Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Zielona 16:08, 09 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Odliczam
nicol21 21:01, 09 lip 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Byłaś? widziałaś różany raj ?

Co do praire fire to ja się nią rozczarowałam. Przeżywalność jest średnia, ale u mnie przetrwała zimę, naprawdę nie powala w moich warunkach, a na inspirkach tak świetnie wyglądała. Więcej kupować nie będę i nie polecam. Może znajdziesz coś lepszego w jej zastępstwo?!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
admete 07:33, 10 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:34, 10 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zielona napisał(a)
Odliczam


Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i nie mogę znaleźć chwili żeby dryndnąć na spokojnie do Ciebie
wiesz jak to jest , może dziś się uda
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:35, 10 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
nicol21 napisał(a)
Byłaś? widziałaś różany raj ?

Co do praire fire to ja się nią rozczarowałam. Przeżywalność jest średnia, ale u mnie przetrwała zimę, naprawdę nie powala w moich warunkach, a na inspirkach tak świetnie wyglądała. Więcej kupować nie będę i nie polecam. Może znajdziesz coś lepszego w jej zastępstwo?!


Dopiero dziś, taka gapa jestem

ale wrócę tam na pewno i będę skrupulatnie czytać nazwy i sprawdzać w necie - ale Ci zazdroszczę tej wycieczki!!!!!!

co do trawy będę w takim razie dumać nad czymś innym , dzieki
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:37, 10 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Parę fotek z wczoraj, zrobionych po deszczu na szybko

Moje dalie po mału się rozrastają, niektóre sa zaskoczeniem kolorystycznym - np czerwony hahahaha, ale co tam każda jest cudowna!!!!!

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:39, 10 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Jak siedze na tarasie rzuca się w oczy kontrast bieli z bordo, ciężko to uwiecznić na zdjęciu, ale wygląda obłędnie!!!!

w tle jeszcze burzowe ciemne niebo


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Mala_Mi 07:39, 10 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
admete napisał(a)

to wielosił o dwukolorowych liściach.kwitnie na niebiesko.

Dyptam masz prześliczny, ja swojego wyciepałam z powodu wnusia, bałam się by się nie poparzył. Poszedł w głąb niedostępnej rabaty i tam mu się chyba nie podoba bo go nie widzę.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
admete 07:40, 10 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:42, 10 lip 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mala_Mi napisał(a)

to wielosił o dwukolorowych liściach.kwitnie na niebiesko.

Dyptam masz prześliczny, ja swojego wyciepałam z powodu wnusia, bałam się by się nie poparzył. Poszedł w głąb niedostępnej rabaty i tam mu się chyba nie podoba bo go nie widzę.


Aniu dzięki za rozpoznanie

a wiesz że wczoraj jak przeczytałam u Ciebie o tym poparzeniu to byłam w szoku!!!!! nie wiedziałam że jest tak niebezpieczny
u mnie rosnie na środku rabaty, ale chciałam go przesadzać na tył tej rabaty tuż za tujami - a chłopaki lubią tamtędy wędrować - albo będzie całkowity zakaz - ale to niebezpieczne, albo musze zmienić całą koncepcję rabaty
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies