Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony galimatias

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony galimatias

betysia 08:20, 27 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witaj Ewus...doczytalam,ze juz po "tajnym" zdromadzeniu i projekt zatwierdzony!!!!!
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
oj to teraz prace rusza z kopyta az strach sie bac co to bedzie!!!!
czekam z niecierpliwoscia!!!!!!

p.s.
uklony i gratulacje dla Pani projektant Marzenki co to sprawe projektu domknela i Ewcie zadowolila!!!!
buziaki
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
grupa_trzyma... 08:59, 27 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
A ja od początku wiedziałam,że projekt Madżenki wygra! HURRRA! Madżenie ogrodnika!

Lecę czytać dalej!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
grupa_trzyma... 09:02, 27 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
ale ale, ja czekam aż zapukasz do moich drzwi...nie zamierzasz chyba mnie zawieść, co????
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Enya73 09:03, 27 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Cieszę się, że znaleźliście optymalne dla siebie rozwiązanie. Brawo dla Marzenki!!!!
No to Ev przynajmniej pokaż moją propozycję, bo jestem szczerze ciekawa czy mój pomysł wydaje się chociaż trochę interesujący dla innych osób
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 14:17, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
a ja gratuluję wam obu i wszystkim, każdy jakoś się strał, co zauważyłą Ev
cieszę się bardzo, że projekt jest, teraz czekamy na oświecenie, pkazuj
i gdzie porwałaś Mdżenkę, że jej tydzień nie będzie?
i rośłinki zostały, no to naprawdę dumałyście
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Enya73 14:52, 27 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Pewnie, czekamy na realizację i piękne zdjęcia!!!!
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Evchen 16:13, 27 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Marzena2007 napisał(a)
Ewa zarumieniłam się
Pamiętaj będziesz kolejnym chętnym referencję wystawiać Tylko czy M podoła takim ilościom obiadów ???

Niepotrzebnie Madżenka, niepotrzebnie.. pochwały jak najbardziej zasłużone.... jak Ty to wszystko wytrzymałaś?.. zachodzę w głowę i nie wiem .. ale efekt jest niezmieski.. rajski Rajskie Madżenie... A M.. no cóż, mając TAKĄ żonę te kilka.. (dziesiąt) porcji w tą czy w tamtą stronę...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Evchen 16:22, 27 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
i tak sobie czytam i myślę, co tak dmucha...?... a to zbiorowe "uff, nareszcie!"

Betysiu na lepszy prodżekt nie mogłam trafić.. tzn. może i mogłam, ale nie u takiej uroczej Projektantki
.. nakarmiła duszę i ciało

Grupo - Ty się tak nie ciesz ... a kto mi tak mieszał, że czułam się jak buszpanowy zawijasek?... a na końcu uciekł mieszać w garach?... I nie bój!.. przybędę.. co prawda bez kożucha, ale chyba wpuścisz do lasu?..

Enya - Twój projekt jest absolutnie interesujący!.. ale zasługuje na stworzenie osobnego wątku - z reguły zaglądający czytają kilka pierwszych stron.. a z Twojego pomysłu z pewnością skorzysta kilka osób!.. mówię wam - coś Anitka kręci, że to amatorszczyzna.. sami zobaczycie - linia rabat, drzewka.. oczy przecierałam ze zdumienia!...
Będziemy potęgować napięcie... tak trochę z musu - bo załącznik otwiera mi się na innym komputrze.. do rana musicie poczekać A uwierzcie - warto

Ircia - no.. ja już zostałam oświecona... Madzenkę niestety porwał kto inny... pewnie już fama poszła w świat o Madżenkowym potworze i Madżeniu Ogrodnika...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Milka 17:56, 27 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
zatem pokazuj, jestem ciekawa! a potwór Madżenki jest cudowny, czekam na jego dziecię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Evchen 18:03, 27 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
irena_milek napisał(a)
zatem pokazuj, jestem ciekawa! a potwór Madżenki jest cudowny, czekam na jego dziecię

Ircia, a kiedy poród?..
Mam nadzieję, że to będą co najmniej dziesięcioraczki.. oj biedna Madżenka

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies