Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 13:20, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ewa004 napisał(a)
Buziaczki i pozdrowionka zostawiam '


Ewo również pozdrówka i buziaczki ślę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 13:21, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)


U mnie pies znów linieje w grudniu, tak jak w tamtym roku, więc jestem skłonna uwierzyć w tą prognozę. Moje dzieciaki jednak jęczą, że śniegu chcą, zwłaszcza w górach. Narty im się marzą.


Narty fajna rzecz ale moze klimat się zmienic tak ze na narty daleko trzeba będzie jeździc. Mnie by to nie przeszkadzała a narciarzom pewnie tak.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 13:24, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margarete napisał(a)
Ale miłe wspomnieniowe fotki z majowego, kolorowego dnia.... A ja u siebie wspominałam snieg i zawieruchę..brrr.... z Wielkanocy sprzed 2 lat

Doczekałas sie i ty oszronionego ogrodu, wdziałam sliczne fotografie . Najbardziej podobała mi sie biała werbena i ten widok z oszrobiona brzózka, chociaz wszystkie zbliżenia na wybielone detale roslin, sosnowe igły, trawy sa sliczne .

U mnie huk pracy w pracy, co dzien siedze po godzinach, świeta w lesie, zakupy nie probione ale dzieci przyjada jak dobrze pójdzie troche wcześniej, przed Wigilia (w 4-osobowym juz...komplecie)to Mateusz pomoże mi z choinką, ze wzgledu na dzieci ma byc jak zwykle żywa, wielka i kolorowa
Miłego !




Wielka żywa choinka zapewnia wspaniały nastroj swiateczny a moje myśli ida w przeciwnym kierunku , jakby tu bez choinki z jakimś stroikiem tylko świeta zaliczyc. Nie mam w tym roku nastroju do świat.Buziaki Małgosiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 13:27, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Też bym chciała żeby zimy nie było I pąki na magnolii jakie wielkie! Myślę że gdyby przymroziło, to by zmarzły??

pozdrawiam, Bożenko, miłego dnia!


U mnie kiełkuja krokusy 2-3cm mają głównie te które sa juz stare ale jak tak ciepło bedzie to i inne pewnie wykiełkuja . Magnolie na razie nie sa zagrozone ale to ciepło moze spowodowac ze wszystko ruszy a wtedy mróz może wiele zniszczyc. Miejmy nadzieje ze tak nie bedzie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 13:59, 16 gru 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Pozdrawiamy Bożenko. U nas choinkę ubrała już wnusia. Przed chwilą założyłem oświetlenie na jednym drzewku na zewnątrz. Coś bąkają tu i tam że zimy nie będzie ani śniegu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kasiek 15:53, 16 gru 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Piekne wspomnienia... Niesamowicie się ogląda te giganty..
Bogdziu czy w chwili wolnej wkleisz mi fotkę Twoich rh - Roseum Elegants i Flore Pleno? Bo to moje jedyne, na razie rosna ładnie i dośc duze miały w tym roku przyrosty, ciekawa jestem jak to dalej bedzie
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Bogdzia 19:59, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
zbigniew_gazda napisał(a)
Pozdrawiamy Bożenko. U nas choinkę ubrała już wnusia. Przed chwilą założyłem oświetlenie na jednym drzewku na zewnątrz. Coś bąkają tu i tam że zimy nie będzie ani śniegu.


Słyszałam w tv że zimy ma nie byc , mnie to odpowiada. Dziś sprawdziłam w jakim stanie jest ogród , krokusy niektóre już po 3 cm maja , inne pewnie tylko patrzec jak wykiełkuja.Wnusię Twoją śliczną widziałam ale o tym napisałam już u Ciebie.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:02, 16 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Moje krokusiki też na wierzchu, mam galązki swierkowe, jak się będzie ochładzać przykryję o ile to coś da. U mnie już coś wiecej niż derszyk przedswiąteczny, prawie delirium . Madia przyczyniaja się do nielubienia świąt, a pamiętam święta kiedy jako dziecko w paczce dostawałam orzechy, jabłka i herbatniki i cukierki szklaki (rzadko zielone pomarańcze), do tego obowiązkowa książka. Radość tę pamiętam do dziś. Takich świąt nigdy już nie będzie... szkoda
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 20:02, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
kasiek napisał(a)
Piekne wspomnienia... Niesamowicie się ogląda te giganty..
Bogdziu czy w chwili wolnej wkleisz mi fotkę Twoich rh - Roseum Elegants i Flore Pleno? Bo to moje jedyne, na razie rosna ładnie i dośc duze miały w tym roku przyrosty, ciekawa jestem jak to dalej bedzie


Kasiu oczywiście . Już spełniam Twoje zyczenie..





____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:03, 16 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tego mam tylko zblizenie , nie jest duży więc jakoś go całego nie fotografowałam.



____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies