Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 17:18, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Elfik napisał(a)
Bożenko, każdy maraton ma metę, mam nadzieję, że jesteś na finiszu i otrzymasz laury! Pozdrawiam serdecznie Was Oboje, życzę słoneczka i rychłego klapnięcia na leżaczek



Laurów się nie spodziewam , byle tempo się zmniejszyło to już będe zadowolona. U Ciebie tez kolorowo jak u mnie. Pozdrówka Elu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:19, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eliza3 napisał(a)
Bożenko, oczywiście przychodzę do Ciebie codziennie po nową dawkę cudownych zdjęć, jak do apteki.
Wszystko obejrzałam, wszystko przeczytałam, oczywiście wracam co chwilę do zdjęć, bo przecież teraz Twój ogród jest niepowtarzalny i najpiękniejszy.
Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę spokoju i wypoczynku. Głowy nie będę Ci zawracać, ale jeszcze dzisiaj zajrzę, bo Twoich różaneczników nigdy dosyć


wstawię trochę zdjęc jak odpiszę wszystkim.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:20, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tess napisał(a)
Bożenko, nareszcie i Twój piękny ogród pokażą u Mai. Gratuluję i będę oglądać.
Pozdrawiam cieplutko


Nie był to dobry okres na zdjęcia bo mało co było rozwinięte, większośc rozkwita dopiero teraz ale oni mają terminy i teraz kręcą u Niemców.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:21, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
A ja poczekam z pytaniami jak odpoczniesz Bogdziu pozdrawiam


Sliczne zdjecie.pytaj Aniu , może będe wiedziała ,ale Ty i tak wiesz wszystko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
eliza3 17:22, 28 maj 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Bogdzia napisał(a)


wstawię trochę zdjęc jak odpiszę wszystkim.

Oczywiście obejrzę, czekam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Urszulla 17:25, 28 maj 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Bogdziu nie ma szans na miesięczne spanie zwłaszcza teraz w sezonie na formu
hi,hi,hi
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 17:26, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ula, Jola , Danusiu,dwie Basie,Julitko, dzięki za miłe słowa. Julita w ostatnią sobotę było kilka osób z Ogrodowiska, szkoda ze nie napisałas że chcesz zobaczyc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:30, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
A ja Ci głowy nie zawracam, bo musisz odpocząć... ale jak odpoczniesz to proszę o 1583765 zdjęć .. może być po 184763 każdy krzaczek.... i tylko 28474635 każda perspektywa....

I się drzyj ile wlezie, ale kocham Cię i Twój ogród. I sama nie wiem co bardziej......

Cholera jest tak cudnie, że aż ... coś...... po prostu to niemożliwe by 4 ręce stworzyły coś takeigo.. po prostu niemożliwe .. i zero kory, zero szmaty.... to jest niemożliwe......

Proszę się reszta nie obrazić, ale Rododendrownowy to mój ulubiony ogród A potem idą inne też cudne... ale ... gdybym miała wybierać to niestety rh i kraina Midasa.... jest numer jeden.

Bożenko jesteś niesamowita, patrząc na te RH wcale ci się nei dziwię, że potem nie zauważasz innych kwiatów które masz w wielkiej ilości... przy Twoich rodkach i azaliach wszytkie kwiaty się chowają...

Kiedy można pryskać florowietem rh.... chyba dopiero jak przekwitną.... ?????? Bo te gorsze bym wspomogła trochę..


wstawię zdjęcia ale trochę mniej.Andzia prosze no nie wychwalaj tak tego ogrodu i nas bo zwieję z forum. Opryskac już teraz nie radzę , na kwiaty nie można , potem młode przyrosty będą rosły a potem pąki będą sie zawiazywały i też nie można , dopiero koniec lata ale też nie za dużo bo musza zdrewniec przed zimą. Jedyny dobry termin to wczesna wiosna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:31, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Bogdziu nie ma szans na miesięczne spanie zwłaszcza teraz w sezonie na formu
hi,hi,hi


Może mnie nie obudzicie , m nie pozwoli bo też pada.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:34, 28 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No to daję zdjecia , jak leci...nie wiem czy nie sa podobne do tych co juz były...







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies