Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

BEATA_S 07:50, 14 maj 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Zaglądam do Ciebie Danusiu, a tu.......... jak nie bajka o kosach, to ocena futer i dyskusja o pasztetach Normalnie rozpiętość tematów NIESAMOWITA
Ale nie dziwi mnie wcale
Pozdrawiam serdecznie! Uwielbiam domowy pasztecik, podobają mi się Twoje futerka a opowieść o kosach przednia !
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
agniecha973 09:13, 14 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Danusiu, poniżej zamieszczam Twoje zdj. z ogrodu Bressingham. Jest na nim piękna wierzba płacząca. Podpowiedz proszę jak dokładnie nazywa się to drzewo. Chciałabym posadzić wierzbę w miejscu, gdzie kiedyś planuję staw na swoim terenie, niech już rośnie. Tylko nie wiem o co pytać w sklepach, bo teraz raczej pełno jest wierzb karłowych szczepionych do małych ogródków.

____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
popcorn 09:31, 14 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gardenarium napisał(a)


"A ja przeczytałam gdzieś na angielskiej stronie, że trzeba runiankę co jakiś czas przyciąć po ziemi i mam taki zamiar, tylko boję się, że nie zarośnie do święta róż, ale raz kozie... "

Napisz proszę czy warto ją przycinać i czy z odciętych wierzchołków uda mi się ukorzenić sadzonkę?


Jak najbardziej, zauważyłam, że tu gdzie skosiłam np. kosiarką odbija i się zagęszcza.
Sadzonki łatwo się ukorzeniają tylko trzeba podlewać.


To może i ja "skoszę przypadkowo" moją? Taka brzydka miejscami... ale jakoś nie mam odwagi... bo jak nic albo niewiele odrośnie???
____________________
Mój nowy ogródek
abiko 10:01, 14 maj 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Danusiu, mam problem z moją wiśnią, byłabys tak dobra i zobaczyła do wątku o wiśni umbracullifera

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1036-prunus-umbraculifera-wisnia-osobliwa-odm-kulista?page=3
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Martek 10:44, 14 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witam z poniedziałku nie samym świtem,ale witam i życzę miłego,owocnego dnia Danusiu i Twoim zaglądającym gościom
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Pszczelarnia 10:51, 14 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, a ja poproszę o instrukcję do wilczomlecza tego białego w donicy u Ciebie. Co on lubi i z czym go posadzić?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
boguslaw_r_ 12:42, 14 maj 2012


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Ja też pozdrawiam szefową i ogrodolubników. Wierszyki relacja kosa super.
____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
coli 15:26, 14 maj 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Danusiu,
widziałam fajne Cyprysiki Ivonne kulki szczepione na pniu. Zastanawiam się czy warto kupić czy raczej wymarzną mi po pierwszej zimie?
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
Gardenarium 16:01, 14 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)
Danusiu, a ja poproszę o instrukcję do wilczomlecza tego białego w donicy u Ciebie. Co on lubi i z czym go posadzić?


Popatrz na moje zeszłoroczne czerwcowe zdjęcia. On lubi słońce ale w półcieniu też daje radę. Taka kaszka pasuje do wszystkiego, moje rosły z petuniami i zielistką.

Albo w wizytówkę aranżacje w donicach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justi 16:44, 14 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Danusiu poradź mi coś jak będziesz mogła w sprawie tego rh.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/21-choroby-rozanecznikow?page=5
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies