Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla Agusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla Agusi

Anita1978 22:26, 22 sie 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ja też mam nadzieję na piękną i ciepłą jesień. Powoli już się zbliża- wieczory i poranki chłodne. Ja też już przestałam nawozić. Zresztą lepiej dać mnie nawozu niż przenawozić...
____________________
ogródek Anity
Ola54 22:27, 22 sie 2013


Dołączył: 02 paź 2011
Posty: 966
U nas na szczęście bo upałach padało i to kilka razy.Dzisiaj przesadzałam to i owo i ziemia głęboko mokra.Róże u mnie miały swój czas w pierwszym kwitnieniu.Teraz sporadycznie kwitną.Nie pryskałam i sporo chorych ale wypuszczają zdrowe pędy.Też muszą sobie radzić

I czekam na zdjęcia - one mnie inspirują.Powoli wytyczam miejsca w przyszłym lasku do chodzenia
akanta 22:42, 22 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Anita1978 napisał(a)
Ja też mam nadzieję na piękną i ciepłą jesień. Powoli już się zbliża- wieczory i poranki chłodne. Ja też już przestałam nawozić. Zresztą lepiej dać mnie nawozu niż przenawozić...


Racja Anitko,przenawożenie najgorsze.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 23:06, 22 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Michalina napisał(a)
U nas na szczęście bo upałach padało i to kilka razy.Dzisiaj przesadzałam to i owo i ziemia głęboko mokra.Róże u mnie miały swój czas w pierwszym kwitnieniu.Teraz sporadycznie kwitną.Nie pryskałam i sporo chorych ale wypuszczają zdrowe pędy.Też muszą sobie radzić

I czekam na zdjęcia - one mnie inspirują.Powoli wytyczam miejsca w przyszłym lasku do chodzenia


Wiele moich róż też chorowało ,liście opadły a teraz się odradzają.Nie pryskam,ale mszyc tfu,tfu ! -nie bywają nawet w moim ogrodzie ale po podlewaniu zimną wodą ,rzuciła się czarna plamistość.Też coś działam w miarę sił i czasu..Ostatnio wykopałam b.starą tawułę -potfora szykując miejsce piwoniom,urodził mi się pomysł na zmianę kompozycji.Ale jak zwykle na widoki trzeba poczekać do przyszłego sezonu.Widzę,że nie zrealizuję większości zamierzeń ogrodowych ,jak zwykle zresztą bo czas nieublagalnie leci i nigdy dość.Zdjęć nowych nie robię wiele bo wysiadł mi podświetlacz ekranu.






















____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 22:36, 24 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Rozkwiła Języczka pomarańczowa.


Jeżówka się podsuszyła ale po ostatnim desczu odżyła.


Hortensja nawet w upały trzymała się sztywno.


H.Preziosa już wpada w wiśniowe barwy.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 22:54, 24 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
A róże ?....nadal kwitną.Astrid Grafin von Hardenberg







Brother Catfael



nn
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 22:58, 24 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Princesse de Monaco


nn


Louise Odier


okrywowa nn
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 23:00, 24 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Queen Elizabeth


Uetersener


nn


Handel
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
monteverde 23:07, 24 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Piękne róże a gdzie ich nazwy? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
akanta 23:12, 24 sie 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Hortensje zmieniają barwy,pewnie przez te chłodne noce,a może jesień zapuka już do ogrodów ?













____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies