Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

wiunia 00:13, 31 gru 2012


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Borbetko życzę Ci w Nowym 2013 Roku samych szczęśliwych chwil i realizacji wszystkich planów !!!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Borbetka 11:35, 31 gru 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Dziękuję Wam wszystkim kochani za życzenia i dla Was same uściski przesyłam z życzeniami zdrowia, pomyślności, radości, uśmiechu i zadowolenia z życia.
Jeszcze trochę i ... wiosna! Szperam po forum i już mnie rączki swędzą do cięcia. W lutym się wyżyję na drzewach na razie
Nowy Rok będzie lepszy, bardziej kolorowy i bez zmartwień. Musimy w to wierzyć, bo optymistą mus być.
____________________
borówcowy wizytowka
majkel0326 12:41, 31 gru 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Borbetko,dużo zdrówka Tobie życzę.A w nadchodzącym Nowym Roku spełnienia marzeń i samych sukcesów! Pokazuj częściej swój piękny ogród
____________________
Maja - Moje roślinki
Milka 13:22, 31 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Borbetka 21:16, 11 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Irenko i Maju, jak Wy to robicie, że nadążacie z wpisami? Ja pogubiłam się już z liczebnością Ogrodowiska. Nie mam siły szukać już fajnych zdjęć do inspiracji. Jeszcze rok temu dawałam radę, a teraz już nie ... buuuuu! No nic, ale plany mam na wczesną wiosnę i tak dalej i będzie to (spisuję, żeby się potem rozliczyć ):
- posprzątanie ok. 50 kretowisk (nie wiem ile jeszcze przybędzie do wiosny, ale płaczę codziennie),
- wysianie werbenki, którą dostałam z tego wspaniałego forum,
- poprawienie rabaty pod oknami kuchennymi i dołożenie kilku płyt kamiennych, żeby było półkole, wysadzenie roślin, które nie pasują w inne miejsce lub rozdanie ich sąsiadom, którzy będą się cieszyli niezmiernie, a w te miejsce posadzenie kulek ogrodowiskowych,
- zmiana rabaty pod ścianą południową - kulki i jeszcze raz kulki wraz z kulkami na pniu,
- oprawa studzienki z bamberskiej, drewnianej czaszy na element wodny połączony z rabatą bukszpanową,
- wybudowanie garażu w ogrodzie i w związku z tym MASA ZMIAN!
Już mnie wszystko swędzi ... nie mogę się doczekać w łapkach sekatora mieć, łopaty, grabi i innych narzędzi. Życia mi nie starczy na to wszystko, ale jest po co prawda Ogrodowiczanie? KOCHAM ogrody!
____________________
borówcowy wizytowka
gusiarz 10:40, 12 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Witaj Borbetko - a ja już u Ciebie byłam!!! I chyba nawet ślad zostawiałam - bo masz przepiękny ogród!!! Bardzo dziękuję za wizytę w moim wątku. Pozdrawiam ciepło - będę zaglądać

PS
Lista ambitna - zobaczysz, że do kolejnej zimy będziesz miała odkreślone wszystko i jeszcze więcej zrobisz
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Przetacznik 16:39, 12 sty 2013


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Borbetko, ja też nie mogę doczekać się wysiania, pielęgnacji i efektów werbeny : ) Nawet już ziemię kupiłam...
Z przyjemnością poczytałabym bloga Twojej córki, jestem bardzo ciekawa o czym pisze....
Pozdrawiam
____________________
kwiatholandii 21:37, 12 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Masz piękny ogród i teraz zostaje tylko przerabianie i zmiany, ale wspaniały szkielet juz masz Ja po bukszpany będę jechała na Wrocław do plantacji dziewczyn z Wrocławia, więc możemy jechać razem. Będzie raźniej no i taniej niż u nas.

ps. Mam nadzieję, że czyjesz się już lepiej?
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Edi00 08:57, 22 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Boziuńciu! Ale piekny masz ogród
Pomysł z sadem- super, też mam kila drzew owocowych i zaczynam się zastanawiać a może by zrobić tak samo...?
Kulki, kule, kuleczki- zaczynam sie powoli zakochiwać w takich kształtach ogrodowych.
Ale tych dużych drzew to ci autentycznie zazdroszczę, kiedy u mnie takie będą....
Nie dziwię się, że nabawiłaś sie problemów z kręgosłupem, bo musiałaś się duuuuuużo napracować, żeby takie cudo stworzyć
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Borbetka 17:45, 22 sty 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
gusiarz napisał(a)
Witaj Borbetko - a ja już u Ciebie byłam!!! I chyba nawet ślad zostawiałam - bo masz przepiękny ogród!!! Bardzo dziękuję za wizytę w moim wątku. Pozdrawiam ciepło - będę zaglądać

PS
Lista ambitna - zobaczysz, że do kolejnej zimy będziesz miała odkreślone wszystko i jeszcze więcej zrobisz

Lista roślin już urosła, patrzę za okno na 100 kopców krecich i doczekać się nie mogę, kiedy to dziadostwo wyłapię wreszcie. A tu śnieg i śnieg.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies