Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

Bogdzia 16:21, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
dorkow0 napisał(a)
Witaj Bożenko, nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej... Moja babcia tak mawiała i jak teraz sobie myślę to ciężko jej było, wojnę przeżyła, wywózkę do Niemiec i pięcioro dzieci wychowała sama, bo mąż zginął w powodzi, jeszcze przed wojną... Jak oglądam jej fotki, takie stare, czarno-białe, to zawsze była uśmiechnięta... Do dziś nie wiem, jak ona to robiła... Ten jej uśmiech też pamiętam, jeszcze jako dziecko... I tak myśląc o tym wszystkim, o tym minionym roku, o braku pracy(niemożności pójścia do niej), o smutku, jaki jest we mnie, pomyślałam sobie jedno, jedyne postanowienie noworoczne... Uśmiechaj się częściej... Jest już nowy rok, powodów do uśmiechu brak, ale będę to postanowienie realizować, może choć troszkę mi się uda... I tak sobie myślę, że będę się do Ciebie uśmiechać, choć wirtualnie... Uściski przesyłam i pozdrawiam serdecznie... I przepraszam, za te moje wynurzenia...


Dorotko ten brak pracy dotknął tak wielu osób, przykro o tym słuchac. Młodzi ludzie którzy powinni zakładac rodziny , kupowac mieszkania są w beznadziejnej sytuacji. Nie widac nawet szans na poprawę. Aż sie nie chce o tym pisac co czeka naszą młodzież . To już drugie pokolenie bez szans na normalne zycie, jednak martwienie sie nic tu nie zmieni wiec cieszę sie Twoim postanowieniem że bedziesz sie usmiechac i przesyłam mnóstwo uśmiechów . Życzę Ci by ten rok dał Ci jednak mnóstwo okazji do usmiechu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:22, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
malgocha1960 napisał(a)
Bozenko,dziekuję za zyczenia noworoczne i przypomnienie cudownego spotkania u ciebie.Zycze ci samych radosnych dni i zdrówka,zebys mogła codziennie pogrzebac w swoim pięknym ogrodzie.


Małgosiu mam nadzieję ze w tym roku znów się spotkamy na jakimś zjeździe i będzie fajnie. Wszystkiego dobrego.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:25, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Urszulla napisał(a)
Ja też się uśmiecham mimo paskudnej pogody za oknem


Jak już pisałam dla mnie ta pogoda jest bardzo dobra bo podleje moje rh i wszyscy co je mają też powinni się cieszyc. A jeden zimowy dzień z deszczem czy bez nie robi wielkiej różnicy, co innego latem. Śle Ci dużo uśmiechów i pozdrowień.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
eliza3 16:51, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Mój M też dzisiaj narzekał na pogodę, jak mu przedstawiłam korzyści z tego padania dla ogrodu, uśmiechnął się i inaczej spojrzał przez okno. Pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Martek 17:00, 03 sty 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Oj masz ty Bogdziu pomysły w głowie
Bardzo mi się podobała historyjka z kotem.
Wywołała uśmiech na mojej twarzy.
Pozdrawiam serdecznie i ściskam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
hanka_andrus 17:29, 03 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko,za wpisy u mnie dziękuję,ale nie musiałaś tak cukrować.....i tak słodko było
Jak nie ma tematów? Rok trzeba podsumować ,,,ogrodowiskowy oczywiście.Ja za to zabiorę się w niedzielę.Może też co wymyślisz..... komentarze pod zdjęciami były bombowe.....
No to co? Dasz radę?Jeszcze Jolę i Zbyszka trzeba namówić i będziemy mieli ,,przegląd roku od Szczecina do Sanoku!"
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
mira 17:50, 03 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Bogdziu dziękuję za życzenia noworoczne !
i rówież wszelkiej dobroci Ci życzę i samych słonecznych na duchu dni - bo deszczyk w ogrodzie to i owszem potrzebny

Bajka z kotem rewelacyjna, świetny Twój aktor, a ja miałam dziś smutno bo z oknem zderzył się ptaszek - tyle ich jest w ogrodzie że się za mocno rozpychają

pozdrawiam i życzę żeby tematów nie brakowało
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kindzia 18:27, 03 sty 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ja już poświątecznie i pracowicie witam
Czy wiesz może Bogdziu czyje to pióra? W lasku po jakiejś bitwie leżały. Duuuże są



____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
KasiaWB 18:44, 03 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Pozdrawiam noworocznie i podziwiam wszystkie historyjki, zwłaszcza Zdjęcia roku 2012
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Madzenka 19:01, 03 sty 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdziu nie zglądałam do Ciebie bo zabalowalam do Zdjęć roku 2012 pohihałąm sobie po cichutku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies