Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Janina 09:37, 04 gru 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
U mnie też tyle śniegu nasypało, że z łopatą trzeba było wyjść aby odśnieżyć.Dzisiaj nie sypie ale mrożnie.Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
akanta 17:41, 04 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Janina napisał(a)
U mnie też tyle śniegu nasypało, że z łopatą trzeba było wyjść aby odśnieżyć.Dzisiaj nie sypie ale mrożnie.Pozdrawiam cieplutko.


Chyba Danusię też zasypało,bo się nie odzywa.Ale może do kolacji się odkopie i może zajrzy do mnie by sprawdzić czy mnie jeszcze widać.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 23:05, 04 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
A ku-ku ! Teraz ja u ciebie.Myślę ,że już zasypiasz i odlatujesz w marzeniach.Ja też już się zbieram na spanko.Jutro cię nie zawiodę i ja będę czatowała.Pa Danusiu.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
dajana 23:25, 04 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
akanta napisał(a)
A ku-ku ! Teraz ja u ciebie.Myślę ,że już zasypiasz i odlatujesz w marzeniach.Ja też już się zbieram na spanko.Jutro cię nie zawiodę i ja będę czatowała.Pa Danusiu.


Fajnie ,,ja u ciebie a ty u mnie w tym samym czasie .Minęłyśmy się dzisiaj ale jutro randka ustalona Pa Aniu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
an_tre 19:19, 05 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
dajana napisał(a)

Dajanko potuptałam sobie po twoim ogrodzie i zostawiam trójkolorowy ślad




Jaka piękna !! to chyba jest ta szałwia która tak bardzo mi się podoba .Masz ją u siebie Aniu ? Sprawdzę kiedy wrócę do domu ,niestety muszę zając sie teraz bilansem .Bardzo dziekuję za odwiedziny i sliczne kolorki .Dobrego dnia
Dajano szałwię sprowadziłam do mojego ogrodu w ubiegłym roku, zachwyciłam się pięknymi kwiatuszkami i Bogusi z zacienionej, wypytałam o wszystko Bogusię i wiosną jak wysiewałam nasionka do skrzynek okazało się, że ją wcześniej już kupiłam tylko...zapomniałam Mam ją drugi rok i zamierzam wysiewać w następne lata, chociaż sama też się wysiewa, tylko trzeba uważać przy pieleniu, żeby jej nie zniszczyć
Miłego wieczoru życzę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
hanka_andrus 19:52, 05 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Siewki młode,można wiosną przesadzać.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
akanta 20:35, 05 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
hanka_andrus napisał(a)
Siewki młode,można wiosną przesadzać.


Swietnie Hanusiu,że mi o niej przypomniałaś,kiedyś uprawiałam.Warto wrócić bo jest urocza.Ja jeszcze lubię Ostrzeń powabny -sam doskonale się sieje,kwitnie całe lato ,taka wyższa letnia niezapominajka.Siewki rosną i zakwitają nawet jeszcze w tym samym sezonie.Polecam na większe przestrzenie bo się roznosi.Jest też biała i różowa.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
dajana 20:47, 05 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Dziękuję Aniu,, zasieję na wiosnę w skrzynkach a potem przesadzę do gruntu jak pisze Hania .Czy dobrze zrozumiałam ,to jest jednoroczne zioło ?
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
an_tre 20:50, 05 gru 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
dajana napisał(a)
Dziękuję Aniu,, zasieję na wiosnę w skrzynkach a potem przesadzę do gruntu jak pisze Hania .Czy dobrze zrozumiałam ,to jest jednoroczne zioło ?
tak jednoroczne, ale też samo się wysiewa i w następnym roku jest już ogrodzie, nawet w nadmiarze
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
dajana 20:53, 05 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
akanta napisał(a)

Siewki młode,można wiosną przesadzać.


Swietnie Hanusiu,że mi o niej przypomniałaś,kiedyś uprawiałam.Warto wrócić bo jest urocza.Ja jeszcze lubię Ostrzeń powabny -sam doskonale się sieje,kwitnie całe lato ,taka wyższa letnia niezapominajka.Siewki rosną i zakwitają nawet jeszcze w tym samym sezonie.Polecam na większe przestrzenie bo się roznosi.Jest też biała i różowa.


Ostrzeń też mi się podoba bo uwielbiam niezapominajki Lecę do ciebie Aniu!
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies