Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Konstancja30 22:14, 03 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Zielona napisał(a)


Madżen... ale nie wydaje Ci się, że my jako oficjalny sztab absolutnie powinnyśmy również takimi krwistymi podeszwami błysnąć....? No dobra... ostatecznie Manolo też zaakceptujemy Wszak prezentować się trzeba


rany ... zabijecie mnie ale mi się to skojarzyło z pewną formacją w charakterystycznych krawatach ... obiecuje już dziś nic ... ale to nic nie kojarzyć ... ja sobie poczytam ... potem zasnę i pośnię o czerwonych podeszwach ))) ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 23:14, 03 sty 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)


rany ... zabijecie mnie ale mi się to skojarzyło z pewną formacją w charakterystycznych krawatach ... obiecuje już dziś nic ... ale to nic nie kojarzyć ... ja sobie poczytam ... potem zasnę i pośnię o czerwonych podeszwach ))) ...


Lub śnij o manolo.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 23:19, 03 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Konstancja30 napisał(a)


rany ... zabijecie mnie ale mi się to skojarzyło z pewną formacją w charakterystycznych krawatach ... obiecuje już dziś nic ... ale to nic nie kojarzyć ... ja sobie poczytam ... potem zasnę i pośnię o czerwonych podeszwach ))) ...


Ło matko - mam nadzieję, że się nie wystraszyłaś! Może zagalopowałam się trochę, wybacz.
makkasia 21:40, 04 sty 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Zasiadłszy w końcu spokojnie ja uzbrojona w pampersa a monitor w wycieraczki mogłam lekturze się oddać, zbytnio płynami wypływającymi się nie rozpraszając.

Po onej chciałam:

Po pierwsze z okazji wchodzenia w Nowy Rok życzyć CI wszystkiego co tylko chcesz używając słów moich poprzedników bo nic lepszego, piękniejszego, mądrzejszego nie zdolnam wymyślić. Pragnę przeto aby te wszystkie życzenia po wielokroć spełniły się w całej swojej rozciągłości.

Po drugie choinka, girlanda, wianki, półka, te wszystkie cudeńka na niej ..to magiczne, klimatyczne cacka a w dodatku smakowicie pokazane...

Po trzecie co zrobiłaś takiego, że poczułam smak makowca od Anuli?

Po czwarte w szpilkach, Konstancjo, w kapeluszu, w pelerynie z lampek z sekretarzykiem i sekretarzem ze wszystkimi atrybutami jak na królową powieści (w 12 rozdziałach wydanej) przystało osobiście do Starogardu zapraszam by w Empiku bo takowy na Kociewiu posiadamy Cię na turne powitać Oczywiście ja jako prezes fanklubu kociewskiego Konstancji z należytymi honorami to zrobię czego już teraz możesz być pewna Tylko królowo zacznij proszę, zacznij pisać !!!!

Po piąte i po szóste i ...pisałabym dalej ale zdecydowanie wolę czytać a i pampersy z gumy nie są

ściskam baardzo mocno na więcej czekając
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Margarete 21:58, 04 sty 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Konstancja30 15:50, 05 sty 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
makkasia napisał(a)
Zasiadłszy w końcu spokojnie ja uzbrojona w pampersa a monitor w wycieraczki mogłam lekturze się oddać, zbytnio płynami wypływającymi się nie rozpraszając.

Po onej chciałam:

Po pierwsze z okazji wchodzenia w Nowy Rok życzyć CI wszystkiego co tylko chcesz używając słów moich poprzedników bo nic lepszego, piękniejszego, mądrzejszego nie zdolnam wymyślić. Pragnę przeto aby te wszystkie życzenia po wielokroć spełniły się w całej swojej rozciągłości.

Po drugie choinka, girlanda, wianki, półka, te wszystkie cudeńka na niej ..to magiczne, klimatyczne cacka a w dodatku smakowicie pokazane...

Po trzecie co zrobiłaś takiego, że poczułam smak makowca od Anuli?

Po czwarte w szpilkach, Konstancjo, w kapeluszu, w pelerynie z lampek z sekretarzykiem i sekretarzem ze wszystkimi atrybutami jak na królową powieści (w 12 rozdziałach wydanej) przystało osobiście do Starogardu zapraszam by w Empiku bo takowy na Kociewiu posiadamy Cię na turne powitać Oczywiście ja jako prezes fanklubu kociewskiego Konstancji z należytymi honorami to zrobię czego już teraz możesz być pewna Tylko królowo zacznij proszę, zacznij pisać !!!!

Po piąte i po szóste i ...pisałabym dalej ale zdecydowanie wolę czytać a i pampersy z gumy nie są

ściskam baardzo mocno na więcej czekając


Kasiu ściskam noworocznie i nie tylko ...
Empik na Kociewiu ... koniecznie czeba zatem wybrać się nad Bałtyk tego lata (albo tej jesieni ???) i odwiedzić ten Empik ... mam słabość do tej instytucji ... choć ktoś mi zabrał z niej kanapy ... to był cios ! ... z drugiej strony ryzyko, że zamieszkam na tych kanapach było duże ... ...
tak ... i przed wydaniem domniemanego "bezselera" koniecznie rozwazyć fuzję z producentem pampers ... do zapamiętania
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
admete 08:47, 06 sty 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Pozdrowienia Noworoczne zostawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Tinka 10:41, 06 sty 2014


Dołączył: 23 mar 2011
Posty: 603
Dzień dobry
Serdecznie witam po długiej nieobecności.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie życząc wszystkieg, co najlepsze,w Nowym 2014 Roku- Tina
____________________
Tinka - Moja oaza spokoju
Zielona 09:54, 07 sty 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Iza - czyś Ty się naszych planów na Twoją karierę wystraszyła? Czy może zaczęłaś ją robić bez nas...? Wracaj - obiecuję już nie wspomnieć ani słowem. Tylko wróć
makkasia 22:34, 07 sty 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Zielona napisał(a)
Iza - czyś Ty się naszych planów na Twoją karierę wystraszyła? Czy może zaczęłaś ją robić bez nas...? Wracaj - obiecuję już nie wspomnieć ani słowem. Tylko wróć

Ona pisze, może wena przyszła!!!!!!!!!!!
Konstancjo czy powieść Twoja powstanie czy, też nie (czego bym bardzo nie chciała) zapraszam na Kociewie i do Makowa bo zapewniam, że tutaj kanapa na Ciebie czeka
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies