Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Evchen 09:16, 11 gru 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Ani chybi Tess pisała do Mikołaja list A ja nie napisałam.. sama sobie jestem winna.. bez latatenki po omacku chodzę

Gauteria.. hmmm..... gauteria..... zapamiętać i zakupić

PS.
kafelki kominkowe rzuciły mi się w oko ... hohooooo ..
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
zbigniew_gazda 09:28, 11 gru 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Teresko Mikołaj był baaaardzo szczodry i wiedział co Ci potrzeba. Gauterie też dostałem od Mikołaja. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Milka 11:09, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tereniu...jak nic byłaś wyjątkowo grzeczna...takie latarenki od Mikołąja!!!
ale i kafle mnie się w oko rzuciły i wianek co już jest piękny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 13:52, 11 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tereniu..to ten sprzęt, poczytaj

http://medmagnetic.istore.pl/pl/platforma-wibracyjna-wibromasaz-cfm-001.html
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
grupa_trzyma... 16:05, 11 gru 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Irenko, ja też poczytałam o tym sprzęcie.
Tessi, Irenka pozwoliła mi wypróbować to cudo i do dziś nie mogę się otrząsnąć. Chciałabym mieć coś takiego. Ale całkiem niedawno kupiłam inny przyrząd do ćwiczeń i...nie chce mi się na nim ćwiczyć. Kupno drugiego nie wchodzi w grę.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Celina 21:55, 11 gru 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816




Witaj Teresko
latarenki niczego sobie ! a mnie się podobają te niebieskie kafle przy kominku.
Dla Babci Danusi, dużo ciepłych myśli
____________________
Celina - Moje poletko
Tess 00:31, 12 gru 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Kochani: Ozz, Kaisog, Grupo-Agnieszko, Irenko, Marto, Beto, Bogdziu, Celinko - dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy i wsparcia oraz za życzenia zdrowia dla Babci. I za Wasze rady. Na razie poprawy brak. I w samopoczuciu i w jedzeniu.

Agnieszko-Grupo, ciasto zrób, ale pamiętaj, że tego ciasta się nie piecze
A kuksańca nie chcę! Daj coś innego No zmagałam się (latarenkowo), bo tak czułam, że to nie do końca jest to. Ech, te wybory…

Gosiu (Kaisog) no właśnie wiem, że starszych ludzi nie chcą leczyć. Dlatego za grosz nie ufamy temu lekarzowi. Wiecie co wpisał w kartę pobytu w szpitalu? Kontrola lekarza internisty jeden raz w tygodniu! Wygląda mi to na „dupokrytkę”…

Bogdziu – mnie też prezent się podoba

Marzenko – Mikołaja nie wypożyczam Nikomu i ani na chwilę. Bo jeszcze mu się spodoba takie pożyczanie-szwędanie Jest w niebezpiecznym wieku, mógłby zapragnąć wolności Ale jesteśmy umówione – byle do wiosny!

Gusiarz – Agnieszko – dziękuję za komplementa, ale na wyrost są. Kilka cyklamenów - pomysł zgapiony od Danusi i to wszystko.

Ozzi – nie byłam zapewne najgrzeczniejsza, ale wiele wskazuje na to, że najsprytniejsza Mężczyźni nie lubią łamać sobie głowy tym, co i gdzie kupić. No to pokazałam, co bym chciała i gdzie to nabyć można.

Nieszko – połysk głównie od lampy i od kafli, ale owszem, poler, jak to określa Evchen, spory.
Gosiu – grunt, by Mikołaj sądził, że byłam grzeczna. A jak było faktycznie niech pozostanie słodką tajemnicą.

Aniu (An_tre) – dziękować, dziękować.

Kasiu WB – fajnie że masz takie same latarenki. O, pewnie jak wszystkie zapasy wyjmiesz z zakamarków, to nam szczęki poopadają. A o wianku będzie potem….

Aniu (Monte) – ależ gdzieżbym śmiała uważać, że mój wianek będzie podobny do wianka Danusi. Owszem, inspiruję się jej wiankiem, ale mój nawet w ciemności i z daleka nie będzie podobny Ja w wiankach zaledwie terminuję, nawet czeladnikiem nie jestem, gdzie mi do dzieł Mistrza.

Martek – a ja się obawiam, że one się będą bardzo brudzić. Każdą kroplę wody będzie znać. Ale co tam

Renatko (Rench) – oczywiście, że widuję się z Danusią - codziennie w jej wątku Pewnie, że pomysły zapożyczam z Ogrodowiska, także – głównie choć nie tylko - od Danusi. Skądże miałabym je wziąć? Uczę się od najlepszych

Beta – latarenki docelowo będą w ogrodzie. Cyklamenów białych jest mało, ja wytargowałam swoje – wszystkie białe – tylko dlatego, że już handel się kończył, facet wolał sprzedać białe niż żadne. Pomysł z owocami zgapiony. Od Danusi oczywiście. Tzn. u mniej w wianku coś tam widziałam, tylko jeszcze nie kojarzyłam, co to. Na giełdzie dopatrzyłam.

Evuś – Ty moje kochane Sokole Oko Kafle są rzeczywiście ładne, kiedy je zobaczyłam, nie mogłam sobie odmówić. Są też niepowtarzalne, bo to bardzo stare kafle miśnieńskie (wyprodukowane w Miśni). Kupiliśmy je jakieś 15 lat temu na starociach na Kole (resztki jakiegoś pieca). Potem zdolny Pan Genek zrobił z nich kominek.
A gaulterię ładniejszą od mojej ma Zbyszek Gazda. Pewnie inna odmiana. Moja to Red Baron.

Zbyszku – już byłam u Ciebie i widziałam. Piękna jest, ładniejsza od mojej. Ma więcej koralików.

Irenko – o kaflach napisałam do Evchen. Dziękuję za link do „trzepaczki”, fajne ustrojstwo, ale nie kupię. Mam rower treningowy i orbitreka – stoją w salonie i za mebel robią Czyli przekładając z polskiego na tessowe - nie kupie bo wiem, że nie będę używać.

Grabulki – no właśnie znam to z autopsji. Dlatego może to jest najlepsza rzecz pod słońcem, może Irenka tę figurę zawdzięcza tej „trzepaczce” – ale wiem, że od patrzenia na sprzęt gimnastyczny nikt jeszcze kondycji nie porawił A ja będę tylko patrzeć.

Celinko – dla Ciebie mam już tylko buziaka, bo wszystko napisałam wyżej Ale bardzo mi miło, że kafle Ci się podobają.


PS. Nie powtórzę Mikołajowi, jak go tutaj chwalicie, bo mu woda sodowa do głowy uderzy
Ale łaskawie zgodzę się z Wami – porządny ten Mikołaj.
Choć dnia przed zachodem słońca i mężczyzny za życia chwalić nie należy podobno….
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Martek 00:34, 12 gru 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Martek – a ja się obawiam, że one się będą bardzo brudzić. Każdą kroplę wody będzie znać. Ale co tam

Tess przed wystawieniem na dwór wypastuj Pronto anty kurz .Po tym krople spływać będą prawie jak po kaczce
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Tess 00:47, 12 gru 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Martek, dzięki za radę, tak zrobię
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 00:58, 12 gru 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Pokażę wianek, choć jeszcze nie jest nieskończony..
W rzeczywistości jest ładniejszy. Naprawdę.
Moja lampa strasznie przekłamuje kolory. Dowód: nie mam w przedpokoju różowych ścian, a takie wyszły na zdjęciach. Świerk jest w rzeczywistości zielony, a nie taki siwoniebieski. Czerwone elementy pięknie odbijają od zieleni.

Wianek do zdjęcia powiesiłam na drzwiach łazienkowych i na sznurku (bo nie mam wstążki/wstążeczek). Wybaczcie tę profanację, ale chciałam jak najszybciej pismo obrazkowe dostarczyć.



____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies