Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zimozielony ogród przy białym domu

Pokaż wątki Pokaż posty

Zimozielony ogród przy białym domu

Gardenarium 10:48, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310


Ta największa przy schodach to cis, a pozostałe bukszpan.

Mało fotek bo robótki "sprzątające" to i nieciekawe, to samo, to samo, kurz. Przekopywanie kabli. Dziś popadało kurz opadł

Dziś dzień konserwacji ogrodowych, a ja muszę jechać z zaliczką na lustro Buki kupić..
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:51, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Ozz napisał(a)
Gdzie tu znaleźć kamieniarza z dużymi stopami...


Tak by się zdawało, już poprawiłam hehe poczucie humoru dobre jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 11:10, 06 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Gardenarium napisał(a)

Gdzie tu znaleźć kamieniarza z dużymi stopami...


Tak by się zdawało, już poprawiłam hehe poczucie humoru dobre jest.

Dobre ! )))))))))))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
anieszka 11:36, 06 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Gardenarium napisał(a)


Ta największa przy schodach to cis, a pozostałe bukszpan.

Mało fotek bo robótki "sprzątające" to i nieciekawe, to samo, to samo, kurz. Przekopywanie kabli. Dziś popadało kurz opadł

Dziś dzień konserwacji ogrodowych, a ja muszę jechać z zaliczką na lustro Buki kupić..


Same przyjemności na dzisiaj zaplanowane
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
betysia 12:56, 06 wrz 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Danusiu....
od pewnego czasu na raty ale od samiutkiego poczatku sledze nasz serial i....nie chce zabierac miejsca postami bo tutaj miejsce na Twoja fotorelacje Danusiu...ale choc slowo... no musze...
na poczatku dziekuje za obiecane trawki i horysie...noz cudne...i co Ty nam robisz kochana????
o reszcie musialabym pisac do wieczorka ... twoj projekt, wykonanie, dobor roslin, drzew, oprawa i atmosfera jaka panuje m-dzy wami w tym ogrodzie...bezcenna ....
gdybym mieszkala w Polsce.... ( i wziela odpowiedni kredyt )....zaprosilabym tylko CIEBIE Danusiu do realizacji wlasnych marzen.... bo wiem,ze jedynie ty jestes w stanie stworzyc duzo WIECEJ niz najsmielsze marzenia kazdego z nas....
sciskam straszliwie mocno....oj ale sie rozpisalam ups

p.s
macham z daleka!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
anna_studio 13:22, 06 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Gardenarium napisał(a)
Na ulicy



A w donice dołożyłam płaszcz z irgi co jakiś czas




....wisienki wypasione
...jak i cała reszta....
pozdrawiam
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Monic 13:32, 06 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764



Danusiu , w jakiej odległości od siebie rosną te wisienki??
____________________
mój ogród Monika
Joaska 14:46, 06 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Tez chciałam zadac to pytanie
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Gardenarium 15:04, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
Wisienki? hehe, muszę zmierzyć, ale moim zdaniem co 3 metry są. One osiągają średnicę 3 m, więc kiedyś się zetkną. Najpierw posadziliśmy je w szerszych miejscach specjalnie przygotowanych do tego, koło furtki, koło bramy i koło śmietnika, ale okazało się że dotykają daszku koroną...wchodzą pniem w skrzynkę od gazu i nie mogło tak zostać. Przesunęliśmy je na bok, teraz być może są trochę bliżej, ale tak musi być.

Moje wiśnie chociaż mają dużą odległość i tyle lat już rosną, jeszcze się nie zetknęły ze sobą. Mało im brakuje

Zdjęcie jest zrobione z boku, więc wydaje się mniej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:08, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77310
anieszka napisał(a)



Ta największa przy schodach to cis, a pozostałe bukszpan.

Mało fotek bo robótki "sprzątające" to i nieciekawe, to samo, to samo, kurz. Przekopywanie kabli. Dziś popadało kurz opadł

Dziś dzień konserwacji ogrodowych, a ja muszę jechać z zaliczką na lustro Buki kupić..


Same przyjemności na dzisiaj zaplanowane


Aga, ta przyjemność jazdy i szukania roślin owszem, przy okazji coś się obejrzy, zaplanuje, kupi

Buki kupione, berberysy Admiration na ulicę też, żółte pod wiśnie też.. Jutro przywieziemy, może wejdzie na jeden raz do busa i będziemy sadzić na ulicy i buki w ogrodzie.

Chłopaki zrobili podkład pod placyk i ustawiają zraszacze, a jest ich sporo. Taka mało widowiskowa praca Ale bez niej ani rusz. Aaaaa, jeszcze włączyliśmy linię, żeby ogród się nawodnił.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies