Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Mala_Mi 22:53, 09 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Moje psie zęby kwiatowe dopiero w pąkach. Ale rosną w cieniu
Na temat trawy odpowiedziałam.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 23:09, 09 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ladne kanciki zrobione, na efekt kwitnącej kocimiętki poczekam wrzucam mojego psiego zęba, zobacz jaki mały jeszcze buziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Kuklik 00:15, 10 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
monteverde napisał(a)
ladne kanciki zrobione, na efekt kwitnącej kocimiętki poczekam wrzucam mojego psiego zęba, zobacz jaki mały jeszcze buziole


Całkiem inny jakiś Mój ma plamiaste liście może dlatego później?
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:17, 10 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Mysza napisał(a)
Coraz więcej kolorków w ogrodzie
Śliczny ten psiząb
Linie rabat bardzo ładne.


Dzięki Gosiu Miło, że wpadłaś.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:23, 10 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
renatamama3 napisał(a)
Uwielbiam ,kocimietkę pasami ,i ten zapach ,rozmarzyłam się .Czyściutko masz aż miło patrzyć ,ty masz labka ,ja też (sunię) i pełno dziór w trawniku ,u Ciebie widzę ładny trawnik ,jak sobie radzisz z moczem ?pozdrawiam


Widzisz, to jest ta różnica między psią kobietą, a mężczyzną Mój nie sika na trawę, tylko na rośliny na rabatach i krzaczki. Niestety oczywiście część nie może tego przeżyć. Dlatego u mnie w ogrodzie nie ma ani jednego bukszpanu, te sobie szczególnie upodobał i padły wiele lat temu...
Dopóki jest pies, żadnych kulek z bukszpanu
Sąsiadka ma sunię i z tego co mówi jedyny sposób, to zaraz polać wodą takie obsikane miejsce, żeby rozcieńczyć. I chyba nic więcej nie da się zrobić
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:26, 10 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Mala_Mi napisał(a)
Patrzę na puste rabaty (z pięknymi ciemiernikami) i myślę.. ale zaraz będzie busz
Może pusto teraz, ale za to jak inaczej potem...
Muszę też zobaczyć mojego psia zęba... żółty jest, rośnie od wielu lat i też zawsze ma tyle samo kwiatków.


Co roku wiosną zdumiewają mnie te puste rabaty i kuszą do kolejnych zakupów, przecież mam tyle miejsca... złudne wrażenie, ziemia jest po prostu nafaszerowana różnościami. Potem wybuchają na metr i więcej i nic się nie mieści.
Ale na razie - przejrzyście...
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 00:45, 10 kwi 2015


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Z nowości dzisiejszych:
Za rzędem kocimiętki powstał rząd świerzbnicy macedońskiej, a pod ścianą wzdłuż rutewek Elin rząd fioletowych liatr. Tą samą rabatę opuściła na zawsze 12-letnia tawuła japońska ( matko, jaka była ciężka...) i stara kępa rozplenicy, a wprowadziła się Jej Wysokość nowa róża imieniem Colette. Pokładam w niej duże nadzieje Plan zakłada jeszcze zamieszkanie tamże oliwnika i róży Heidi Klum. A, i pojawił się miś polarny czyli hortensja Polar Bear. Rewolucja jednym słowem
Jutro - w innej części ogrodu powstanie rząd przywrotników, będzie ogród w paski

Colette moczy nóżki przed sadzeniem
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
WilczaGora 10:14, 11 kwi 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wspaniale się zapowiada "paskowa" koncepcja ogrodu
będę śledziła z zaciekawieniem....
a tak poza tym... lecę do ogrodu Ty pewnie już działasz...miłego dnia
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
monteverde 10:55, 11 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ładna Colette ja mam jedną rutewkę Elin i resztę Delavaya ale nie urosły jeszcze na olbrzymki ciekawie rabata się zapowiada, przyjemnej pracy ja też lecę do ogrodu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 20:49, 11 kwi 2015


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
....a ja sie wcale nie zamierzam śmiać z hiacyntów... u mnie to samo... tyle, że Ty odniosłaś sukces a ja zaliczam co roku porażkę Może i mnię sie udo?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies