Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 23:03, 07 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Joaska napisał(a)
Iza jestem... a nie mówiłam że ten carex będzie idealny dla róż!!! no i widzę mistrzowskie podzielenie
świetnie ta rabata będzie wyglądać!!!
Iza dziękuje za kawusie w tak miłym towarzystwie....
\Widzę że Adamo się uwija jat te pszczółki na lawendzie
Będzie cudnie...
jak już wiesz hakone namierzona ale fotki wstawię u Ciebie jutro bo dziś padam na ....twarz
ale musisz przemyśleć ją ...
a co do kupienia trawek możemy sobie skoczyć po nie do Kostomłotów w tym tyg. dam znać co i jak... bo mi ten miłorząb Tit tez po głowie chodzi i chodzi ......
A miłorzęby po prostu widzę u Ciebie na płocie no po prostu widok na nie z salonu ...z tarasu....będzie pięknie


z tym podziałem to było bardzo trudno ... noża w końcu uzyłam ... ale bez podziału byłyby za duże ... miłorząb ... grab ... brzoza ... tyle krzaków i drzew mam w głowie, ze chyba neuron siem wyprowadzi na amen )))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ka1sia 23:29, 07 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Konstancja30 napisał(a)


nie wiem czy będę spać bo już drugi raz do tej rabaty pedałowałam )))) ... może śpiwór i na werandzie zostać ... z nowymi butami to mam tak zawsze stoją w sypialni i gapie siem bo zboczona jestem na punkcie buta ale że z kfiatkami mam to samo to nie wiedziałam )))


Iza, wiesz, że ja z butami też tak mam ale numer nie jestem sama w tym szaleństwie
Ten spiwór na werandzie może być ok, tylko przytul się do Kilusi, to Ci cieplej będzie

A tak na serio, to śpij spokojnie, rano znów oczka nacieszysz
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Evchen 00:09, 08 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Izuś, kjub cudnej urody! Oj, będzie pięknie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Konstancja30 00:22, 08 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
anula_wn napisał(a)
Lawenda u Izy boska!
Piesek szczesliwy, a dechy cudne faktycznie! Iza ma gust i dopracowuje wszystko baaardzo
Ogrod jak sie skonczy bedzie pokazowy jak nic


Kila wróciła do formy i ma wielką frajdę z zabierania nam doniczek ))) ... jak tylko jakąś jej się uda porwać to mamy zabawę ))) ... a podstępna przy tym do perfekcji ...

żałuję, że nie zamówiłam tego oleju co na werandę ... trudno po zimie ...

pokazowy ))))))))))) ... no Anuś ... ale dziękuję .. ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 06:49, 08 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Buziam i czekam na kolejne foty kjuba, jakoś sobie muszę radzić z brakiem nowych butów patrząc na twojego kjuba
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 09:42, 08 lip 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Kjub różano-bukszpanowo-traffkowy - wprost modelowy! Juz jest boski, a jak jeszcze siem rozrośnie! Faktycznie będziesz traffki szybko przesadzać
Tarasik miooodzio!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Joaska 09:54, 08 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
quote=Konstancja30 napisał(a)]

wyszłam ... sprawdziłam .. jak będę dosadzać baksiki ten rząd co są 3 różyczki ... pójdzie dalej o jakieś 30 cm ... trawki szybko się nie rozrosną z 4 doniczek zrobiłam 9 sadzonek ... są malutkie ...

za jest Leonardo ... dojdzie jeszcze jeden i voila ... miejsca brak ...

Iza skoro no ladnie Ty sadzisz te bukszpany nie ma co ...


a trawki urosna szybko w przyszłym roku już będą spore, ja swoja jedną dzieliłam w tym roku na 4 szt. i juz są ładne spore kępy.

Konstancja30 napisał(a)


z tym podziałem to było bardzo trudno ... noża w końcu uzyłam ... ale bez podziału byłyby za duże ... miłorząb ... grab ... brzoza ... tyle krzaków i drzew mam w głowie, ze chyba neuron siem wyprowadzi na amen )))


Bo wg mnie trzeba działć szybko ... kupić miłorzęby...brzoże i graby i będzie po kłopocie ...

Iza wstawiam zdjęcie hoakone ..... a jednak w Kielcach jest
ta r eka to po to żeby wielkość zobrazować



pisze że do słońca i półcienia

____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Joaska 09:55, 08 lip 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
A to wiąz

i cisowe kulki
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
beta 10:24, 08 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witam...Iza, piękna ta rabata różano-trawkowo-liliowa będzie...oj piękna...po cichu powiem, że tez byłam za buksikiem...i cieszę się, że przeszedł

pozdrawiam poniedziałkowo
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Milka 10:49, 08 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zachwycające masz lawendy, odmiana obojętna, mnie obie się podobają!
a rabata cudna, kolory zgrane idealnie jak się rozrośnie to sobie przesadzisz, na razie możesz zostawić i co tam chcesz dołożyć, tak juz mamy, że sadzimy i przesadzamy
piesa zbiera donice, nasza wszystko kradnie
I jak Adamo perfekcyjnie to wykonał, brawo coraz bliżej ogrodu marzeń
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies