Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Mala_Mi 21:16, 06 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
U mnie też już zaliczone skrobanie szyb.. wiec i trzmielina czerwoniutka.. ... ale na ogród nie wychodziłam.. z braku czasu, a potem deszcz, deszcz i deszcz.. do dużego wiadra spadło prawie 3/4 ,
Z okna patrzę, że pomimo przymrozku dalie kwitną.. i jak fajnie mają niektóre, wykopią i chłopki zaniosą do piwnicy.. a my musimy same tachać Jestem ciutkę mlodsza, ale pracuję wiec każda rzecz która wymaga dodatkowego zachodu mnie denerwuje. Dobrze, że trawa już tak szybko nie rośnie,.. i wytrzymała 2 tygodnie bez koszenia.. ale miejscami było ciężko..

Astra teraz ci ukopać czy wiosną??

Wracam do roboty.... grrr... jeszcze trochę i będzie lżej.. ale miesiąc niewyjęty ogród musi poczekać na mnie.. może zdążę jaka wiosnę zakopać
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:19, 06 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zapomniałam napisać, że miałam stado szczygłów u siebie.. K. poszedł wymienić żarówkę w aucie bo od 2 tygodni jeździłam bez światła.. leci i mówi, że mamy całe stado .. dały się nawet podejść blisko tak były zajęte dziobaniem kosmosów i jeżówek.. niestety aparatu nie miałam...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:21, 06 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aaaa i rano na parkingu przed domem pasła się łania

Edit.. i w takim mieście mieszkam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 21:22, 06 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
dzięki za podzielenie się doświadczeniem


Dobrze ze zajrzałas.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:26, 06 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
U mnie też już zaliczone skrobanie szyb.. wiec i trzmielina czerwoniutka.. ... ale na ogród nie wychodziłam.. z braku czasu, a potem deszcz, deszcz i deszcz.. do dużego wiadra spadło prawie 3/4 ,
Z okna patrzę, że pomimo przymrozku dalie kwitną.. i jak fajnie mają niektóre, wykopią i chłopki zaniosą do piwnicy.. a my musimy same tachać Jestem ciutkę mlodsza, ale pracuję wiec każda rzecz która wymaga dodatkowego zachodu mnie denerwuje. Dobrze, że trawa już tak szybko nie rośnie,.. i wytrzymała 2 tygodnie bez koszenia.. ale miejscami było ciężko..

Astra teraz ci ukopać czy wiosną??

Wracam do roboty.... grrr... jeszcze trochę i będzie lżej.. ale miesiąc niewyjęty ogród musi poczekać na mnie.. może zdążę jaka wiosnę zakopać


3/4 wiadra to strasznie dużo , u mnie przez dwa dni 4cm we wiadrze, nie ma porównania. Astra może wiosna a teraz posadz rh bo czytam ze jeszcze w doniczcePasem Ci się za niego należy, ale wiem ze nie masz czasu na nic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:26, 06 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Aaaa i rano na parkingu przed domem pasła się łania

Edit.. i w takim mieście mieszkam


Fajne takie miasto a u mnie mimo bliskosci lasu nic po drodze nie chodzi.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:28, 06 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mala_Mi napisał(a)
Zapomniałam napisać, że miałam stado szczygłów u siebie.. K. poszedł wymienić żarówkę w aucie bo od 2 tygodni jeździłam bez światła.. leci i mówi, że mamy całe stado .. dały się nawet podejść blisko tak były zajęte dziobaniem kosmosów i jeżówek.. niestety aparatu nie miałam...


Szczygły uwielbia mój M . po głosie je od razu poznaje a ja jakos nie mogę ich zapamiętac.Szkoda ze nie masz zdjec.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
bogumila 22:05, 06 paź 2016


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
U nas ciągle pada...i strasznie wieje.M. dzisiaj pomagał usuwać uszkodzone przydrożne drzewo.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Pluszakowa 22:25, 06 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Bogdzia napisał(a)


Chyba w tym roku bedzie gorzej bo brzozy juz straciły kolor sa szare i juz pewnie złote nie bedą a dwa klony mi choruja, moze byc mniej urodziwie.


Och twoje brzozy to moi ulubieńcy szkoda że pogoda im nie sprzyja. Dziękuję za wizytę u mnie jakoś goście szczególnie tak jak ty mnie peszą krzesełko masz zarezerwowane i czeka.

Ta trzmielina oskrzydlona to jak się prezentuje w sezonie? Zawsze widzę ją w wersji lady in red
____________________
Magda Mały ogród miejski!
an_tre 22:35, 06 paź 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bogdzia napisał(a)


Dobrze ze zajrzałas.
bo ja często tu do ciebie zaglądam
pozdrówka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies