Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

AlKa 07:39, 14 maj 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Fotorelacja super się zaczęła kibicuje i mnie tez makowce się spodobały
____________________
pora na zmiany
madzielena 09:58, 14 maj 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Oooo jak ciekawie u Ciebie

Teren wielki, samemu ciężko ogarnąć taką przestrzeń - w jednym miejscu skończysz i trzeba zaczynać od początku.
Jestem bardzo ciekawa efektu Uwielbiam takie planowanie, myślenie o czymś i tworzenie od początku (może dlatego zawsze lubiłam gry - symulatory - Sim City, The Settlers itp)
Kibicuję Ci mocno w tych ogrodowych zmaganiach!
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
mirela 10:29, 14 maj 2014


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Agula, jak Ci zazdroszcze tej firmy....
powiedz jaką maszyna zdzierali Ci darń ? Matko, moi mężczyxni (brat i mąz) powiedzieli, że nie będe wykonywac tej syzyfowej pracy .
____________________
Walczę z ogrodem...
admete 10:44, 14 maj 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
AlKa napisał(a)
Fotorelacja super się zaczęła kibicuje i mnie tez makowce się spodobały


Dzięki
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 10:47, 14 maj 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
madzielena napisał(a)
Oooo jak ciekawie u Ciebie

Teren wielki, samemu ciężko ogarnąć taką przestrzeń - w jednym miejscu skończysz i trzeba zaczynać od początku.


Póki co w ogóle mnie to nie przeraża tylko ogromnie cieszy
To będzie pielęgnacja roślin, będzie widać efekty, a nie jak do tej pory wyrywanie chwastów z pustkowia


Jestem bardzo ciekawa efektu Uwielbiam takie planowanie, myślenie o czymś i tworzenie od początku (może dlatego zawsze lubiłam gry - symulatory - Sim City, The Settlers itp)
Kibicuję Ci mocno w tych ogrodowych zmaganiach!


Oj ja też, bo w tej chwili sama do końca nie wiem na jakich ostatecznie roślinach stanie i jak te kompozycje będą wyglądały hahahaha

Ogólny zarys jest, przecież wyrysowałam wszystkie rabaty, ale wiadomo jak to jest jak się rośliny ustawia na żywo
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 10:49, 14 maj 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
mirela napisał(a)
Agula, jak Ci zazdroszcze tej firmy....
powiedz jaką maszyna zdzierali Ci darń ? Matko, moi mężczyxni (brat i mąz) powiedzieli, że nie będe wykonywac tej syzyfowej pracy .


Cześć Mirelko
Sama w życiu bym nie dała rady

O maszynę dopytam, bo siem nie znam

Może wynajmiecie kogoś chociaż do zerwania darni?
Te hektary u mnie panowie zrywali tylko w jeden dzień
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
mirela 11:05, 14 maj 2014


Dołączył: 30 sie 2012
Posty: 523
Tak, tylko wiesz, u mnie na wsi cięzko o specjalistyczne sprzęty .
Ale będe szukac oczywiście.....
____________________
Walczę z ogrodem...
Danutka 20:49, 14 maj 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Witam sąsiadko

Podglądam Twoje poczynania cichutko Zazdroszczę rabaty tulipanowej napisz w wolnej chwilce proszę jak sprawują się te cebule tzn czy wszystkie przezimowały , kwitną. Kurczę nie wiedziałam że w Kielcach można wypożyczyć maszynę do usuwania darni. Ja z mężem przez tydzień ręcznie wycinałam trawę , rolując i przenosząc w inne miejsce hmm.. a tu proszę tak szybciutko Pozwolisz że zostanę podglądaczem Twojego ogrodu

Pozdrawiam
____________________
Danutka:)
nicol21 23:33, 14 maj 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Wow!!! ale będzie sadzenia!! Ale masz rabaty! ale będzie zabawy!
Mam nadzieję że pogoda nie dokuczy zanadto i że niebawem prace będą kontynuowane.

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lenka 23:44, 14 maj 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459

No Aga nareszcie się ruszyło ....
Mam nadzieję,że firma solidna- póki co jestem pod wrażeniem zrywania darni i wytyczania rabat. Oby pogoda nie pokrzyżowała planów! Rób duużo zdjęć!!

____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies