Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

waska 20:36, 12 maj 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Królowa jest jedna a ogród to bajka i nie tylko ludzie go podziwiają

Daniusiu jak zawsze przyjemność zagladać do Ciebie

a ja mam problem coś podgruza mi RH coraz bardziej ! noooo i zagladałam szukałam szperałam i znalazłam małego nosatego opuchlaka !!!!
ratunku jak go eksmitować ??????


aaa i prosze zagladnij do mnie przygarnełam roslinkę i mam problem z jej nazwaniem i przeznaczeniem.
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
KasiaWB 21:14, 12 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Świetna bajka powstała a w ogrodzie jak zawsze pięknie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Gardenarium 22:44, 12 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Konstancja30 napisał(a)
Holcus mollis ... zapisałam ...


Zbyś podał niepełną nazwę Zerknij na mojego posta
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:47, 12 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Konstancja30 napisał(a)
Danusiu zauważyłam, że są na forum relacje z ogrodów, które zwiedzamy ... w mojej okolicy jest "Ogród na Rozstajach" ... jest piękny ... zwiedzałam go już kilka razy i mam wiele zdjęć (kilka wkleiłam w "Kubusiowie" bo tam też właściciele mieli do opanowania teren o bardzo różnych wysokościach ) ... nie wiem tylko czy mogę to zrobić w swoim wątku czy w nowym ? ...


Mamy dział ogrody polskie i o nim jest już wątek, wklej tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/967-ogrod-na-rozstajach-mlodzawy-male
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:48, 12 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewa napisał(a)
Danusiu nie wiem czy teraz przyciąć bukszpany ( te poskręcane listki w kapustki) czy poczekać do czerwca? oprysk zrobiłam 5 maja i tak nagle porobiły sie kapustki, a tak się cieszyłam .


Przytnij w końcu czerwca, nie będzie śladu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
arcobaleno 22:50, 12 maj 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Bajecznie wygląda ogród po majowym deszczyku !
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
Gardenarium 22:53, 12 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie pojechałam dziś do Szmitów, deszcz poranny mnie zniechęcił, ale za to podziałałam w ogrodzie i byłam w sklepie ogrodniczym. Zakupiłam pomidorki dla Babci Jasi i osobiście pojechałam je posadzić. Tak że wycieczka była, ale całkiem gdzie indziej.

Babcia Jasia zadowolona, ma już swoje pomidorki, a dostałam pasztet świeżo upieczony i pęk rzodkiewek i szczypioru.

Relacja tutaj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Beka 23:18, 12 maj 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Przeczytałam bajkę nocną porą i dalej jest super. Niektórzy mają dar. Muszę się skupić i poszukać czegoś u siebie. A teraz korzystając z okazji czy to możliwe, żeby drzewa katalpy jeszcze nie puściły pąków? Mieszkam wprawdzie na północy a katalpy były zamotane tak jak piszesz Danusiu, że nie lubisz, ale może jednak zmarzły? Byłoby mi bardzo żal. Przepraszam że korzystam z Twojego miejsca ale chyba tutaj najwięcej gości wpada. Ogród masz piękny i to prawda, że inspiruje, dodaje energii, poczucia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Dowodem jestem ja. Kilka lat nosiłam się z zamiarem wielkich zmian a dopiero teraz do nich przystąpiłam z przekonaniem, że są piękne miejsca na ziemi. Pasę oczy ogrodami wszystkich gości i działam, działam tak, że nawet czasu nie mam na zrobienie zdjęć.
____________________
Ogródek z psem
Konstancja30 23:46, 12 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gardenarium napisał(a)

Danusiu zauważyłam, że są na forum relacje z ogrodów, które zwiedzamy ... w mojej okolicy jest "Ogród na Rozstajach" ... jest piękny ... zwiedzałam go już kilka razy i mam wiele zdjęć (kilka wkleiłam w "Kubusiowie" bo tam też właściciele mieli do opanowania teren o bardzo różnych wysokościach ) ... nie wiem tylko czy mogę to zrobić w swoim wątku czy w nowym ? ...


Mamy dział ogrody polskie i o nim jest już wątek, wklej tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/967-ogrod-na-rozstajach-mlodzawy-male


dziękuje Danusiu szukałam ale przeoczyłam ... nie wierzyłam, że nie odkryty w ogrodowisku i słusznie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 23:51, 12 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gardenarium napisał(a)

Holcus mollis ... zapisałam ...


Zbyś podał niepełną nazwę Zerknij na mojego posta


tak ... tak poprawiłam ... powoli zaczynam rozpoznawać roślinki ... zobaczyłam też ogród z lustrem ... kocham brzozy i to co z nich Danusiu stworzyłaś to ... no to jest prześliczne ... od godziny wmawiam małżowi, że na na naszej mikro działce się zmieści ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies