Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Czarodziejskie miejsce na ogród dajany

akanta 20:56, 05 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
dajana napisał(a)
Dziękuję Aniu,, zasieję na wiosnę w skrzynkach a potem przesadzę do gruntu jak pisze Hania .Czy dobrze zrozumiałam ,to jest jednoroczne zioło ?

Jednoroczna roślina do siania wprost do gruntu ,podpatrzona w Angielskim ogrodzie.Antre ,ma rację dobra wszędzie gdzie słaba ziemia ,kamienista.No i cały łan z jednej paczuszki na lata.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 20:58, 05 gru 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
dajana napisał(a)


Siewki młode,można wiosną przesadzać.


Swietnie Hanusiu,że mi o niej przypomniałaś,kiedyś uprawiałam.Warto wrócić bo jest urocza.Ja jeszcze lubię Ostrzeń powabny -sam doskonale się sieje,kwitnie całe lato ,taka wyższa letnia niezapominajka.Siewki rosną i zakwitają nawet jeszcze w tym samym sezonie.Polecam na większe przestrzenie bo się roznosi.Jest też biała i różowa.


Ostrzeń też mi się podoba bo uwielbiam niezapominajki Lecę do ciebie Aniu!


To ja też lecę za tobą!!!!!!!!!
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
dajana 21:08, 05 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
an_tre napisał(a)

Dziękuję Aniu,, zasieję na wiosnę w skrzynkach a potem przesadzę do gruntu jak pisze Hania .Czy dobrze zrozumiałam ,to jest jednoroczne zioło ?
tak jednoroczne, ale też samo się wysiewa i w następnym roku jest już ogrodzie, nawet w nadmiarze


Kiedy ogród pustkami świeci to i nadmiar nie przeszkadza Aniu Zawsze można go przenieść na działki obok a tamte zupełnie puste ,,przynajmniej koloru nabiorą .Zerknęłam że z okolic Torunia jesteś ,połowę mego życia tam spędziłam Przywracasz mi wspomnienia a ja tak często tam jeżdzę bo rodzina moja tam mieszka Tutaj nie mam nikogo prawie Jedynie syna .Wpadaj do mnie częściej ,,choc nudno u mnie bo ogrodu brak ale wiosną już sporo się będzie działo .Serdeczności posyłam cieplutkie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 14:13, 06 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Żaden Mikołaj do mnie przyszedł?grzeczna przeciez byłam No tak, nie dla psa kiełbasa zapomniałam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Milka 14:15, 06 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ojej, jak to smutno zabrzmiało! no zostawiam ci Mikołąja, ma pełen wór, coś może i dla ciebie ma

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
dajana 14:21, 06 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
O przyszedł!!! a raczej go przyprowadzilas Irenko,hi,hi. Dziekuje ci bardzo ,pewnie ze smutno bo do mnie nigdy nie przychodzi a ja go tez lubie jak wszyscy teraz juz wiem ze dzisiaj jest wyjatkowy dzien .Z domku tez ci wysle cos fajnego z pracy nie moge Buziaczka z wdziecznosci posyłam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Milka 14:31, 06 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I teraz i mnie już radośnie,
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 14:42, 06 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dajanko,ja w zastępstwie Mikołaja mogę być?Wiem,że to nie to samo,ale......oprócz mego psa,jeszcze coś za pazuchą mam........


____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
dajana 20:14, 06 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
,Jasne że to nie to samo,Mikołaj to przebieraniec a ty prawdziwa i na co dzień jesteś ,,nie raz w roku .Wolę ciebie Haneczko!!.Za pazuchą to pewnie naleweczkę ukrywasz hi.hi.Czy wiesz że nigdy nie piłam żadnej nalewki ? nawet nie wiem jak smakuje.Trzymaj ja na nasze spotkanie bo w następnym sezonie w domu siedzieć nie będę .Są jeszcze samoloty Pierwszy raz widzę mordkę twojego pupilka zawsze zadek oglądałam .Moja Moli zakochana była w takiej mordce Nowy adres miłości brak ,bidulka.psiej oczywiście bo moją ma dozgonną..Haniu idę do ciebie w odwiedziny ,tez cos wezmę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Bogdzia 20:17, 06 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies