Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Konstancja30 22:12, 12 paź 2016


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
hmmm ... no i musi człowiek zabrać głos ... bombeczki to dzieło tylko i wyłacznie Agi ... pomysł ... samozaparcie i pieczołowitość wykonania ... ja mam ścianę z winobluszczem i zrobiłam kilka zdjęć ... to wszystko co ja ...

słowo o bombeczkach ...



te bombki to styropianowe kule ... na nich materiał i cekiny ... tasiemki ... koraliki ... każda bombka ma swój temat i jest wypieszczona jak najbardziej kaprysny pupil ... a materiały to stare bluzki gorsety krawaty wynorane "na ciuchach" ... czasami jestem nieźle zaskoczona jak fakturę zupełnie nieciekawego łaszka rozpoznaję w barokowej bombce, od której nie mogę oderwać oczu ... jak tak banalne rzeczy zamienić w taki piekny drobiazg ? ... to już tajemnica Agi



i jeszcze ... odrobina pikanterii ... te cuda powstają o świcie ... najczęściej o świcie ... przyznam, że rozumiem iż to dziwna informacja ale nie mogłam się powstrzymać albowiem nawet jeżeli stanie się cud i jestem na nogach o 5 rano to nie jestem w stanie zdziałać nic ponad kubek kawy ... !!! ... no a taki bombek to już by na bank nie powstał ...



____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Tess 22:24, 12 paź 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Bombki MEGA!
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
admete 06:53, 14 paź 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Joku napisał(a)
Przecudowne bombki. Zdolne dziewczyny! Może trochę szczegółów wykonania, jeżeli znajdziesz chwilkę wolną?

Dodam jeszcze że zachwycają mnie twoje zdjęcia. To one przywiodły mnie do twojego wątku.


Dziękuję bardzo i za bombeczki i za zdjęcia

a co do bombek, potrzebna chwila wolnego czasu, bombki styropianowe, wena , materiały, tasiemki i cekiny

edit nie zauważyłam posta Izy
i ona chyba napisała o tym moim dłubaniu wszystko i pięknie jak zawsze
zawsze lubiłam łączyć faktury, kolory, materiały....wykończeniówka się skończyła gdzie byłam jak ryba w wodzie.....w ogrodzie już największe nasadzenia za mną......stąd urodziły się bombki


ja od zeszłego roku wyposażyłam się już we wszystkie możliwe kolory tasiemek, koralików i szpilek tak żebym mogła zrobić bombkę dopasowaną kolorystycznie do każdego wnętrza
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:05, 14 paź 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
dominika_ napisał(a)
Piękne te Twoje bombki


Wendy79 napisał(a)
Piękne, tylko pozazdrościć talentu!


Mentha napisał(a)
cudne !
pomysłowe i z klasą ")



Tess napisał(a)
Bombki MEGA!


Dziewczyny dzięki!!!!!!
cieszę się że moje maleństwa się Wam podobają
i mam malutka prośbę, pokażcie znajomym, może ktoś chciałby taką bombkę na prezent?



kupiłam każdej pudełeczko, wystarczy tylko kokarda i gotowy prezent.....a wiem jak to jest przed świętami, gdy chodzimy za kolejnym drobiazgiem dla kilku osób i z brakiem pomysłu co by tu w tym roku kupić..........te bombki to min właśnie myśl moja i pomysł na prezent rok temu dla mojej rodziny

nie zrobię ich na nie wiadomo jaką skalę, bo to jest bardzo czasochłonne, a ogród dom dzieci nie pozwoliły by mi póki co dłubać non stop .......teraz chodzi mi tylko żeby te bombki co już zrobiłam poszły w świat , żebym nie została z nimi wszystkimi na świeta hahahahahaha, a na za rok pozostały dalej w sferze hobbystycznej i jako odskocznia od dnia codziennego ......uwielbiam je tworzyć...uwielbiam wymyślac nowe wzory.........
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:06, 14 paź 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Borbetka napisał(a)
Jak ja bym chciała usiąść w Wami i takie cuda porobić. Szkoda, że tak daleko mam do Was . Od razu bym energii nabrała. Dlaczego nikt nie organizuje takich zajęć blisko mnie? Ja też poproszę o instruktaż jak się do tego zabrać. W co się zaopatrzyć itd. Może bloga macie? Chętnie poczytam.
Jeszcze raz się zachwycam ... zachwycam się.
A zdjęcia oczywiście robią swoje. Są piękne.


Poszło już na priv
buziak
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:07, 14 paź 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Konstancja30 napisał(a)
hmmm ... no i musi człowiek zabrać głos ... bombeczki to dzieło tylko i wyłacznie Agi ... pomysł ... samozaparcie i pieczołowitość wykonania ... ja mam ścianę z winobluszczem i zrobiłam kilka zdjęć ... to wszystko co ja ...

słowo o bombeczkach ...



te bombki to styropianowe kule ... na nich materiał i cekiny ... tasiemki ... koraliki ... każda bombka ma swój temat i jest wypieszczona jak najbardziej kaprysny pupil ... a materiały to stare bluzki gorsety krawaty wynorane "na ciuchach" ... czasami jestem nieźle zaskoczona jak fakturę zupełnie nieciekawego łaszka rozpoznaję w barokowej bombce, od której nie mogę oderwać oczu ... jak tak banalne rzeczy zamienić w taki piekny drobiazg ? ... to już tajemnica Agi



i jeszcze ... odrobina pikanterii ... te cuda powstają o świcie ... najczęściej o świcie ... przyznam, że rozumiem iż to dziwna informacja ale nie mogłam się powstrzymać albowiem nawet jeżeli stanie się cud i jestem na nogach o 5 rano to nie jestem w stanie zdziałać nic ponad kubek kawy ... !!! ... no a taki bombek to już by na bank nie powstał ...





wiesz że Cię I LOWIU
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
nicol21 15:48, 15 paź 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Wow, ale ten Twój ogród się pięknie zmienia!! i nieźle kombinujesz!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
admete 19:32, 18 paź 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
nicol21 napisał(a)
Wow, ale ten Twój ogród się pięknie zmienia!! i nieźle kombinujesz!!


Dzięki
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 19:34, 18 paź 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Chyba ostatnie fotki dalii i trzeba zabierać się za wykopywanie

Sobotni poranek ze szronem w tle

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Joaska 15:40, 19 paź 2016


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Aguś na 5 min wpadłam. Pozdrawiam i całuskam. U mnie do luftu.. szpital w domu, babcia ej... lepiej nie gadać,.... no po prostu do bani.
Daj znać co z różami.
Buziam
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies