Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lecę w kulki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Lecę w kulki...

agniecha973 16:59, 16 lis 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
anna_studio napisał(a)
...byłam zgubiona, ale się odnalazłam.... jak to mawiał pewień sławny miś ze Stumilowego Lasu



Czy dacie wiarę, że to jest to samo miejsce...???
Zdjęcie robione w tym samym miejscu...w tej samej aleji, o tej samej porze roku i tej samej godzinie...
różnica może dwóch minut....
przeszłam tylko parę kroków i odwróciłam się...
i nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam....

Pomyślałam, że czasami patrzymy na człowieka z naszej perspektywy i widzimy coś całkiem innego...
jak mocno możemy się mylić...


Ania, jak Ty mądrze gadasz... Nie każdy by to zauważył i odebrał w taki sposób. Wrażliwa z Ciebie duszyczka.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
eliza3 17:03, 16 lis 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Zdjęcia piękne i faktycznie warto się czasem zatrzymać i podumać...
Pozdrawiam,
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Bogdzia 17:12, 16 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)

...byłam zgubiona, ale się odnalazłam.... jak to mawiał pewień sławny miś ze Stumilowego Lasu



Czy dacie wiarę, że to jest to samo miejsce...???
Zdjęcie robione w tym samym miejscu...w tej samej aleji, o tej samej porze roku i tej samej godzinie...
różnica może dwóch minut....
przeszłam tylko parę kroków i odwróciłam się...
i nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam....

Pomyślałam, że czasami patrzymy na człowieka z naszej perspektywy i widzimy coś całkiem innego...
jak mocno możemy się mylić...


Ania, jak Ty mądrze gadasz... Nie każdy by to zauważył i odebrał w taki sposób. Wrażliwa z Ciebie duszyczka.


Pięknie to napisałaś i pewnie wiele w tym racji, ale ta przemiana to pewnie zasługa słońca które raz oświetlało drzewa a drugi raz było przed Tobą i nie dawało drzewom koloru. Aleja przepiękna szczególnie ta cała w złocie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_studio 17:19, 16 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Witam dziewczyny jeszcze raz....

Irenko, Ev, Sylwio, Rench, Elizo...
Dzięki za Waszą obecność na blogu....dodaje to otuchy

...to był duży ''spontan''
i wielka w tym zasługa Anity....to ona mnie mobilizuje
Dzięki Anita...buziaki
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
jotka 17:20, 16 lis 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Tylko ludzie o wielkiej wrażliwości dostrzegają takie rzeczy Ich świat jest bogatszy ...

Zajrzałam na Twój blog i ... pozdrawiam serdecznie Ciebie i mentora
Ja - mama, która kiedyś była na każde zawołanie moich trzech wspaniałych córek, teraz mogę liczyć na wzajemność. A w sprawach technicznych szczególnie Niedługo pewnie moi wnukowie będą lepsi w niektórych technicznych sprawach ode mnie
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
anna_studio 17:26, 16 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Tak Bogdziu...dokładnie tak jak piszesz....ale czas i miejsce to samo
...mnie chodziło bardziej o prostą prawdę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Czasem postrzegamy kogoś z naszej perspektywy, a on ze swojej to samo widzi całkiem inaczej...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Bogdzia 17:35, 16 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anna_studio napisał(a)
Tak Bogdziu...dokładnie tak jak piszesz....ale czas i miejsce to samo
...mnie chodziło bardziej o prostą prawdę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Czasem postrzegamy kogoś z naszej perspektywy, a on ze swojej to samo widzi całkiem inaczej...


Dobrze Cię zrozumiałam , wiem że czas i miejsce to samo . Ja tego zjawiska często doświadczam przy moich bukach, które w tym samym czasie są różne w zależności od tego czy patrzymy na nie ,,ze słońcem" czy pod słońce. To techniczne wyjaśnienie tego co widzimy a jest niewątpliwie drugie emocjonalne i może nawet bardziej ważne jak to Ty zauważyłaś.Niezależnie od tych wyjaśnień faktycznie trudno uwierzyc ze wszystko dzieje sie w tym samym miejscu i czasie, a miejce jest zachwycające. Pozdrawiam serdecznie.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_studio 17:44, 16 lis 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Bogdziu, dziękuję za wizytę...tu i tam...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Mala_Mi 17:49, 16 lis 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
anna_studio napisał(a)
Tak Bogdziu...dokładnie tak jak piszesz....ale czas i miejsce to samo
...mnie chodziło bardziej o prostą prawdę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Czasem postrzegamy kogoś z naszej perspektywy, a on ze swojej to samo widzi całkiem inaczej...

Widzę, że dziś nie tylko ja mam taki dzień na tego typu przemyślenia.......
Tylko ja nie umiem tak ładnie psiać.... ale sens ten sam.. "Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia"

Podejscie do internetu miałam takie samo..... a przyjaznie internetowe miały być dla tych co maja problemy z kontaktami w realu....... a moze tak jest... nie wiem.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
agniecha973 17:54, 16 lis 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ania asc, właśnie przekazałaś moje myśli. Jest nas pewnie więcej
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies