Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Leida 21:59, 15 lut 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Plum Pudding z siewu, proszę Pani, pięknie przetrwał zimę. Gdzieś wyczytałam, że jest kuzynem naszego poszukiwanego Pattys'Plum. Masz jeszcze na niego miejsce? Bo jak pogoda dalej będzie taka to można zacząć sadzić powolutku.

Czemu ja nie wiedziałam, że Ty spędzasz wakacje na wschodzie w takim klimatycznym domku?

Może chcesz tam sadzonki ostrogowca? Ten jak przetrwa na murach we Włoszech czy Francji to na pewno suszy się nie boi.

Przynajmniej będę miała okazje żeby wreszcie do Daglezji dojechać bo jeszcze nigdy tam nie byłam.
____________________
Hania
Kasiek 23:26, 15 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Znalazlam przepis, otoz jest to sposob rowniez i na macznika, czyli 2w1
Torebka na pol litra letniej wody, pryskac przez 3 dni wieczorem.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Bawarka
Kuklik 23:36, 15 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
wojtas2101 napisał(a)
Ja jeszcze oprócz cięcia nic nie mogę robić ziemia zmarznięta i śnieg leży. Pozdrawiam


No proszę masz jeszcze śnieg, a niby bardziej na południu... U nas w sobotę osiem stopni na plusie
Dzisiaj ciężkie prace kompostownikowe... wiem niedziela, tylko prace konieczne... no cóż dla mnie w ogrodzie to nie całkiem praca a jaka konieczna...
Jutro muszę dokończyć. Ależ ja to lubię
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:37, 15 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Katkak napisał(a)
Ja też ciachnęłam dziś atkindię i trochę posprzątałam w ogrodzie. Robi się wiosna jak nic . Jak ja się cieszę . Buziaki.


Twoja aktinidia już owocowała? Jaką masz odmianę?
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:50, 15 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Leida napisał(a)
Plum Pudding z siewu, proszę Pani, pięknie przetrwał zimę. Gdzieś wyczytałam, że jest kuzynem naszego poszukiwanego Pattys'Plum. Masz jeszcze na niego miejsce? Bo jak pogoda dalej będzie taka to można zacząć sadzić powolutku.

Czemu ja nie wiedziałam, że Ty spędzasz wakacje na wschodzie w takim klimatycznym domku?

Może chcesz tam sadzonki ostrogowca? Ten jak przetrwa na murach we Włoszech czy Francji to na pewno suszy się nie boi.

Przynajmniej będę miała okazje żeby wreszcie do Daglezji dojechać bo jeszcze nigdy tam nie byłam.


Hanuś, Kochana moja, jeśli Plum to znajdę miejsce i na kuzyna i na babcię i siostrzeńca nawet
Jeśli chodzi o fioletowe maki to poczyniłam na razie zakupy jednorocznych w nasionkach. Ciekawa jestem co urośnie... Najpierw muszą dojść nasiona, bo w Anglii zamawiałam.

Ostrogowca w darze na wieś? Z przyjemnością A do Daglezji koniecznie jedziemy jak nie byłaś. Ja się zakochałam w nowej angielskiej części Morze inspiracji, cudownie po prostu. Inaczej niż u Szmitów, ale tak samo warto. Czasami robią dni otwarte, ale można się umówić indywidualnie. Ja byłam dwa razy i chętnie jeszcze będę
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:54, 15 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Kasiek napisał(a)
Znalazlam przepis, otoz jest to sposob rowniez i na macznika, czyli 2w1
Torebka na pol litra letniej wody, pryskac przez 3 dni wieczorem.
Pozdrawiam cieplutko


Kasiu Jesteś niezastąpiona
Bardzo, bardzo dziękuję, przyda się na pewno
Ściskam Cię mocno w podziękowaniu
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kasiek 23:59, 15 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762


Stosowalam w tamtym roku zaraz jak zauwazylam niepokojace zmiany i musze powiedziec, ze bylam zadowolona
Nasza Hania gdzies tam podpowiadala ze soda jest tansza a efekt taki sam. Mysle ze tez wyprobuje w razie ataku

Zatwierdzilam wreszcie zamowienie roz, ciekawa jestem przygody z nimi

p.d tez odsciskowuje, za piekne fotki roz
____________________
Bawarka
paniprzyroda 00:26, 16 lut 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Lakeside Cha Cha mam a kupiłam przez przypadek, z powodu śmiesznej nazwy dwa kłącza w kapersach, ale poradziła sobie i nawet zakwitła na biało. Róże piękne, otoczenie domku takoż Mikołajek sieje się u mnie co roku, nawet w kamieniach rośnie, gdybyś potrzebowała A Plum Pudding to tylko z żurawką mi się kojarzy Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Katkak 20:11, 16 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kuklik napisał(a)


Twoja aktinidia już owocowała? Jaką masz odmianę?

Mam odmianę "Adam". Owocowała w zeszłym roku i 2 lata temu. Owocków miała ok kilograma, a nigdy jej nie przycinałam. Mam ją od ok. 7 lat. Ciekawa jestem jak się po przycięciu zachowa, jak z owocami będzie.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Tess 21:22, 16 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Jak to się stało, że przegapiłam wcześniej to urocze miejsce, tę Twoją odskocznię od codzienności?
Super klimatyczna chata. Gdyby nie ten kamienny budynek w obejściu, dałabym głowę, że to okolice Ciechanowca, Drohiczyna.
Gdzie to jest, Izo?

Jak ja lubię takie klimaty
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies