Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 13:15, 26 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
Bardzooooo nieśmiało pytam czy mogę się do Ciebie wyprosić 23?


Ana przecież my jestesmy już od poprzedniego roku umówione. Zapraszam ,będę bardzo szczęśliwa jak przyjedziesz i od razu bezczelnie ale za zwrotem kasy poproszę o przywiezienie sękacza jesli to nie za duży kłopot. Jeszcze czuje ich smak.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 13:16, 26 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcorn napisał(a)
Zolta chyba znalazla swoje miejsce? pieknie tam wyglada


Mnie tez sie podoba ale zxa duza na to miejsce chyba zeby m cos wyciął ale on po chwilowym wczorajszym szoku juz wrócił do normy i broni drzew jak zwykle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
danuta_szwajcer 13:31, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Deszczu zazdrosze, piękne te magnolie no i nie dziwię się tej radości zachwyciły mnie też kaczeńce w takiej ilości nad wodą super się prezentują Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Bogdzia 13:32, 26 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gabriela napisał(a)
Bogdziu cieszę się z Tobą, Laura prześliczna, spektakularna po prostu.

Twoja emocjonalna i radosna opowieść o jej zdobywaniu, przypomniała mi jak dwa lata temu "zdobyłam" w podobny sposób lilaka - rzadką bardzo odmianę dla Dzidki do jej kolekcji. Też jej nie było w szkółce, była w przedszkolu i to w początkowym stadium, ledwie ukorzeniona, o czym nawet nie wiedziałam, bo przecież przedszkole nie jest dostępne dla klientów. Udało się ją dostać podobnie, jako prezent, bo pzecież nie miała wartości handlowej tak mała sadzonka. Ale dla Dzidki, dla nas właśnie takie rośliny są wielkim skarbem.
No i niektórzy szkółkarze to fajni ludzie, rozumieją pasję, jeśli sami ją mają.


Oj tak my jestesmy ludzie z pasją, chęc posiadania takiego cudu jest wielka i radosc również. Masz racje dobrze ze są szkólkarze którzy to rozumieją i traktuja nas jak małe dzieci którym nie można odmówic.Przegladałam dzis foldery z tej szkółki i jedna wiadomosc wydała mi sie bardzo wartościowa. Niby nic nowego bo wiosna stosujemy promolan ale p Zymon radzi opryskiwac cały ogród olejem parafinowym wiosna lub jesienia (październik. Pisze a ja mu wierzę bezgranicznie ze jest to bardzo korzystny zabieg w walce z chorobami i szkodnikami. Oczywiście to co wiemy temp powyżej 10 stopni.
Taka drobna niby rzecz opakowania -torby foliowe do roślin . Czasem je daja , czasem sa jakies przypadkowe nadruki a tu torba wielka i taki nadruk



Czy juz on nie swiadczy o tym że nie jest to tylko praca zarobkowa a wielka pasja? Kto nie chce radości przez całe zycie??????????????????????
to jeszcze kilka kartek z folderu









Nawet gdybym wczoraj nic nie dostała ani nie kupiła to byłabym szczęśliwa bedąc w takim miejscu i rozmawiajac z takimi ludźmi. Kątem oka widziałam tez rh i jakies inne rośliny a tu widac jeszcze azalie, ale teraz dopiero moge zobaczyc że można tam mnóstwo roślin kupic, wczoraj widziałam tylko magnolie a najbardziej tą jedną.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 13:32, 26 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
danuta_szwajcer napisał(a)
Deszczu zazdrosze, piękne te magnolie no i nie dziwię się tej radości zachwyciły mnie też kaczeńce w takiej ilości nad wodą super się prezentują Pozdrawiam


Danusiu miło Cię widziec. Lubie kaczence , cudne roslinki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 13:38, 26 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tak mi sie pomału rózne rzeczy przypominają , napisze że pan Zymon zna Ogrodowisko i może dlatego zna nasze słabości i ogląda wszystkie Maje z całą rodzina.To jeden z nas ,tylko mądrzejszy bo potrafi rozmnazac te cuda.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 13:41, 26 kwi 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
ana_art 13:41, 26 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Bogdzia napisał(a)


Ana przecież my jestesmy już od poprzedniego roku umówione. Zapraszam ,będę bardzo szczęśliwa jak przyjedziesz i od razu bezczelnie ale za zwrotem kasy poproszę o przywiezienie sękacza jesli to nie za duży kłopot. Jeszcze czuje ich smak.
to będzie mega przyjemność przywiozę takiego wielkiego
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Urszulla 13:49, 26 kwi 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21951
Bogdzia napisał(a)
Tak mi sie pomału rózne rzeczy przypominają , napisze że pan Zymon zna Ogrodowisko i może dlatego zna nasze słabości i ogląda wszystkie Maje z całą rodzina.To jeden z nas ,tylko mądrzejszy bo potrafi rozmnazac te cuda.



Ktoś musi tajemnice rozmnażania trzymaćmy się zajmujemy reklamąsprzedaż rośnieha,ha

Zastanawiam się tylko że tych magnolek o których piszesz nie ma w ofercie na internecie,np. Piruet, Twoja Butterfleis.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gabriela 14:16, 26 kwi 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Bogdzia napisał(a)


O



Czy juz on nie swiadczy o tym że nie jest to tylko praca zarobkowa a wielka pasja? Kto nie chce radości przez całe zycie??????????????????????
.



Bogdziu, przysłowie chińskie w kwestii radości przez całe życie

"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się.
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez rok - ożeń się.
Jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie - załóż sobie ogród."

____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies