Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

ZielonaAnia75 07:43, 27 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Bożenko dziękuję za życzenia imieninowe
____________________
ZielonaAnia75 07:43, 27 lip 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Co ja z tą Bożenką??? To już nie pierwszy raz!!! Wybacz BOGDZIU
____________________
Nikita 07:47, 27 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Oooooogromne borówki, liliowce przepiękne, a żabki są wręcz urocze.

Bogdziu śpieszę donieść, że magnolia od ciebie powtórzyła kwitnienie. To niesamowite, że pierwszej wiosny zakwitła jednym kwiatem a w lipcu powtarza kwitnienie. Wyczytałam u wujka Google, że drugie kwitnienie u magnolii to jedynie 10% pierwszego, a więc w ogóle przez głowę mi nie przeszło, że moja SUSAN może zakwitnąć jeszcze drugi raz.
Bardzo się cieszę Bogdziu, że ją od ciebie dostałam.
Pa pa,buziaczki, miłego dnia życzę.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
alinak 08:02, 27 lip 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
I to są zalety dużej sadzawki .Źabki u mnie były ale za ciasno im było i za płytka balia.
oszsz.....ależ ja kocham te naturalność twojego ogrodu.Borowki chronie jak mogę przed szpakami i kosami ale siatki juz nie założę w tamtym roku dwa się zaplataly i zdechły
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Margarete 09:55, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)


Nie wiem czy to juz wszystkie jakie masz ode mnie? No bo ja oczywiscie mam ich więcej, problem jest tylko z dzieleniem bo kępy sa wielkie i stare , trudno je dzielic,ale stopniowo moge Ci cos dorzucac.

Chętnie...przygarnę przy okazji jesli uda ci sie cos ukopac dla mnie jeszcze, jest im u mnie dobrze jak widzisz, tym twoim
Dzis zakwitł kolejny taki rózowawy, musze go obfocic i pokazac to mi napiszesz znów kto on jest
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:00, 27 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)



Ten cudny jest.....takiego nie mam.........

A twoje fotki z motylami urzekające są....u mnie pókico za mało jezówek żeby było ich tyle, tojeści nie mam i budleji tez nie ...ale od czasu do czsu jakis motyl sie trafi, z reszta ja oglądem ogród albo wczesnie rano albo późnym popołudniem to jest "mało motylowy" czas....
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kasya 10:04, 27 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41983
sliczne masz liliowce
kupowałas rosliny w donicach czy kłącza same ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Urszulla 10:22, 27 lip 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Cenna informacja z tymi warunkami uprawy dla borówki, u mnie rośnie w pełnym słoncu i nie powiedziałabym że tyle wody potrzebuje. A jednak przy tych ostatnich upałach się przekonałam że owoce wysychają i podlewałam. Co roku na szczęście owocują. zajadamy się na bieżącoza to wczoraj w górach zajadałam się zwykłymi borówkami, jest ich mnóstwo starczy dla wszystkich turystówŁukasz nazywał te poletka jagodowe "jadłodajnia"
żabki śliczne tylko na zdjęciu, w realu za nimi nie przepadam jak mi skaczą koło nogi (czasem)
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Ewa 13:32, 27 lip 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Bogdziu zachwycam sie zabkami , ja chcem do Ciebie na kurs fota ....
Ty mnie tak chwalisz, a mnie i tak Twój ogród się szalenie podoba moze dlatego ,że najfajniejszym kwiatkiem w ogródku jesteś Ty
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Bogdzia 20:25, 27 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
anabuko1 napisał(a)
Piękne liliowce.
I zdjątka z liliami wodnymi i żabciami też urocze


Dzieki Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies