Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 20:24, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
...patrząc na moje trawy...ML wyżej i bujniej rośnie gdy słoneczko ma, to chyba Variegatusy tam lepsze będą...chyba, że niższych traw tam potrzebujesz (Bobo chyba nie rośnie taka wielka?), to wtedy morningi lepsze będą...i zamieszałam

Buziaczki


Właśnie zastanawiam się ciut czy Ml czy nawet Variegatus nie zasłoni trochę tych bobo....ku Variegatusom się skłaniam Ml chcę posadzić po stronie Phantomów za tujami
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:25, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
i dubelek

no to na dobranoc dla zaglądających

Alba Rose

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 21:12, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
JulkAd napisał(a)


Właśnie zastanawiam się ciut czy Ml czy nawet Variegatus nie zasłoni trochę tych bobo....ku Variegatusom się skłaniam Ml chcę posadzić po stronie Phantomów za tujami

Ależ plany u Ciebie aż mi się pomieszało wszystko... Musisz mi to jeszcze raz wytłumaczyć- gdzie te phantomy?? nie pamiętam......
____________________
U BusyBee w ogródku...
JulkAd 21:30, 24 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)

Ależ plany u Ciebie aż mi się pomieszało wszystko... Musisz mi to jeszcze raz wytłumaczyć- gdzie te phantomy?? nie pamiętam......


No kurczaki....fotka by siem przydała...ale nie mam całościowego

...ale jest tak...od frontu (stojąc na ulicy i patrząc na dom)po lewej od strony lewego sąsiada jest rabata z Phantomami,
fota robiona ze schodów do domu


później idąc w prawo jest wjazd do garażu, kończy się wjazd, zaczyna się klombik i kostka prowadząca do schodów...fota z ubiegłego roku



a dalej w prawo sa właśnie schody i za nimi dalej po prawej świerk i rabata zaplanowana przez Danusię
fota robiona też ze schodów

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 10:08, 26 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Variegatusy u mnie wyższe od ML...może zamień im miejsca. Przy Bobo lepsze chyba ML. Będzie je bardziej widać. Fantomy wyższe, mogą z Variegatusami konkurować.

Zamówiłam austinki!!!!!!!!!!! 7 róż swoich będę eksmitować...

Buziole
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 11:27, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Variegatusy u mnie wyższe od ML...może zamień im miejsca. Przy Bobo lepsze chyba ML. Będzie je bardziej widać. Fantomy wyższe, mogą z Variegatusami konkurować.

Zamówiłam austinki!!!!!!!!!!! 7 róż swoich będę eksmitować...

Buziole


Co Ty piszesz?..7 róż?...już Ci nie odpowiadają?...szaleństwo ...ale, ze domówiłaś austinki to siem wcale nie dziwię

Odbuziowuję
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BusyBee 18:07, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Kindzia napisał(a)
Variegatusy u mnie wyższe od ML...może zamień im miejsca. Przy Bobo lepsze chyba ML. Będzie je bardziej widać. Fantomy wyższe, mogą z Variegatusami konkurować.


Poczytałam ten Twój opis i to co Kindzia myśli...Phantomy to podobno spore hortki, a już na pewno wyższe od bobo...Może to i racja z tymi trawami...U mnie ML pierwszy sezon i Limki też pierwszy..., ale ML niewiele wyższy od limek...Do bobo będzie w sam raz...
....Tu za phantomami przydałaby się wysoka trawka- variegatus lub gracek będą wyższe niż ML... A miejsca starczy na trawę za Phantomami??? będziesz latać nad nimi...? bo przecież ścieżka tam była...
____________________
U BusyBee w ogródku...
JulkAd 19:14, 26 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
BusyBee napisał(a)


Poczytałam ten Twój opis i to co Kindzia myśli...Phantomy to podobno spore hortki, a już na pewno wyższe od bobo...Może to i racja z tymi trawami...U mnie ML pierwszy sezon i Limki też pierwszy..., ale ML niewiele wyższy od limek...Do bobo będzie w sam raz...
....Tu za phantomami przydałaby się wysoka trawka- variegatus lub gracek będą wyższe niż ML... A miejsca starczy na trawę za Phantomami??? będziesz latać nad nimi...? bo przecież ścieżka tam była...


Kasiu ścieżka cały czas tam jest, no ale z workami kombinować będę, bo mi bardziej na trawkach zależy, niż na komfortowym przejściu...raz na tydzień to nie problem, żeby kombinować...

Co do przemyśleń nad trawkami...to dzisiaj z Gierczusią rozmawiałam i dumam jeszcze nad ewentualną zamianą Bobo na Vanille Fraise, bo taką opcję Danusia tez wzięła pod uwagę, a Vanilki wprawdzie mam w ogrodzie, ale są na pewno wyższe i chyba widoczne nad trawkami....chociaż ciemniejsze teraz jesienią, ale na pewno piękne...zwłaszcza u Kindzi na zdjęciach....takie buraczkowe. Pomysł ciut do przemyślenia....ale na buksy szansa jutro jest....już się doczekać nie mogę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mala_Mi 22:43, 26 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ooooo rabata frontowa będzie w nowej odsłonie fAJNIE
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
JulkAd 09:06, 27 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Mala_Mi napisał(a)
Ooooo rabata frontowa będzie w nowej odsłonie fAJNIE


mam nadzieję że potrafię odwzorować
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies