Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

weronika77 22:19, 02 sty 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Bogdziu, czułam, że znów rymy będą, i o kotku tak ładnie napisałaś. Buziaczki na dobranoc zostawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
jotka 11:27, 03 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Bogdziu cichutko dzisiaj u Ciebie... Mam nadzieję, ze dobrze się już czujesz A ja mam ogromna przyjemność przy robieniu porządku w zdjęciach znowu przechadzać sią po Waszym ogrodzie
Maj na zdjęciach i maj w sercu
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
majkel0326 11:34, 03 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Bożenko,wiersz o kocie rewelacja! Skąd ja to znam Ostatnio kot sąsiadów też próbował dobrać się do słoniki Pozdrawiam Cię słonecznie w ten ponury dzień
____________________
Maja - Moje roślinki
dorkow0 11:58, 03 sty 2013


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Bożenko, nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej... Moja babcia tak mawiała i jak teraz sobie myślę to ciężko jej było, wojnę przeżyła, wywózkę do Niemiec i pięcioro dzieci wychowała sama, bo mąż zginął w powodzi, jeszcze przed wojną... Jak oglądam jej fotki, takie stare, czarno-białe, to zawsze była uśmiechnięta... Do dziś nie wiem, jak ona to robiła... Ten jej uśmiech też pamiętam, jeszcze jako dziecko... I tak myśląc o tym wszystkim, o tym minionym roku, o braku pracy(niemożności pójścia do niej), o smutku, jaki jest we mnie, pomyślałam sobie jedno, jedyne postanowienie noworoczne... Uśmiechaj się częściej... Jest już nowy rok, powodów do uśmiechu brak, ale będę to postanowienie realizować, może choć troszkę mi się uda... I tak sobie myślę, że będę się do Ciebie uśmiechać, choć wirtualnie... Uściski przesyłam i pozdrawiam serdecznie... I przepraszam, za te moje wynurzenia...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Urszulla 12:20, 03 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Ja też się uśmiecham mimo paskudnej pogody za oknem
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 16:01, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
annawu napisał(a)




Witam i pozdrawim z Nowym Rokiem

Bogdzia bogata w 'talenta' więc wszystko 'przychodzi' jej łatwo.


Ciągle mi sie marzy żeby się uczyc nowych rzeczy, rozwijac sie a denerwuje ze własciwie stoję w miejscu. Zaraz zacznę sie cofac i to jest najgorsze.To co najlepsze już niestety minęło, a szkoda.Pozdrawiam Aniu.


Właśnie co najlepsze już minęło, a teraz mus wszystko robić stosownie do wieku, zdrowia i mocy jakimi jeszcze dysponujemy


Niestety Aniu , ale klubu narzekaczy i tak nie założymy , tak łatwo się nie poddamy.


No klubu nie zakładajmy, ale jak sobie ponarzekamy to zawsze lżej na duszy
Poddawać się, nie należy bo kto będzie pielęgnował nasze krzaczki i realizował nasze plany i marzenia


narzekac możemy bo to rozładowuje stres, pozdrawiam Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:03, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
weronika77 napisał(a)
Bogdziu, czułam, że znów rymy będą, i o kotku tak ładnie napisałaś. Buziaczki na dobranoc zostawiam.


Weroniko szczerze mówiąc to już brakuje tematów. Kiedyś przejrzałam to już sporo tych bajek naprodukowałam, tematy się wyczerpują. Serdecznie pozdrawiam Ciebie i M.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:05, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jotka napisał(a)
Bogdziu cichutko dzisiaj u Ciebie... Mam nadzieję, ze dobrze się już czujesz A ja mam ogromna przyjemność przy robieniu porządku w zdjęciach znowu przechadzać sią po Waszym ogrodzie
Maj na zdjęciach i maj w sercu


Miło mi że spacerujesz po moim ogrodzie . Ja nabrałam leków i dziś mam dreszcze ze nie mogę się niczym rozgrzac, oczywiscie tylko soczek malinowy wchodzi w grę. Pozdrówka Jolu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:14, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
majkel0326 napisał(a)
Bożenko,wiersz o kocie rewelacja! Skąd ja to znam Ostatnio kot sąsiadów też próbował dobrać się do słoniki Pozdrawiam Cię słonecznie w ten ponury dzień


Koty dużo czasu i cierpliwości poświęcą by zdobyc słoninę i najlepszym sposobem jest powieszenie jej na świerku ale wtedy dzięcioły nie chcą z niej korzystac. Dzień jest ponury ale mnie to pasuje bo w srodku zimy trochę podleje mi rh , choc to tylko mżawka ale dobre i to.Pozdrawiam Maju serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgocha1960 16:17, 03 sty 2013


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bozenko,dziekuję za zyczenia noworoczne i przypomnienie cudownego spotkania u ciebie.Zycze ci samych radosnych dni i zdrówka,zebys mogła codziennie pogrzebac w swoim pięknym ogrodzie.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies