Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

dajana 15:53, 02 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
kaisog1 napisał(a)
Dajanko a ja mam pytanko co do domu.... bo jestem pod jego ogromnym wrażeniem... Czy projekt kupowaliście gotowy? Jeżeli tak to zdradź jaki. I mam pytanie co do werandy przed wejściem.... czym sa obłożone słupy i barierki?


Kasiu mój oryginalny projekt domu to LK&571 ,,na Extradomu jest ten projekt Mozesz i mnie tam znaleśc łatwo ,,dajana100 Zwykły najzwyklejszy prosty domek wiejski Różnice jakie dostrzeżesz między nimi są już moimi zmianami Słupy są obłożone deską sosnową buazeryjną ,,pomalowaną już przeze mnie Miło mi że mnie pytasz i chętnie ci odpowiem na inne pytania jesli je bedziesz miała Pozdrawiam i miłego oglądania zyczę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
kasik778 21:11, 02 gru 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
dajana napisał(a)


Dajano czytam z zaciekawieniem twój wątek, bardzo bym chciała, żeby i u mnie można było wykopać takie kamyczki, ale niestety nic z tego
pozdrawiam
____________________
an_tre 22:07, 02 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Dajanko potuptałam sobie po twoim ogrodzie i zostawiam trójkolorowy ślad


____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
dajana 09:08, 03 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
kasik778 napisał(a)



Dajano czytam z zaciekawieniem twój wątek, bardzo bym chciała, żeby i u mnie można było wykopać takie kamyczki, ale niestety nic z tego
pozdrawiam


Witam cię miło na swoim wątku niezbyt jeszcze ciekawym bo najwazniejszego brak ,ogrodu Wszystko jednak przede mną,, więc z czasem bedzie stawał się ciekawszy .Uwierz ze tych kamieni nie chciałabys mieć To tylko lasujacy sie wapien,, kazdego dnia staje się coraz mniejszy Za dwa lata wyparuje zupełnie .Bardzo lubie kamień ale ten, ani ładny ani trwały .Odwiedzam twój ogród,, nie wiem tylko czy zostawiam slad,, bo nie pamiętam Chłonę wiedzę podglądam ,zapisuję i jak większość osób popadam w zachwyt waszych ogrodów.Czas zostawic ślad wizyty Miłego dnia zyczę Ogrody chyba juz wszystkie po dzisiejszej nocy otulił snieg .Moje róże równiez i to mnie cieszy .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 09:14, 03 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
an_tre napisał(a)
Dajanko potuptałam sobie po twoim ogrodzie i zostawiam trójkolorowy ślad




Jaka piękna !! to chyba jest ta szałwia która tak bardzo mi się podoba .Masz ją u siebie Aniu ? Sprawdzę kiedy wrócę do domu ,niestety muszę zając sie teraz bilansem .Bardzo dziekuję za odwiedziny i sliczne kolorki .Dobrego dnia
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 09:23, 03 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Janina napisał(a)
Odpowiedzialność większa niż przy swoich dzieciach.to prawda zdrowie trzeba mieć i oczy do okoła głowy,ale nie narzekam kocham ją i sprawia mi tyle radości.


Wszystkie babcie kochają swoje wnuki,, jakże by inaczej .Ja mam aż trzy a dla ich szczęscia życie bym oddała .One są naszym przedłuzeniem ,to geny które im przekazałysmy Pocieszjące jest że kiedy nas zabraknie, cząstka nas samych będzie dalej w nich żyła Szkoda ze ja muszę pracować
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
hanka_andrus 15:27, 03 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pozdrawiam.....wiem co to bilanse.... na zero musi wyjść......i zmiłowania nie ma....
Ja mam to już za sobą.....
Dziwię się,że jeszcze przy tych rachunkach nie zgłupiałam....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
dajana 20:39, 03 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
hanka_andrus napisał(a)
Pozdrawiam.....wiem co to bilanse.... na zero musi wyjść......i zmiłowania nie ma....
Ja mam to już za sobą.....
Dziwię się,że jeszcze przy tych rachunkach nie zgłupiałam....


Oj Haniu jakie to nudneeeee! ale skoro ty nie zgupiałaś to ja jeszcze przez trzy i pół roku chyba tez nie zgłupieję 31 lat wystarczy bycia przygwożdżonej do biurka -).Wiem ze czasu się nie goni ale marzę juz o emeryturze Nudzić się na pewno nie będę ,nie ja
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
kasik778 22:50, 03 gru 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Też marzę o emeryturze, tylko, że jeszcze parę lat mi zostało ale ile miałabym czasu na ogród, pomarzyć...
____________________
akanta 23:03, 03 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
dajana napisał(a)

Pozdrawiam.....wiem co to bilanse.... na zero musi wyjść......i zmiłowania nie ma....
Ja mam to już za sobą.....
Dziwię się,że jeszcze przy tych rachunkach nie zgłupiałam....


Oj Haniu jakie to nudneeeee! ale skoro ty nie zgupiałaś to ja jeszcze przez trzy i pół roku chyba tez nie zgłupieję 31 lat wystarczy bycia przygwożdżonej do biurka -).Wiem ze czasu się nie goni ale marzę juz o emeryturze Nudzić się na pewno nie będę ,nie ja


Dziewczęta ,lata nam szybko lecą.Nieco zima czas przedłuża.Kilka lat migiem zleci.Oby tylko o tym nie myśleć.Jak tam u Was ze śniegiem?Mnie na działeczkę tak z min.10 cm sypnęło i zaraz się gałęzie obwiesiły i znowu do roboty! Otrząsanie !!!!!!!!


































____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies