Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród II.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród II.

wiunia 19:01, 03 sty 2013


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Bogdziu nie daj się dreszczom, pij soczki i spróbuj jakiejś naleweczki? Nie możesz chorować! Ja postanowiłam , że od Nowego Roku będę codziennie wieczorem wypijała kieliszek czerwonego wina. Podobno super działa na cerę, uodparnia itp.
Pozdrawiam serdecznie i życzę usmiechu - mimo wwszystko
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
hanka_andrus 19:06, 03 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Te piórka ,to jakiegoś jastrzębia,......ale nie sprecyzuję ......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Bogdzia 19:17, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
eliza3 napisał(a)
Mój M też dzisiaj narzekał na pogodę, jak mu przedstawiłam korzyści z tego padania dla ogrodu, uśmiechnął się i inaczej spojrzał przez okno. Pozdrawiam


I to jest prawidłowe podejscie do sprawy. Mój M też tak jest nauczony i nigdy nie narzeka na złą pogodę , bardziej na słońce niż deszcz..Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:21, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Martek napisał(a)
Oj masz ty Bogdziu pomysły w głowie
Bardzo mi się podobała historyjka z kotem.
Wywołała uśmiech na mojej twarzy.
Pozdrawiam serdecznie i ściskam


nie była bardzo ciekawa bo postępowanie kota bardzo typowe ale dzięki za miłe słowa.Równiez ściskam i pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:26, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Bożenko,za wpisy u mnie dziękuję,ale nie musiałaś tak cukrować.....i tak słodko było
Jak nie ma tematów? Rok trzeba podsumować ,,,ogrodowiskowy oczywiście.Ja za to zabiorę się w niedzielę.Może też co wymyślisz..... komentarze pod zdjęciami były bombowe.....
No to co? Dasz radę?Jeszcze Jolę i Zbyszka trzeba namówić i będziemy mieli ,,przegląd roku od Szczecina do Sanoku!"


Haniu nie wiem w jakiej formie by to miało byc i mam jeszcze taki problem że nie mam z tego roku zdjęc od stycznia do końca kwietnia, więc wiosny nie pokazę. Czy myslisz o czyms takim jak zrobiłas w tamtym roku? No i co na to Zbyszek i Jola?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:27, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
mira napisał(a)
Bogdziu dziękuję za życzenia noworoczne !
i rówież wszelkiej dobroci Ci życzę i samych słonecznych na duchu dni - bo deszczyk w ogrodzie to i owszem potrzebny

Bajka z kotem rewelacyjna, świetny Twój aktor, a ja miałam dziś smutno bo z oknem zderzył się ptaszek - tyle ich jest w ogrodzie że się za mocno rozpychają

pozdrawiam i życzę żeby tematów nie brakowało


No i co ? zabił sie?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:31, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)
Ja już poświątecznie i pracowicie witam
Czy wiesz może Bogdziu czyje to pióra? W lasku po jakiejś bitwie leżały. Duuuże są





Takie w paski maja jastrząb i krogulec ale czy to ich nie potrafię powiedziec. Moga byc też jakiejs gesi którą np lis porwał komus bo i hodowlane ptaki też różne bywają. Znalazłam taką stronę tam jest o piórach ale to nie takie proste rozpoznac.

http://forum.przyroda.org/topics47/atlas-pior-spis-tresci-vt2582.htm
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
mira 19:32, 03 sty 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
jak przyszłam ponownie to już nie było sladu ......
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Bogdzia 19:32, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
KasiaWB napisał(a)
Pozdrawiam noworocznie i podziwiam wszystkie historyjki, zwłaszcza Zdjęcia roku 2012


Kasiu tez serdecznie pozdrawiam . Przez te zdjęcia roku 2012 aż ciśnienie dostałam od śmiechu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 19:33, 03 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)
Bogdziu nie zglądałam do Ciebie bo zabalowalam do Zdjęć roku 2012 pohihałąm sobie po cichutku


A ja Marzenko głośno i bez opamiętania.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies