Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Tess 23:05, 27 maj 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Bożenko, nareszcie i Twój piękny ogród pokażą u Mai. Gratuluję i będę oglądać.
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Sebek 23:23, 27 maj 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dzisiaj zaplanowałem sobie jedną rzecz na przyszłość - jakbym kiedyś miał własny dom, to będzie miał widok z okien na rododendrony - jest u Ciebie jak w raju
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agniecha973 00:39, 28 maj 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Bogdzia napisał(a)


Aniu właściwie już nie ogarniam. To co się u mnie dzieje to istny maraton problemów i ludzi , ledwie ciagnę.Mam nadzieję ze jeszcze ten tydzień ale w ubiegłym tez miałam taka nadzieje a nadzieja wiadomo matką głupich.Pozdrawiam. a będziesz u Szefowej na świecie róż? bo bym pełnika przywiozła.


Ojej, to ja przepraszam, że ciągle o coś pytam. Nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak. Myślałam, że już dziś to z górki będzie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
monteverde 01:46, 28 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A ja poczekam z pytaniami jak odpoczniesz Bogdziu pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Urszulla 07:46, 28 maj 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Muszę przyznać że tą odsłonę z różnych okien zrobiłaś niesamowitą
o filmowaniu koperkowej i kobiecie doczytałam i się śmieję

Poza tym daję Ci odpocząć, więc nie musisz odpisywać.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
yolka 07:51, 28 maj 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
A ja, dopuki ostatni kwiatek nie spadnie chcę tylko zdjęć - nie cutuj - nie odpisuj. Pytania bedą w zimie.
Jestem zauroczona.
Bogdziu w Twoim ogrodzie dzieją sie cuda prawdziwe.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
danuta_ 08:19, 28 maj 2013


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Witaj Bożenko! Ale się u Ciebie działo! Cieszę się, że stawiłaś czoła ekipie Mai i będę mogła zobaczyć Twoje cudne rh i ogród w tv. Jest pięknie, bajecznie i uroczo. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie!
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
JulkAd 08:29, 28 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Bogdzia napisał(a)


Ula przydomowych ogrodów nie mozna porównywac z wielkimi ogrodami firmowymi gdzie pracuje cały sztab ludzi. U mnie tylko cztery rece pracują na ten ogród od trzech lat a dziesięc wcześniej pracowały niemal wyłącznie moje dwie. Pewnie ze te ogrody są cudne i niepowtarzalne ale też głównie dzięki nakładom pieniężnym i pracy wielu osób na co zwykłego posiadacza domku na wsi nie jest stac.Duza przyjemnośc te ogrody oglądac ale większa myslę miec w miare ładny choc mały ogródek na codzień i z tego trzeba sie cieszyc.



A ja zaległości Bożenko nadrobiłam u Ciebie, bo ostatnio gonitwa u mnie w pracy i domu, ale....znalazłam bardzo ważne Twoje słowa....tym bardziej podziwiać należy Twój niesamowity ogród i ogrom pracy w niego włożony, aby rośliny tak pięknie się odwdzięczyły...buziaki na dzisiaj zostawiam i słoneczka życzę i z niecierpliwością czekać będę na emisję odcinka z Twoim ogrodem w roli głównej....chociaż przyznam, że wolałabym na własne oczyska takie cudowności zobaczyć
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
BarbaraM 08:30, 28 maj 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Ja się dołączam do poprzedników.
Nie musisz pisać nic.Wstawiaj fotki.Te cudne widoki z poszczególnych okien są wspaniałe.
Czasem tylko jak deszczyk padał nie będzie wstaw takie fotki z innych miejsc w ogrodzie.
Mam taką małą nadzieję że i u mnie kiedyś będzie choć trochę podobnie jak moje różaneczniki dorosna do rozmiarów tych Twoich.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
barbara_kraj... 12:56, 28 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ach ta Francesca! I wszystko inne też!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies