Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Anity

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Anity

waldek727 03:20, 28 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Bogdzia napisał(a)

Kontrola trawnika


Magdalenko. Nie zmarzły stopki?
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
ZielonaAnia75 07:31, 28 cze 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Ogród piękny, róże zachwycające
Anito trawnik masz marzenie. Czy Ty na nim miałaś kiedyś jakieś chwasty? Jeśli tak, to czym je usunęłaś, bo moje chwasty mimo walki z nimi są coraz bardziej okazałe I czym go nawozisz? Zdradź tajemnicę...
____________________
Anita1978 09:38, 28 cze 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Bogdziu
I ja dziękuje , za wszystko, a w szczególności za twoje towarzystwo, ze chciało ci sie jechac do mojego ogródka....i za śmieszne historyjki i za piękne zdjecia i za lekcję savoir vivre nt serwetek! Oj , zapamiętam ja do konca swoich dni!

Krysiu
Co tu pisać! Dzien był wspaniały, tak jak i twoje towarzystwo! Dziękuje za zdjecia bo ja żadnego nie cyknęlam....
Teraz muszę wybrać sie do ciebie! Jak uwiązesz pieska oczywiście co y mnie nie skonsumował

Malgosiu
No jak zwykle po nocach piszesz- nocny Marek z ciebie!
Dziękuje że razem z Panią Mamą przyjechałyscie . Twoje historie jak zwykle były prześmieszne! Chociaż uważaj....Bożenka w tym temacie cię dogania!
I pozdrów serdecznie swoją kuzynkę Mariolę - baaaardzo ją polubiłam
I wogole jeszce raz Wszystkim dziekuje
I za piękne roślinki! Muszę znaleźć im miejsce!
____________________
ogródek Anity
Anita1978 09:39, 28 cze 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
waldek727 napisał(a)


I tym oto sposobem niebieskich granulek do ogrodu już kupować nie trzeba.
Wilk syty i owca cała. Ha!


A nasza Magdalena to gorąca kobitka! Także stopy tez ma gorące
____________________
ogródek Anity
Anita1978 09:42, 28 cze 2015


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
ZielonaAnia75 napisał(a)
Ogród piękny, róże zachwycające
Anito trawnik masz marzenie. Czy Ty na nim miałaś kiedyś jakieś chwasty? Jeśli tak, to czym je usunęłaś, bo moje chwasty mimo walki z nimi są coraz bardziej okazałe I czym go nawozisz? Zdradź tajemnicę...


Miałam chwasty- mniszka i koniczynę, ale raz dałam nawóz do trawnika przeciw chwastom- z substrala chyba - drogi ale skuteczny....tylko trzeba uważać sypiąc, bo jak poleci na rabaty na rosliny to tez ci je wyeliminuje....
A nawóz juz pisałam wielokrotnie- hydrocomplex z firmy yara mila. Do kupienia w necie. Cena normalna.
____________________
ogródek Anity
Enya73 11:23, 28 cze 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ale miałaś fajne spotkanie ogrodowe. Super dziewczyny. Ogród wygląda obłędnie.
pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Mala_Mi 13:00, 28 cze 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Anita1978 napisał(a)

Wooow... z wrażenia przysiadłam.. ....

A pyszne włoskie jedzonko obrzydzone na amen.. jak ślimaki to ja bym nie tknęła.. po moich ślizgaczach hasło ślimak powoduje zmianę kierunku wędrówki zawartości żołądka.

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 14:51, 28 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ten trawnik... ech
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 15:31, 28 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
A jak zwykle na końcu... WIELKIE DZIĘKI Anitko za wszystko!!! Przepiękny ogród, cudowne róże, wspaniała włoska uczta, urocza gospodyni...czego chcieć więcej?!I jeszcze trawki w prezencie! Było super!!!
Tyle zdjęć u ciebie, więc na moją relację z wczorajszego dnia zapraszam do mojego wątku...nie mam pięknego ogrodu, to chociaż piękne fotki sobie wkleiłam...

Krys - wiedziałam,że mnie nie oszczędzisz i wkleisz tą fotkę...paskudo jedna!

waldek727 - tak jak Anitka napisała...po prostu gorąca dziewczyna jestem i mokry trawniczek mi nie straszny!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
wojtas2101 22:53, 28 cze 2015


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Widzę że spotkanie się udało, panorama ogrodu super.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies