Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 19:22, 03 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
elka_ napisał(a)


Dawno mnie u Ciebie nie było, a tu takie widoki...
Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zacytować tego zestawienia kolorystycznego, tyle w nim słonecznego ciepła, cudnie, po prostu wywołuje uśmiech na ustach

Jak zwykle nacieszyłam oczy pięknem ogrodu i rewelacyjnymi zdjęciami ptaków, motyli, a relacja z różanego Kutna wspaniała, prawie czułam zapach róż

Pozdrawiam Bodziu i tak trzymaj. Zdrówka życzę


Elu ale pochwał mi tu wypisałas. Dzięki za wszystkie. Pozdrówka śle.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:30, 03 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Ale trzmielina świeci!!! Cudna!!!

Chodź do mnie zająca na parapecie zobaczyć


Myślałam że o sztucznego chodzi a to prawdziwy
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:31, 03 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)

Ale szybko, u mnie nadal cała zielona.


Moja trzmielina była na jesieni w tamtym roku przesadzana a że dosc duża to troche odchorowała i ma drobniejsze liscie ale zawsze o tej porze roku juz czerwienieje.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:33, 03 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Milka napisał(a)

Nawet przymrozek, za szybko.
Teraz u nas pada, z czego się cieszę, bo padało raz w lipcu, sierpniu i wrześniu, więc ten deszcz cieszy. Moje azalie japońskie kwitną, czyli wiosną nici z kwiecia.


U mnie tez dzis pada, wszyscy sie złoszczą a ja sie cieszę. Juz 10l na m2 spadło super bo nie mogłam przesadzac bo ziemia to suchy pył był.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
pestka56 19:55, 03 paź 2016


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Nie wiedziałam, że w Łazienkach lisy mieszkają. W końcu to spory teren coś koło 80 ha. Mieszkałam jakiś czas w pobliżu i często z moją malutką wtedy córką bywałam w Łazienkach. Coś tam mogłam popodglądać, ale gołym okiem to zupełnie inaczej.
Znam stronę, ale na tę fotografkę nie trafiłam. Raczej przeglądałam te galerie, gdzie większa różnorodność ptaków. Tymczasem jej fotki są niezwykle klimatyczne. Masz rację, że piękne zdjęcia.

Swoj ogród pokażę niedługo. Potrzebuję trochę czasu na wybranie z mnóstwa zdjęć tych wartych pokazania. Wtedy bedę pytać i prosić o rady
____________________
Kasia
yolka 20:19, 03 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
3 dni nie miałam internetu, mam nadzieję, że u Ciebie też pada deszcz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 20:33, 03 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
pestka56 napisał(a)
Nie wiedziałam, że w Łazienkach lisy mieszkają. W końcu to spory teren coś koło 80 ha. Mieszkałam jakiś czas w pobliżu i często z moją malutką wtedy córką bywałam w Łazienkach. Coś tam mogłam popodglądać, ale gołym okiem to zupełnie inaczej.
Znam stronę, ale na tę fotografkę nie trafiłam. Raczej przeglądałam te galerie, gdzie większa różnorodność ptaków. Tymczasem jej fotki są niezwykle klimatyczne. Masz rację, że piękne zdjęcia.

Swoj ogród pokażę niedługo. Potrzebuję trochę czasu na wybranie z mnóstwa zdjęć tych wartych pokazania. Wtedy bedę pytać i prosić o rady


Bardzo się cieszę ze pokażesz swój ogród ale mam prosbe bys mi o tym napisała bo mało chodzę po innych wątkach(niestety kłopoty ze wzrokiem). W Łazienkach mozna fajne zdjecia robic bo zwierzeta przyzwyczajone do ludzi i nie boją sie tak jak gdzies indziej a taki teren pozwala zyc bardzo wielu zwierzetom.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:35, 03 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
yolka napisał(a)
3 dni nie miałam internetu, mam nadzieję, że u Ciebie też pada deszcz


Jolu miło Cie widziec. Pada owszem pada donoszę z radoscia. Juz 12 l na m2 spadło i nadal mży.Bez internetu nudne zycie ale ważne ze juz masz. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 20:37, 03 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)


Jolu miło Cie widziec. Pada owszem pada donoszę z radoscia. Juz 12 l na m2 spadło i nadal mży.Bez internetu nudne zycie ale ważne ze juz masz. Buziaki.

Ale przynajmniej byłam z dala od ostatniej polityki.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
pestka56 20:38, 03 paź 2016


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Oczywiście, z przyjemnością dam znać, że wątek czeka na odwiedziny.

U mnie leje coraz mocniej o wczorajszego wieczoru. I bardzo dobrze bo susza taka, że moje głogi straciły niemal wszystkie liście.
____________________
Kasia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies