Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Kondzio 21:47, 06 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Zdjecia obłędne poprostu bosko
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
A_gawa 22:42, 06 lip 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Danusia??? A napiszesz dla nas poradnik ogrodnika??? Chętnie bym w księgarni kupiła... Wszystkie porady w jednej złotej książce, to by było coś. Do tego Twoje zdjęcia. Ech, może kiedyś...cioooo? [Tu bagalna minka kota ze Shreka].


U--U--kło-o-o-ny!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Mala_Mi 22:44, 06 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gardenarium napisał(a)


Jestem jednymi i drugimi, bo wyszłam i na przedpłocie i na dach, gdzie jeszcze??? do ... sąsiadów wyszłam z roślinami też.

Widziałam brzozę o ciemnych liściach, bordowych, była taka delikatna, myślę o niej jeszcze cały czas.

Też oglądałam taka brzozę w szkółce.. i tylko powzdychałam sobie... ja polazłam do sąsiadów. i tam sie wyżywam .. bo dachu do zagospodarowania brak.. a i przypłocia też Te trochę rabaty z kamieniami jest nie do zagospodarowania .. same kamienie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AlKa 22:46, 06 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Fantastyczne i to wszystko na dachu. Trzeba mieś dar żeby to wszystko tak zastawić.
____________________
pora na zmiany
Gabrysia_ 22:59, 06 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Gardenarium napisał(a)




Widok z góry





Danusiu,zdjęcia jak zawsze cudne,Twój ogród zachwyca za każdym razem,idealny w każdym calu
Mam pytanie o hacone,kupiłam kilka sztuk i chcę posadzić za bordowymi żurawkami ,aby troszkę rozświetlić rabatę,co ile je posadzić?...bo widzę,że się duże rozrastają...żurawek mam 6szt
Pozdrawiam
____________________
Gardenarium 23:02, 06 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gabrysia_ napisał(a)



Mam pytanie o hacone,kupiłam kilka sztuk i chcę posadzić za bordowymi żurawkami ,aby troszkę rozświetlić rabatę,co ile je posadzić?...bo widzę,że się duże rozrastają...żurawek mam 6szt
Pozdrawiam


Hakone jest dość spore, co 60 cm, chociaż u mnie to całkiem blisko, co 20-30 cm. U Szmitów rosną po kilka szt w jednej kępie co daje ogromne rozmiary.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:05, 06 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
mira napisał(a)
Pięknie, kolory, kondycja roślin i zestawienia, czyli przedpłocie, dach i sąsiedzi opanowani to pozostał chyba tylko pion

co z tym drzewem? miałam szczęście być u Szmitów i dostałam tam palpitacji serca leczone zakupami, widziałam kloniki takie małe o jasnych listkach świetliste może by się nadało czy już kupiłaś ?


Pionowy ogród jest w planie, przy tarasie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:05, 06 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aneta1309 napisał(a)
Normalnie kocham ten ogród, zresztą od niego moja "korba ogrodowa"(tak mówi moja rodzinka) się zaczeła.


Normalnie się cieszę, że ktoś go kocha oprócz nas
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:06, 06 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaisog1 napisał(a)
Melduje się Nie wiem co się dzieje ale fotki prześliczne dachu. Ale żeś go ustroiła


Witaj "córko marnotrawna" pewnieś się narobiła za wszystkie czasy?

Monic napisał(a)
Ale pięknie u Ciebie, Danusiu! Kiedy tak będzie u mnie...
Jesteś mistrzynią kompozycji


Dziękuję, jakoś tak mi wychodzi z tym zastawianiem


Luki napisał(a)
Oczka nacieszyłem na reszte dnia i mam okazje, że w niedalekiej przyszłości nacieszę oczy na żywo


No pewnie, że zobaczysz, zapraszam w wolnej chwili albo na zlocie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:09, 06 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Malgosik napisał(a)


Ja cie
kulki bukszpanowe na dachu
tego jeszcze nie grali.....
Danusiu jesteś pionierem??????????


Mam je od początku, czasem któraś wymarznie, ale generalnie trzymają się, bo ziemi wystarczająco jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies