Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

gusiarz 17:28, 02 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Bogusiu - pieknie dziękuję za życzenia noworoczne. Mnie chwilkę nie było i składam Ci również wszystkiego dobrego i radości z drobnych chwilek Piękny wiersz - mnie wręcz Pana Tadeusza przypomniał!!! Buziaki dla Ciebie i rodzinki
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Milka 17:30, 02 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
świetna bajka i ptaszki i kotek, jednako dla mnie ładne
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 17:36, 02 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gusiarz napisał(a)
Bogusiu - pieknie dziękuję za życzenia noworoczne. Mnie chwilkę nie było i składam Ci również wszystkiego dobrego i radości z drobnych chwilek Piękny wiersz - mnie wręcz Pana Tadeusza przypomniał!!! Buziaki dla Ciebie i rodzinki


Agnieszko dzięki za buziaki i życzenia. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 17:38, 02 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
irena_milek napisał(a)
świetna bajka i ptaszki i kotek, jednako dla mnie ładne
pozdrawiam


tyle już tych bajek napisałam ze nie bardzo mogę znależc tematy do nowych. O kocie i słoninie już było i nawet z lepszym zakończeniem ale pisane prozą to tym razem napisałam nieco inaczej . Pozdrawiam Irenko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 18:59, 02 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Po wątku "Zdjęcia roku 2012" widać, że Ci Bogdziu łatwo przychodzi układanie historyjek, nie tylko o zwierzątkach . Pozdrawiam.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
annawu 19:27, 02 sty 2013


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Witam i pozdrawim z Nowym Rokiem

Bogdzia bogata w 'talenta' więc wszystko 'przychodzi' jej łatwo.
____________________
Ania - W gródku Ani
Bogdzia 21:00, 02 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
agniecha973 napisał(a)
Po wątku "Zdjęcia roku 2012" widać, że Ci Bogdziu łatwo przychodzi układanie historyjek, nie tylko o zwierzątkach . Pozdrawiam.


Zawsze miałam wybujała fantazję i spotykałam ludzi których to bawiło i wspólnie sie świetnie bawiliśmy ale dzis już wiek mnie mocno ogranicza.Dawniej nikt ze znajomych nie umiał rozpoznac kiedy mówie poważnie a kiedy żartuję . teraz , pewnie na szczęście juz łatwo to rozróżnic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:03, 02 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
annawu napisał(a)
Witam i pozdrawim z Nowym Rokiem

Bogdzia bogata w 'talenta' więc wszystko 'przychodzi' jej łatwo.


Ciągle mi sie marzy żeby się uczyc nowych rzeczy, rozwijac sie a denerwuje ze własciwie stoję w miejscu. Zaraz zacznę sie cofac i to jest najgorsze.To co najlepsze już niestety minęło, a szkoda.Pozdrawiam Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Zeta 21:03, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Świetna historyjka ...uśmiałam się
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
an_tre 21:07, 02 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bożenko byłam, czytałam, podziwiałam Kotki to prawdziwe Kłopotki jak mówi moja wnusia, ale i leniuszki, zawsze wybiorą łatwiejsze a twoje poczucie humoru i trafne riposty podziwiam już od dawna
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies