Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Holandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Holandii

agata_chrosc... 21:41, 26 lis 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
w zeszłym roku w styczniu tulipany kiełkowały, a potem mrozy przyszły, ale tylko im przymroziło te kawałki , które wyszły z gruntu, a reszta była ok. To może i żonkile przeżyją.
____________________
ogród w Holandi
EPODLAS 21:57, 26 lis 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Agato, widzę że holenderska jesień też piękna. U nas już się powoli kończy, zapowiadają zimę. Ale to była naprawdę długa, ciepła i piękna jesień.
____________________
Mój ogród
agata_chrosc... 21:59, 26 lis 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
To prawda Bożenko - dawno takiej ładnej nie było. Trzymajmy teraz kciuki żeby zima była piękna, taka ze śniegiem, słońcem i lekkim mrozem
____________________
ogród w Holandi
agata_chrosc... 09:31, 30 lis 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Zrobiłam drugie podejście do karmnika. Poprzedni kawki ukradły. Tym razem nawet sikorki zdążyły juz coś uskubać.



i pora była najwyższa bo akurat w nocy chwycił mróz i wszystko zrobiło się białe. Na przykład kosmatka pod jabłonią:
____________________
ogród w Holandi
Urszulla 10:34, 30 lis 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21874
agata_chroscicka napisał(a)
Te zdjęcia zrobiłam kilka dni temu. Dziś juz większość liści leży na moim trawniku - mała wichura nad nami przeszła i po liściach


Fajne u Ciebie to zdjęcie, takie miłe jesienne choć już nieaktualne....

A to wejście do czyjegoś ogrodu ...na dalszych fotkach.... i mnie się podoba...

Jedzonko dla ptaszków podobne u Danusi widziałam

A propos świąt, wyzwanie przed Tobą nie lada. Pewnie już myślisz powoli o wszystkim....a mnie się włosy jeżą na głowie jak pomyślę o serniku Będę trzymać kciuki podwójnie, potrójnie,przez cały tydzień
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
agata_chrosc... 11:10, 30 lis 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Myślę i tez mi się włosy jeżą. Zrobię sernik z normalnego sera a nie z tego w kubełku. Co będzie to będzie!
____________________
ogród w Holandi
eliza3 11:24, 30 lis 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
agata_chroscicka napisał(a)
Zrobiłam drugie podejście do karmnika. Poprzedni kawki ukradły. Tym razem nawet sikorki zdążyły juz coś uskubać.




Jedzonko dla ptaszków interesujące, myślałam że ptaszki nie dają sobie z tym rady, bo widziałam u forumowiczek takie jedzonko-ozdoby, ale ptaszków na nich nikt nie sfotografował.
Ciekawe ile czasu im zajmie oskubanie tego dzwoneczka
U mnie wisi karmnik, nie nadążam z sypaniem słonecznika
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
hanka_andrus 11:45, 30 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
KOsmatka pod jabłonią......miodzio!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zuza12 12:29, 30 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witaj Agatko,
musze nadrobic zaległości, ale w tym przedświatecznym okresie będzie ciężko. Piękny ten karmnik. Muszę cos zrobić u mnie, bo coraz zimniej i ptaszki głodne.
Pozdrawiam
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
agata_chrosc... 14:27, 30 lis 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
hanka_andrus napisał(a)
KOsmatka pod jabłonią......miodzio!


Witaj Haniu Faktycznie przymrozki trawom bardzo służą - pięknieją i takie dostojne się robią. Pozdrawiam ciepło
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies