Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 19:03, 30 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebek napisał(a)
Przecudnie! A zdjęcie w hunterkach mega!!!


Sebek, Twój ogród wiosenny mnie powalił
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 19:16, 30 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
justi napisał(a)
Monia, ładnie, czyściutko i elegancko masz!


Dziękuję
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Magda70 20:10, 30 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
kwiatholandii napisał(a)


Witaj. Spraqdzają się w każdej pogodzie. Teraz mam je trzeci sezon i mogę śmialo powiedzieć, że nie groźne im słońce, deszcz a nawet śnieg. Dla mnie są wygodne ale muszę mieć poduchę pod plecami. Wtedy świetnie


Posiedziałam ostatnio w I na nich
Faktycznie wygodne...też się nad nimi zastanawialam...ale chyba mam juz za malo miejsca u siebie

Monia...cudnie u Ciebie - jak zwykle powtarzam się ale inaczej się nie da
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Enya73 20:18, 30 mar 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Bosko Oniemiałam Kanciki perfekcyjne Fotele z I bardzo wygodne i całkiem fajna cena, do zaakceptowania, a design ekstra, są też szare

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Sebek 20:24, 30 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kwiatholandii napisał(a)
Gosiu, dzieki za wizytę. Wiosna motywuje nas do pracy, wreszcie
Ewo, też nie moge doczekac sie juz "matrony" . Trzeba czekać jednak na wyschnięcie, szkliwienie i kolejne wypalanie, ale w maju musi siedzieć Teraz jeszcze do ogrodu, ceramiki i mebli doszło kolejne hobby.. fotografia i cięzko mi czasami pogodzić wszystko. Narazie jedno inspiruje drugie. Jestem tym bardzo pozytywnie zaskoczona

Jakoś nadgoniłam w zeszłym tygodniu prace ogrodowe.Kanciki załatwione. Martwiłam się, czy nie za szybko przycinam trawy, ale czasowo inaczej sie nie dało i poszło.



A ja mam pytanie czy to są Ice Dance? Nie wiem jak mocno ściąć swoje, które po zimie nie wyglądają zbyt dobrze - ale chyba przytnę mocniej, bo tulipany nie chcą się przez nie przebić...
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Wieloszka 20:33, 30 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Wow! Jakie kanciki!!!
Do donic na froncie sadziłaś bukszpany plantacyjne? One mają ogromne bryły korzeniowe, nie mogłam ich wcisnąć do swoich donic
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
jazzy 20:52, 30 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
I siem doczekałam! Twoje zdjęcia w Twoim wątku to jak nagroda po długim męczącym dniu Zawsze czekam na nie jak dziecko na dobranockę
Buziakkkk
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
katiaxx 21:19, 30 mar 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
mniam
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
kwiatholandii 21:26, 30 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Sebek napisał(a)


A ja mam pytanie czy to są Ice Dance? Nie wiem jak mocno ściąć swoje, które po zimie nie wyglądają zbyt dobrze - ale chyba przytnę mocniej, bo tulipany nie chcą się przez nie przebić...


Tak Ja obcięłam je tak ok 10cm od góry. Scięłam wszystkie brzydkie końce. One rosną jak na drożdżach, więc potem naet zarosną te Twoje liście tulipanów i bedzie swieżo
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 21:28, 30 mar 2015


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wieloszka napisał(a)
Wow! Jakie kanciki!!!
Do donic na froncie sadziłaś bukszpany plantacyjne? One mają ogromne bryły korzeniowe, nie mogłam ich wcisnąć do swoich donic


Tak to te. Wybrałam z tych 30 takie z najmniejszymi bryłami i troszkę przycięłam
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies