


Nauczę , nauczę, bierzesz takiego nieuczesanego buskzpana, wybierasz prosto rosnący ogonek i zostawiasz mu przyrosty na czubku a resztę obrywam i po dwóch -trzech latach masz taką miniaturke, a potem tylko czekasz i tniesz, tniesz i czekasz i po 10 latach masz dużą kulę na nodze
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:50, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
juniorka fajna ... otoczenie tarasu musi być piękne ... karmnik w tle jak kawał rozmytego szczęścia ... Marzenka jak to jest żyć w raju ? ... pamiętam jak po raz pierwszy obejrzałam "Pożegnanie z Afryką" ... potem "Marzyłam o Afryce" i jeszcze sporo kolejnych ... wszędzie był wspólny mianownik ... trudna ale urodzajna ziemia ... mozół pracy i poczucie spełnienia i szczęścia ... wtedy zrozumiałam co tak silnie wiąże ludzi z tym lądem wydawałoby się niewdzięcznym i kapryśnym ... teraz patrzę na twój ogród ... i widzę, że masz tam ... gdzieś pod Wrocławiem (jak nie pomeliłam ) swój kawałek Afryki ... Marzenka serio ... cholernie podziwiam

Iza zobacz jak ten raj wyglądał 2-3 lata temu. Jak zacznie działac wgrywanie zdjęc to zrobię takie przed i po porównanie na przestrzeni dwóch lat!!! to jest bardzo motywujące dla wszystkich. Jak sobie takie zdjęcia porównawcze u Domi obejrzałam to mi wróciła motywacja po wiosennym kryzysie. A pamiętaj za dwa-trzy lata miejsca nie będę miala i matkę chrzestną dla kulek będę szukała
I koniecznie musisz pojechać do Danusi zobaczyć jak na malutkiej przestrzeni można raj wyczarować. Podejrzewam, że Twoj ogród ma podobne gabaryty
A u mnie to jeszcze czyściec
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:51, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


Jadę po pracy ... umówiłam się na 17-18tą ... do odbioru mam 22 sztuki


Madzia to ja jutro negocjuję i razem pojedziemy - ja odbieram dla siebie 12 a dla Shrokola 10 więc dokłądnie tak samo!!!! Jeszcze Agi się muszę spytac ile chce, bo jak negocjowac to porządnie


kusi żeby się dołączyć do negocjacji ... tylko jak je teleportować do Kielc ? wysyłałaś kiedyś kurierem? to możliwe? ...

Iza jak przyjedziesz do Wrocławia to kurier ci nie będzie potrzebny Bedziesz miala motywację do przyjazdu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
noemi 18:51, 03 cze 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Marzena2007 napisał(a)

Marzenko przeszkolisz mnie jak się hoduje takiego bukszpana na nóżce ? śliczne są te maleństwa ... kurka siwa nie ma gdzie sadzić u mnie !!! ale chce takiego maluszka


Nauczę , nauczę, bierzesz takiego nieuczesanego buskzpana, wybierasz prosto rosnący ogonek i zostawiasz mu przyrosty na czubku a resztę obrywam i po dwóch -trzech latach masz taką miniaturke, a potem tylko czekasz i tniesz, tniesz i czekasz i po 10 latach masz dużą kulę na nodze


to będę takiego szukać ... żeby miał pojedynczy pieniek... bo czasami wsadzają do donic po kilka sztuk a tu trzeba znaleźć na jednej nodze ... cudeńko !!!

Marzenko w sprawie spotkania u mnie ... czy 11.06 (poniedziałek ) po pracy będzie Ci pasował , jak nie , to podaj terminy jakie dla Ciebie są ok ... ide do Agi_Pe i Wieloszki... Irence już zadałam to pytanie ...
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 18:52, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
irena_milek napisał(a)
Obejrzałam, poczytałąm
wędzarnia wspaniała, tak z XXI wieku; kulki cudnie ci wychodzą wszystko pięknie sie rozrasta, aż nie mogę się doczekać, jak na żywo to zobaczę
u mnie też lało od 17 i leje!

Irenko dziekuję, że zaglądasz. To lanie niedobre po strzyżeniu!!!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 18:53, 03 cze 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
butterfly napisał(a)
Super kuleczki !!!!

Zdjęcia zapisałam, może mój M. zrobi mi taki stelaż...

To ja poprosz taki stekaź o średnicy 60 cm
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Milka 18:54, 03 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bo grzyb może atakować?
zapowiadają zimno i deszcze!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies