Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

an_tre 22:27, 06 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
dajana napisał(a)


Dziękuję Aniu,, zasieję na wiosnę w skrzynkach a potem przesadzę do gruntu jak pisze Hania .Czy dobrze zrozumiałam ,to jest jednoroczne zioło ?
tak jednoroczne, ale też samo się wysiewa i w następnym roku jest już ogrodzie, nawet w nadmiarze


Kiedy ogród pustkami świeci to i nadmiar nie przeszkadza Aniu Zawsze można go przenieść na działki obok a tamte zupełnie puste ,,przynajmniej koloru nabiorą .Zerknęłam że z okolic Torunia jesteś ,połowę mego życia tam spędziłam Przywracasz mi wspomnienia a ja tak często tam jeżdzę bo rodzina moja tam mieszka Tutaj nie mam nikogo prawie Jedynie syna .Wpadaj do mnie częściej ,,choc nudno u mnie bo ogrodu brak ale wiosną już sporo się będzie działo .Serdeczności posyłam cieplutkie
Dajanko ja często wpadam i dużo ogrodów odwiedzam, ale nie zawsze zostawiam ślad, u ciebie też już bywałam ale pośpiech ograniczył komunikatywność postaram się częściej ujawniać swoje wizyty u ciebie po drodze spotkałam Mikołaj, który pobłądził i nie mógł znaleźć drogo do ciebie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
dajana 22:31, 06 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
To tak jak ja Aniu ,,dużo chodzę sporo czytam ale nie zawsze zostawiam ślad Przeczytać wasze wątki to po prostu graniczy z cudem taka ich ilośc. Dziękuję za gościa w czerwieni Nawet do mnie macha sympatyczny
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Milka 11:20, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Śliczny ten Mikołąjek od ciebie...mogłabym takiego mieć w domu, pomruczałby i cieplutki taki ..w sam raz na zimowe wieczory
niestety, póki rottka, nie da się
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 12:47, 07 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dajano,piękny dzień dziś się zrobił u mnie.....Takiego samego weekendu Tobie życzę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
dajana 20:02, 07 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Mam nowego ptaszka ale nie wiem co on za jeden ,Bożenko proszę przybywaj z pomocą ty z pewnością go znasz




____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
akanta 22:45, 07 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Byłam,widziałam twoje stadko,ale czmycham do łóżeczka bo mnie dzisiaj nieco przemroziło.Cały dzień spędziłam na dworze a teraz kicham.Aspirynka i pa,pa do jutra.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
dajana 12:58, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Ja też byłam ale dosłownie trzy minuty musiałam jechać na Balice i oddać pod opiekę lotu wnusię Była najbardziej strzeżoną osobą na pokładzie Doleciała szczęśliwie to najważniejsze .U mnie mrozik nie lada -14 w dzień ,,ale słoneczko swieci ,,nawet moja psinka łapki trzyma w górze ,nie wytrzymuje ,,siusiu i do domku Okupuje parapet na razie jej musi wystarczyć ,,takie okno na świat który uwielbia .Aspirynka mam nadzieje pomogła ,trzeba uważać aby nie dopuścic do infekcji Herbatka malinowa i ciepła kołderka też pomoże Miłego dnia Aniu wpadnę wieczorkiem
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Milka 13:04, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ptaszarnia urocza
u nas też mrozik
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dajana 13:16, 08 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
irena_milek napisał(a)
Ptaszarnia urocza
u nas też mrozik[/quot

Witaj Irenko miło cię widzieć mrozik fajny bo słoneczko też świeci ,,śniegu sporo a ptaszki szleją w karmikach Jednym słowem fajna sobota .W przerwach podglądam forum bo gotuję grzyby i kapustę na pierogi do zamrożenia ,nigdy nie mogę się wyrobić więc pasztet i pierogi zawsze robię wcześniej Miłego dnia ci zyczę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
an_tre 17:08, 08 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Pozdrawiam z mojego zimowego ogrodu Dajano

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies