Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jesienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jesienny ogród

majkel0326 10:29, 31 maj 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Hej,Robert,co słychać w Twoim ogrodzie?Domyślam się,że pracy po uszy Pozdrawiam
____________________
Maja - Moje roślinki
Klamber 11:41, 31 maj 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam wszystkich, przepraszam ale nie mam czasu, pewnie dopiero w sobotę po spotkaniu się odeawę.
Majka wczoraj zjadłem pierwszą truskawkę, a jak Twoje, oglądałem u Ciebie wszystko 2x weększe.
Zdrówka życzę
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
popcorn 11:45, 31 maj 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Robercie nie dojade do Danusi niestety
pozdrawiam serdecznie!!
____________________
Mój nowy ogródek
Klamber 08:01, 04 cze 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witam po małej przerwie, w sobotę wróciłem wieczorkiem ze spotkania i byłem wykończony po tym pracowitym tygodniu. Wczoraj musiałem odespać a później sadziłem prezenty spotkaniowe, zeszło mi do nocy, jak zwykle. Dziś wstawię kilka fotek ze spotkania, które zrobiłem sobie na tle tego cudu natury stworzonego ręką człowieka. Powiem, że ogród jest bajeczny, jest tak dopieszczony w każdym detalu, że wręcz niemożliwe, ale jednak prawdziwe, sam widziałem na własne oczy. Pozdrawiam

Zobaczcie na trawkę, aż żal było deptać.

Chwila relaksu

5 min. na reklamę domku dla owadów.

Trochę mnie obcięło, tak bywa jak się samemu fotki robi.
To drugie z luster w ogrodzie, na pierwszym to chyba wszyscy się w konia zrobili.
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
hanka_andrus 08:09, 04 cze 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Robert ,pozdrawiam w krótkim tygodniu pracy,chociaż ogrodnicy nie mają wyznaczonych godzin od-do.
Widzę,że domki owadzie Tobie podobały się.
Moje piwonie jadę zobaczyć.
Spotkamy się o zachodzie.......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
popcorn 08:20, 04 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale fajnie!! Pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Milka 13:00, 04 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajne fotki
tak, Danusi ogród to arcydzieło, wymuskany, jakbym na żywo zobaczyła i wróciła do swojego, kompleksy nie dałyby żyć, że tyle niedoskonałości u mnie
a czemu nikt ciebie nie focił?
miskanty cukrowe puszczają listki, derenie i bez posadzone, hosta buja, jednym słowem dziękuję, bo wszystkie mi sie podobają; jak rozrośnie sie unikatowa hosta, dam ci po podziale
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
majkel0326 13:17, 04 cze 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Robert,fajne zdjęcia Co do truskawek to dziś zebrałam taką porcję około pól kilograma.Do tej pory były pojedyncze sztuki.
____________________
Maja - Moje roślinki
monteverde 13:38, 04 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Klamber napisał(a)
Witam po małej przerwie, w sobotę wróciłem wieczorkiem ze spotkania i byłem wykończony po tym pracowitym tygodniu. Wczoraj musiałem odespać a później sadziłem prezenty spotkaniowe, zeszło mi do nocy, jak zwykle. Dziś wstawię kilka fotek ze spotkania, które zrobiłem sobie na tle tego cudu natury stworzonego ręką człowieka. Powiem, że ogród jest bajeczny, jest tak dopieszczony w każdym detalu, że wręcz niemożliwe, ale jednak prawdziwe, sam widziałem na własne oczy. Pozdrawiam

Zobaczcie na trawkę, aż żal było deptać.

Chwila relaksu

5 min. na reklamę domku dla owadów.

Trochę mnie obcięło, tak bywa jak się samemu fotki robi.
To drugie z luster w ogrodzie, na pierwszym to chyba wszyscy się w konia zrobili.

Robercie nic odkrywczego nie napisałeś, bo my wszyscy tak sądzimy o ogrodzie Danusi i Witka, ale na poważnie masz rację
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 13:59, 04 cze 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Robercie przystojny
Ja sobie pozwolę)) Wydaje mi się,że masz zdolne ręce i jestem zdania,że mógłbyś sobie na warzywa zrobić wyższe skrzynie tak jak (w piaskownicy) i je przykrywać po prostu folią jak pogoda nie taka.
Sama jak patrzę na niebo to boję się czy to lato będzie łaskawe ...
Minimalizuje to ilość ślimaków i nie trzeba się bardzo schylać do odchwaszczania czy zbioru
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies