Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

Klamber 02:44, 26 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
To mnie teraz pocieszyłaś, jutro mama dostanie wykład. No to, do jutra bo się zaraz widno zrobi.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Klamber 02:44, 26 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
ana_art 06:05, 26 maj 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Witaj Robercie poczytałam, pooglądałam i mam pytanie o te EM-y w jakim czasie trzeba zużyć opakowanie które się otworzy?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
hanka_andrus 08:06, 26 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Trzeba te cebulki rozłożyć teraz w ciemnym,przewiewnym miejscu,luzem ,żeby obeschły,przynajmniej ze 2 tygodnie.Osłonki chronią przed uszkodzeniami.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Klamber 08:17, 26 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Ana, Piszą że w ciągu miesiąca, ja trzymam w ciemnej i zimnej piwnicy. Muszę Ci powiedzieć że z kwiatków jestem b. zadowolony z warzyw zobaczymy jeszcze za wcześnie ale po truskawkach widzę że ładne, sadziłem je na jesieni a widzę że owoców będzie sporo.Owoców jeszcze nie mam ale w tygodniu powinno już coś dojrzewać. Na razie jadłem rzodkiewki były dobre i nie powiercone przez robaki jak to bywało wcześniej. Ja mam ogródek w kształcie prostokąta i grządki mam porobione wzdłuż dosyć wysokie bo teren mam podmokły i jak długo pada zalewa mnie woda. Teraz jak podlewam to woda mi nie spływa tylko od razu wsiąka. Jesienią będę mógł powiedzieć więcej na ten temat, gdyż stosuję to dopiero od wiosny.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Klamber 08:28, 26 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Haniu, Ja zawsze rozkładam gazety i rozsypuję je a później trzymam w tekturowych kartonach po pomidorach. Nie miałem czasu zająć się Twoim lilakiem bo podlewałem do 24 dziś wieczorkiem poszukam. U mnie pogoda b. ładna ale nocka zimna.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 09:44, 26 maj 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robercie,lilakiem moim głowy nie zawracaj ,nie jest to ani pilne,ani mi niezbędne do szczęścia.Po prostu zasygnalizowałam,że u mnie jest jakiś odmieniec.
Dobrze,że nie kisisz tych tulipanowych cebulek w wiaderku. Muszą porządnie wyschnąć.Ja swoich jeszcze nie wykopuję,mają zielone liście.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Matka 10:00, 26 maj 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A ja opuściłam za dużoale często zaglądam i podziwiam pracę w pięknym ogrodzie

Ale pozwol, ze zapytam, bo mimo, że cofałam się kilka razy nie znalazłam odpowiedzi: o co chodzi z tymi EM-ami?piszesz, że dużo pożytecznej pracy robią, ale co to?może i ja się skuszę bo u mnie to glina i piach i brrr...brzydko

A doczytałam się za to, ze hodujesz sobie 'kalifornijki'?jak to się robi, bo one tez bardzo pożyteczne, tak?
____________________
U Matki
monteverde 01:48, 27 maj 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Robert ja dzisiaj późno do Ciebie obsadzałam do późna balkon, bo Zielone Świątki a u mnie był goły bez kwiatów obsadziłam coroczny standarcik tzn. pelargonie i bacopa, u mnie chłodno teraz jest 10 st., a do rana ma spaść do 7 i jak te nasze rośliny maja rosnąć
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Klamber 10:18, 27 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Aniu, ja wczoraj usnąłem przy komputerze, w między czasie nastawiłem pralkę a wąż wsadziłem do wiadra, no i jak się obudziłem było trochę sprzątani i już nie miałem siły zaglądać do Was.Pogoda u nas świetna trochę chłodniej ale w kruciakach da się wytrzymać. Widzę że Twoje liliowce już zaczynaj ą kwitnąć, moje jeszcze nie. Jak Ci zakwitną wszystkie będzie kolorowo. Ja mam pewnie z 10 odmian ale za to ogromne. Mogę pokazać fotkę z tamtego roku.



W tamtym roku było mokro, to wyglądały pięknie one lubią taką pogodę, a na warzywniku wszystko zgniło.
Aniu, masz irysy i siebie jeśli tak to pokazuj.
Bogda, cieszę że wpadasz zaraz dam Ci wykład tylko zrobię fotki swoim podopiecznym.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies