Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla Agusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla Agusi

dajana 19:48, 21 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Anusiu patyczki różane posadziłam raz jeszcze .Tym razem tak jak pisałaś i rozdzieliłam kolczaste od tych drugich Kolczasta to New ?Faktycznie jeden liścik od ciebie chyba nie dotarł bo nie było nazwy róż ale już wiem co otrzymałam Powiedz mi proszę czy to możliwe aby w tak krótkim czasie jedna gałązka puściła korzonki? bo są! wychodzą z oczka białe niteczki i nawet spore jakieś 3 cm mają Wyciągałam każdy patyczek i tylko na jednym były Na razie są na dworze bo jest ciepło Przygotowałam już zaciszne miejsce , wykopałam spory dół nie zmarzną, skarpa osłoni je dodatkowo .Buzka ode mnie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
akanta 22:18, 21 paź 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Danusiu dopiero wskoczyłam na chwileczkę i odpisuje.No to ci namieszałam ale tak czasem bywa w pośpiechu,może nie kliknęłam co trzeba.Nie ...korzonków nie wypuściły ,pewnie nerwy z obrywanych liści pozostały .Róże będziemy okopywać jak zapowiedzą stałe przymrozki na całą dobę tak aby poszły na dobre spać i się przechłodziły,zgubiły liście ale o tym będzie tu głośno.Bużka pocztą zwrotną ,oby słoneczko nam trochę jeszcze umilało !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
agatanowa 22:21, 21 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
akanta napisał(a)
Celebration nie robi sobie przerwy w kwitnieniu,a teraz pod jesień ma nawet więcej pąków.



piękna, piekna róża! przepełniona!

pozdrawiam
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Anita1978 07:48, 22 paź 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Pięknie jeszcze róże kwitną u Ciebie! U mnie wiele podłapało plamistość czarną.... . Co radzisz???
____________________
ogródek Anity
akanta 19:15, 22 paź 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Witaj Agatko.Jestem z niej bardzo zadowolona tymbardziej,że zakupiona zupełnie przypadkiem i tanio.Zdecydowałam się zaryzykować choć wtedy nic o niej nie wiedziałam.Zachwyca ilością kwiatów w ciągłym kwitnieniu.Dzięki za wizytę ,pozdrawiam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 19:27, 22 paź 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Anita1978 napisał(a)
Pięknie jeszcze róże kwitną u Ciebie! U mnie wiele podłapało plamistość czarną.... . Co radzisz???


Moje też podłapały Anitko,niestety.Liście obrywam ,zbieram i palę.Teraz nie pora na pryskanie .Grzybów wkoło pełno bo wilgotno i ciepło.Ja nie pryskam wcale ,trudno .Wiosną po rozgarnięciu kopczyków można zastosować podlewanie lub oprysk ekologiczny BIOCZOS/ z czosnku/ .
Pozdrawiam Anitko.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Anita1978 20:43, 22 paź 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
akanta napisał(a)


Moje też podłapały Anitko,niestety.Liście obrywam ,zbieram i palę.Teraz nie pora na pryskanie .Grzybów wkoło pełno bo wilgotno i ciepło.Ja nie pryskam wcale ,trudno .Wiosną po rozgarnięciu kopczyków można zastosować podlewanie lub oprysk ekologiczny BIOCZOS/ z czosnku/ .
Pozdrawiam Anitko.

Z czosnku oprysku nie robiłam jeszcze, zrobię na wiosnę. Ja robię miksturę na mszyce, z octem, płynem do naczyń i odrobiną sody i oleju, też działa dobrze, ale na mszyce właśnie.
____________________
ogródek Anity
Ola54 16:02, 27 paź 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
Aniu, u mnie podobnie.Czasu niby dużo ale jakoś przecieka między palcami.Jak wpadam na Ogrodowisko to przeglądam wątki,poczytuję ale już z pisaniem gorzej.
Ciebie zawsze wypatruję z niecierpliwością
Gardenarium 17:02, 27 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
My kreta wykopaliśmy razem z krzakami, z dużym zapasem i wydobyliśmy go na wierzch. Pojechał do lasu To gwoli protestu.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaW 17:22, 27 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ja też kreta nie potrafiłabym 'uśmiercić'. U mnie nieraz były i same sobie potem gdzieś szły (pewnie jak pędraki wyjadły), ot, taka naturalna metoda "pozbycia" się kretów. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies