Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Katkak 20:25, 17 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Izunia w kwestii tego przepisu na mączniaka, to torebkę czego miesza się z wodą? Bo nie mogę znaleźć
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
monteverde 20:45, 17 lut 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kuklik napisał(a)


Cięłam, bo chyba wiosna idzie a winogrona się tnie przed wiosną, no to złapałam sekator i poleciałam do ogrodu
Może i dobrze, że Twoje malutkie mniej roboty. Ja się naszarpałam z aktinidią. Tak się polubili w uścisku z tulipanowcem, że nie mogłam sobie poradzić Ale fajnie było Brakowało mi tego przez zimę

też prawie codziennie łażę do ogrodu niby coś do kompostownika wrzucić. bo już bym w tym ogrodzie grzebała, ale w nocy mam jeszcze na minusie dzisiaj już mniej ma być na szczęście gdyby Hania miala za dużo tych siewek ostrogowca i mogla się podzielić, mój wszystek zostal w rajskim pozdrówka Iza
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Leida 21:36, 19 lut 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Hania z przyjemnością się podzieli, tylko nie wiem czy będziecie czekać aż zakwitną czy bierzecie w ciemno bo te siewki co już kwitły w tamtym roku to jedne są bardziej czerwone a drugie bardziej różowe.

Poza tym w ostatnim roku nie pieliłam zbyt intensywnie więc na pewno pojawia się kolejne siewki.

A jeszcze w innym miejscu posadziłam w ubiegłym roku same białe, więc ciekawa jestem czy z nich będą same białe czy siewki nie powtórzą cech rodziców i będą też kolorowe. (dodam, że nie mają się z czym pomieszać bo są w zupełnie innym miejscu).

Też będę korzystała z metody Kasi - ileż to się człowiek nauczy na tym ogrodowisku - zawsze myślałam, że proszek służy do pieczenia a tu proszę!
____________________
Hania
Kuklik 08:50, 20 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Katkak napisał(a)
Izunia w kwestii tego przepisu na mączniaka, to torebkę czego miesza się z wodą? Bo nie mogę znaleźć

Chodziło o proszek do pieczenia, ciekawa metoda, sprawdzę
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Katkak 17:47, 20 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kuklik napisał(a)

Chodziło o proszek do pieczenia, ciekawa metoda, sprawdzę

Dzięki, też sprawdzę
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
monteverde 20:11, 20 lut 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Leida napisał(a)
Hania z przyjemnością się podzieli, tylko nie wiem czy będziecie czekać aż zakwitną czy bierzecie w ciemno bo te siewki co już kwitły w tamtym roku to jedne są bardziej czerwone a drugie bardziej różowe.

Poza tym w ostatnim roku nie pieliłam zbyt intensywnie więc na pewno pojawia się kolejne siewki.

A jeszcze w innym miejscu posadziłam w ubiegłym roku same białe, więc ciekawa jestem czy z nich będą same białe czy siewki nie powtórzą cech rodziców i będą też kolorowe. (dodam, że nie mają się z czym pomieszać bo są w zupełnie innym miejscu).

Też będę korzystała z metody Kasi - ileż to się człowiek nauczy na tym ogrodowisku - zawsze myślałam, że proszek służy do pieczenia a tu proszę!

Haniu ostrogowce w rajskim też były jedne ciemniejsze i jaśniejsze, najgorzej wyglądaly biale nie mialy takich dużych kul, pozdrówka i dzięki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
WilczaGora 21:11, 23 lut 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Kuklik napisał(a)


Tak znam to Mój mąż też kiedyś wyrwał mi wszystkie zawilce.... teraz mówi że on nie umie wyrywać chwastów no i oczywiście już tego nie robi...


przechadzam się na razie po ogrodzie...prac jeszcze żadnych nie podejmuję ...ale chwasty już "w akcji"
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Kasiek 18:27, 25 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Dziewczyny z proszkiem trzeba od razu pryskac jak sie tylko zauwazy cos niepokojacego, bardzo dokladnie, z kazdej strony i przez 3 wieczory. Wtedy ma to sens. Ja sobie chwale te metode W tym roku jak cos sie zacznie sprobuje tez z soda, jest duzo tansza i wydawniejsza a efekty te same

Gdzies, kiedys, czytalam jaka reakcja zachodzi pomiedzy grzybami a soda,dlaczego tak sie nie lubia, ale...skleroza nie boli ale czlek sie nazastanawia ze az sie zmeczy
____________________
Bawarka
Kuklik 11:42, 05 mar 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Niestety wysłałam do serwisu mój kochany laptop i na razie kontakt ze światem internetu mam co nieco utrudniony mam nadzieje że wkrótce go naprawią...
teraz przez chwilę mam inny komputer i zobaczcie co znalazłam
spacer dla odważnych
balkon z pomysłem czy jak to nazwać...
http://www.zetchilli.pl/Relaks/Lifestyle/Balkon-walk-on
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
WilczaGora 11:49, 05 mar 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Kuklik napisał(a)
Niestety wysłałam do serwisu mój kochany laptop i na razie kontakt ze światem internetu mam co nieco utrudniony mam nadzieje że wkrótce go naprawią...
teraz przez chwilę mam inny komputer i zobaczcie co znalazłam
spacer dla odważnych
balkon z pomysłem czy jak to nazwać...
http://www.zetchilli.pl/Relaks/Lifestyle/Balkon-walk-on


hhhmmmmm....jak by to powiedzieć ... preferuję chyba mój trawniczek...z kretem co prawda, ale jakby bardziej stabilny
a na poważnie...oryginalny i odważny projekt, fajnie, ze w miastach dzieją się takie rzeczy
Wilcza łapa macha
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies