Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 21:58, 17 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewo Marzenko , Basiu, Marto i Agnieszko , myślę ze sie dobrze rozumiemy pisząc o świetach ale nie chcę rozwijac tego tematu bo to nie jest odpowiednie miejsce. Czasem sie cos napisze ale za dlugo ciągnąc nie można , tym bardziej ze jak pisze Marta to osobiste sprawy , przeżycia i nie nadaja sie do czytania przez wszystkich .Dużo by można powiedziec więc tym bardziej lepiej tego uniknąc. Buziaki serdeczne Wam przesyłam.

PS Paszteciki dziś piekłam i ciasto cytrynowe , choc z bita śmietaną ale na ostatnią chwilę nie lubię robic a przechowuje sie w zamrazarce moim zdaniem całkiem dobrze.Tak sie przyzwyczaiłam do mrożonych ciast ze inne wcale mi nie smakują bo tu mam ciasto i lody razem.Pewnie wiele osób a nawet wiekszośc ma inne zdanie na ten temat ale mnie to nie przeszkadza
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:59, 17 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Bogdziu, spotkanie aktualne, napisałam u siebie Szczegóły uzgodnimy


Mariolko własnie miałam iśc do Ciebie a własciwie już byłam i czytałam tylko nic nie pisałam bo nie byłam zalogowana. Bardzo sie cieszę i drewniane też chętnie mogą byc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nallar 22:22, 17 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bożenko pięknie dziękuję za gratulacje, masz rację to najwspanialszy prezent jaki mogliśmy dostać.
Cieszę się że podobają Ci się moje pomysły, choć ja wolałabym umieć robić paszteciki.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Anita1978 22:35, 17 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Czytam, ze nowa umiejętność u Pani Przyrody nabędziesz fajnie ci !
____________________
ogródek Anity
Katkak 22:35, 17 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bożenko mam prośbę, czy mogłabyś zerknąć do mnie na 571 stronę i doradzić w kwestii jednej rabaty? Zastanawiam się czy w jej rogu poradziłby sobie rododendron. Rzuć na to okiem jeśli możesz, a jeśli uznasz, że dałby radę, to będę wdzięczna jeszcze jak doradzisz mi jakąś konkretną odmianę. Z góry dziękuję i buziaki ślę.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gabriela 23:00, 17 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
W życiu nie jadłam mrożonego ciasta. Podaj przepis, to sobie zamrożę i spróbuję.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 23:19, 17 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)
W życiu nie jadłam mrożonego ciasta. Podaj przepis, to sobie zamrożę i spróbuję.


Wszystkie mrożę i jem na wpół rozmrożone.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 23:20, 17 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Katkak napisał(a)
Bożenko mam prośbę, czy mogłabyś zerknąć do mnie na 571 stronę i doradzić w kwestii jednej rabaty? Zastanawiam się czy w jej rogu poradziłby sobie rododendron. Rzuć na to okiem jeśli możesz, a jeśli uznasz, że dałby radę, to będę wdzięczna jeszcze jak doradzisz mi jakąś konkretną odmianę. Z góry dziękuję i buziaki ślę.


Byłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 23:21, 17 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Anita1978 napisał(a)
Czytam, ze nowa umiejętność u Pani Przyrody nabędziesz fajnie ci !


Nie wyobrazam sobie zebys i Ty nie była na tym spotkaniu które przecież bedzie jedynym ogrodowiskowym spotkaniem w zimie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 23:22, 17 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)
Bożenko pięknie dziękuję za gratulacje, masz rację to najwspanialszy prezent jaki mogliśmy dostać.
Cieszę się że podobają Ci się moje pomysły, choć ja wolałabym umieć robić paszteciki.


A jaki problem z pasztecikami , żaden , mam dobry przepis, chcesz???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies