Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Kuklik 23:12, 06 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Buziaki poświąteczne dla wszystkich

Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, zupełnie nie przejmując się kiepską pogodą zakwitł mój psiząb, ma już ze 4 lata i co roku ma tylko jeden kwiat, za to pojawia się niezawodnie. Wygląda na bardzo delikatną roślinkę, ale te chłody i nawet grad zdają się nie robić na nim wrażenia




____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 23:19, 06 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Wczesną wiosną bardziej widać kształty i formy, więc może widok ogólny od strony drewnianego domku z niebieskimi drzwiami


Pogoda nie przeszkadza też dereniom jadalnym, kwitną w najlepsze


Pigwowce prawie


I wiosenne osiągnięcie - pierwszy raz zakwitną u mnie hiacynty, nie śmiejcie się, sadziłam parę razy, po raz pierwszy z sukcesem
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 11:49, 07 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ślicznie w ogrodzie, psiząb śliczny ja mam żółtego ale jeszcze mały zresztą pójdę zobaczyć pozdrawiam Iza serdecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Pszczelarnia 13:53, 07 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Prawiem spakowana (w myślach). Iza, masz jakieś życzenia roślinne ze szkółki od Tomka? Mogę w niedzielę zajechać.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
paniprzyroda 20:58, 07 kwi 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pozdrawiam wiosennie, poświątecznie Ciemierniki śliczne, interesujące są zielone. Faktycznie, wiosną widać kształty rabat, później robi się oczekiwany busz Hostek mi przybyło, są większe i mniejsze, ale strasznie wolno rosną
____________________
Dwa ogrody
Kuklik 22:29, 08 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Aniu Buziaki

Ewo najukochańsza Moim największym życzeniem jest spotkać się z Tobą i się nagadać do woli Od Tomka nie mam życzeń, ale dzięki, że pomyślałaś

Mariolko, muszę zajrzeć do Ciebie, pokażesz hostki?
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 22:58, 08 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Efekty wczorajszej pracy nad kształtami, poprawiłam krzywizny i trochę uporządkowałam. Chyba dojrzałam do większego uporządkowania nasadzeń, może za dużo chaosu mam teraz w sobie...? zaczęłam potrzebować regularności i powtarzalności. Początek zmian był już w ubiegłym roku, teraz ciąg dalszy. Po prawej stronie trawiastej alejki powstał jednolity pas kocimiętki. Na razie mało widać ale latem będzie niebiesko...





Rabaty bardziej z bliska



____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Mysza 07:24, 09 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Coraz więcej kolorków w ogrodzie
Śliczny ten psiząb
Linie rabat bardzo ładne.
____________________
Gosia
renatamama3 07:51, 09 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Uwielbiam ,kocimietkę pasami ,i ten zapach ,rozmarzyłam się .Czyściutko masz aż miło patrzyć ,ty masz labka ,ja też (sunię) i pełno dziór w trawniku ,u Ciebie widzę ładny trawnik ,jak sobie radzisz z moczem ?pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Mala_Mi 08:01, 09 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Patrzę na puste rabaty (z pięknymi ciemiernikami) i myślę.. ale zaraz będzie busz
Może pusto teraz, ale za to jak inaczej potem...
Muszę też zobaczyć mojego psia zęba... żółty jest, rośnie od wielu lat i też zawsze ma tyle samo kwiatków.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies