Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku...

Mirka 13:06, 16 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
vita napisał(a)



Witam sąsiadkę
Masz śliczny ogród, te twoje zakątki są rewelacyjne, pokoiki czysto zadbane, super


Witajcie. To jest zaleta ogródka przy ścieżce. Nawet jak poszczególne zakątki są zaniedbane (tak jak w tej chwili), wystarczy dzień pracy aby ścieżka udawała czysty i zadbany ogródek.

Nieszko, do piwonii mam stosunek szczególny. Kilkadziesiąt odmian gromadzonych z trudem, czasami ściąganych z daleka. Właśnie dlatego, że krótko kwitną warto docenić ich inne atuty. Wybarwiające się liście jesienią i cudowne nasienniki u piwonii botanicznych. Ech...

Jesiennie i bardziej aktualnie

Werbena cudna taka dorodna.







____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
vita 13:09, 16 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Witajcie dziewczyny,
Ogród ciągle się zapowiada...od lat, jeszcze kilka i może przestanę mieć kompleksy.
Jagoda, do dachu ogrodu jest u mnie jakieś piętnaście metrów, trudno fotografować z dachem, ale spróbuję.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
vita 13:12, 16 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Mirka, mam wrażenie, że coś chciałaś powiedzieć...
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Mirka 13:14, 16 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
vita napisał(a)
Witajcie dziewczyny,
Ogród ciągle się zapowiada...od lat, jeszcze kilka i może przestanę mieć kompleksy.
Jagoda, do dachu ogrodu jest u mnie jakieś piętnaście metrów, trudno fotografować z dachem, ale spróbuję.
Dla czego masz kompleksy,stworzyłaś ogród jak z bajki.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
vita 13:37, 16 wrz 2012


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Tego nie wiem, ogród się zmienia, rozrasta, ja ciągle gonię jakieś wyobrażenia, zmieniam, przesadzam.
Na zdjęciach jakoś to wyglada, w realu znacznie, znacznie prozaiczniej jest. Ale to chyba tak ma być, bo ogrodem żyję, czasami czymś jeszcze.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Joaska 17:59, 16 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104



Śliczne miejsce jakby zaproszenie do tajemniczego ogrodu,
może i faktycznie w reali wygląda Twój ogród bardziej zwyczajnie, ale wyobraźnia i te zdjęcia czynią go tajemniczym ogrodem
Werbena cudna
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Mirka 18:18, 16 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Wzdłuż ścieżki jak po sznurku a dojdziesz do celu.Optymizm to jest to.POZDRO.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Ginger 21:29, 16 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Przychodzę się przywitać , a teraz muszę pochwalić cudne miejsce stworzyłaś niczym w ogrodach pokazowych !!!!!
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
EPODLAS 22:42, 16 wrz 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
A mnie powaliła ta wielka kępa Red Barona. Pięknie to wygląda. Dałaś tej trawie sporo miejsca, że tak się rozrosła. Rośliny w dużych grupach jednak wyglądają lepiej. Wejście do ogrodu - wielce obiecujące. Sama chętnie bym weszła przez tą furtkę.
____________________
Mój ogród
artam 22:39, 17 wrz 2012

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 3
Witaj, Wiktorio! Przecudny ogród, a Ty coś wspominasz o jakichś kompleksach? Tytuł wątku świetny, dopiero teraz uświadomiłam sobie, że faktycznie pomimo tych wszystkich atrakcji po bokach, tajemnych przejść, furtek, ronda po drodze on rozciąga się w zasadzie wzdłuż tej ścieżki... I w którymkolwiek miejscu się nie stanie i spojrzy w przód lub do tyłu, to ta oś jest widoczna z jednego krańca po drugi! I to się nazywa słuszna koncepcja przy samym zakładaniu ogrodu! Przyznam jednak, że ja najbardziej lubię rozglądać się na boki , gdzie pięknych, rzadkich roślin rośnie w bród... A Twoje wciąż twórcze podejście do ogrodowania zaowocuje jeszcze niejednymi pięknymi widokami we wszelkich kierunkach!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies